Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 9. do 15. října: Blíženci i Štíři mohou potkat někoho osudového

Přichází další týden a s ním i nové výzvy a příležitosti. Přečtěte si, co vám hvězdy přinesou od 9. do 15. října. Každé znamení má svou vlastní cestu a energii, kterou může využít k dosažení svých cílů. Připravte se na krásný nový týden a buďte otevření novým možnostem, které přináší hvězdy.

Týdenní horoskop pro Berany

Tento týden budete plní energie a odhodlání. Je čas se pustit do projektu, který jste dlouho odkládali. Vaše odvaha a sebejistota vás povedou k úspěchu. Ve vztazích se vám bude dařit o něco lépe, ale skutečné zlepšení pocítíte až další týden.

Týdenní horoskop pro Býky

Tento týden budete potřebovat trochu více trpělivosti. Některé věci nejdou tak rychle, jak byste si přáli. Snažte se zachovat klid a vydržte, výsledek stojí za to. Měli byste se také věnovat odpočinku, které vaše tělo vyžaduje.

Týdenní horoskop pro Blížence

Tento týden se budete cítit velmi komunikativní a společenští. Mějte oči otevřené, protože se můžete setkat s někým velmi zajímavým, kdo ovlivní váš život. Věnujte čas své rodině, a pokud jste zadaní, tak nezapomeňte věnovat nějaký čas i romantice.

Týdenní horoskop pro Raky

Tento týden se zaměřte na svou rodinu a domov. Je čas udělat nějaké změny, které jste dlouho odkládali. Doma budete cítit velký klid a pohodu. Udělejte si čas na nejdůležitější lidi vašeho života. Místo večerů u filmů zkuste vyrazit někam do společnosti se svými přáteli.

Týdenní horoskop pro Lvy

Tento týden budete mít možnost ukázat své kreativní schopnosti. Nebojte se vyjít z vaší komfortní zóny a prezentovat své nápady. Od konce července až doteď jste se až příliš soustředili na vaši práci. Nyní je čas si trochu odpočinout a vnést do práce uvolněnou atmosféru.

Týdenní horoskop pro Panny

Tento týden se budete muset zaměřit na organizaci a plánování. Máte mnoho úkolů, které je třeba splnit, ale s dobrým naplánováním to vše zvládnete. Zaměřte se na záležitosti, jako je placení účtů a pořádek ve financích.

Numerologie: Zjistěte, jaká je vibrační hodnota vašeho jména. Jednička je přirozený vůdce, pětka hýří nespoutanou energií

Jméno nás reprezentuje a funguje i jako určitá vizitka. Každé písmeno v našem jméně má svou vlastní energetickou vibraci na základě čísel. Když tato čísla sečteme dohromady, dostaneme se k zajímavým zjištěním o sobě samých. Není neobvyklé, že po vypočítání svého vibračního čísla podle jména si spoustu lidí jméno mění a upravují tak, aby lépe korespondovalo s jejich osobností a osobním úspěchem. Zjistěte, jaké vibrace má vaše jméno a co to znamená.
svetzeny.cz

Týdenní horoskop pro Váhy

Tento týden se zaměřte na odpočinek. Udělejte si čas na relaxaci podle vašeho gusta. Možná byste si mohli dopřát i nějakou wellness proceduru, nebo si jen zajděte na dlouhou procházku do lesa. Tento týden vás nabije energií na následující chladnější dny.

Týdenní horoskop pro Štíry

Tento týden pocítíte vášnivou náladu. Může se objevit nový romantický vztah nebo se současný vztah prohloubí. Váš protějšek budete přitahovat jako magnet díky své záhadné auře. Vaše mysl bude produkovat fantastické nápady, tak si je nezapomeňte napsat.

Týdenní horoskop pro Střelce

Tento týden bude plný dobrodružství a nových zážitků. Je čas opustit svou komfortní zónu a objevit něco nového. V práci se mohou objevit problémy, na které sami nestačíte, nebojte se proto požádat o pomoc druhé, možná poznáte skvělé nové kolegy.

Týdenní horoskop pro Kozorohy

Tento týden budete mít tendenci být trochu pesimističtí. Snažte se zaměřit na pozitivní stránky věcí a hledat řešení, nikoli problémy. Zvednout náladu by vám mohla vidina kariérního postupu nebo účast na nějaké soutěži.

Týdenní horoskop pro Vodnáře

Tento týden budete mít výborné inovativní nápady. Vaše myšlenky mohou přinést pozitivní změny jak ve vašem osobním životě, tak i profesním. Vaším pohonem bude váš smysl pro humor a dobrodružný duch. Také nastal čas kontaktovat přátele, které bydlí daleko od vás, třeba v zahraničí.

Týdenní horoskop pro Ryby

Tento týden bude plný emocí a intuice. Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu a sledujte své sny, mohou vás dovést k zajímavým objevům. Pokud jste nezadaní, udělejte si čas na to, abyste někoho poznali. Sledujte vibrace ostatních lidí a snažte se na ně naladit.

Horoskop zdraví na říjen pro každé znamení zvěrokruhu

Říjen je tady a s ním přichází i nová předpověď astrologů na tento podzimní měsíc. Hvězdné konstelace ovlivňují vaše zdraví, a proto je dobré vědět, co vám přináší horoskop. Přečtěte si říjnový horoskop pro jednotlivá znamení a spolu s ním i rady a doporučení, jak se postarat o vaše fyzické i duševní blaho.
svetzeny.cz
Zdroj článku