Přejít k hlavnímu obsahu

Tichá voda břehy: Nejvíc podceňovaná znamení zvěrokruhu, která vás nakonec překvapí

Někteří lidé na sebe poutají mnoho pozornosti a už od pohledu o nich tušíte, že mají velký potenciál. Naopak existují také ti, které podle toho, jak se chovají, podceňujete. Nevkládáte do nich tolik, co do druhých. A zdání může velmi klamat. Jaká jsou nejvíc podceňovaná znamení zvěrokruhu? Taková, která vám vyrazí dech?

Mohlo by se vám líbit

Tyto vlastnosti znamení zvěrokruhu není radno podceňovat: V čem spočívá vaše výhoda, jakou výjimečnou schopností oplýváte?

Jaké jsou nejsilnější zbraně jednotlivých znamení zvěrokruhu? Nikdy nepodceňujte zmíněné vlastnosti, protože byste se se zlou potázali. Každé znamení vládne výjimečnými schopnostmi, která z nich náleží právě vám?
svetzeny.cz

Jde o skryté drahokamy, tedy o ty, kteří na první pohled vypadají obyčejně. Nečekáte od nich nic ohromujícího, nic velkého. Máte pocit, že životem jen proplují. I proto vás mohou velmi překvapit. Není radno je podceňovat, protože toho umí světu hodně ukázat. Která znamení jsou podceňována a zaslouží si uznání?

Zemské a vodní nejvíce podceňované znamení

Býk

Řadí se k zemským znamením a vládne mu Venuše. Často bývají lidé v tomto znamení hodně nepochopeni. V celém zvěrokruhu jsou jiná znamení, která vynikají a umí je hravě zastínit. Jsou to pracovití jedinci, kteří žijí prakticky a klidně, nemají žádné excesy nebo nejsou z těch, kteří jsou nutně všude vidět a slyšet. Mají spoustu odhodlání, k životu přistupují prakticky, nemalují si vzdušné zámky. Jsou stabilní a spolehliví, což ocení partneři, kolegové i přátelé. Umí ocenit krásu, umění i smyslové požitky. Umí se radovat z maličkostí.

Rak

Jde o vodní znamení, které mnoho lidí podceňuje kvůli jejich citlivé povaze. Jsou to empatičtí jedinci, spojují se s druhými na emocionální úrovni. Mají v sobě schopnost porozumět druhým. Lidé mají pocit, že Raci jsou “věčně na hromadě”. Ti však mají velmi dobré pečovatelské instinkty a jsou velmi dobrými přáteli. Občas mohou být rezervovaní, ale jejich vnitřní síla a přirozená intuice jim v životě umí hodně pomoci. Obrovská empatie a soucit jsou vlastnosti, které Raky popohání kupředu.

Info ikona
žena

Vzdušné a zemské podceňované znamení

Váhy

Váhy jsou vzdušné znamení, které ovládá Venuše a často je zastíní další znamení ze zvěrokruhu. Proč? Nejsou tolik vidět, touží po harmonii a rovnováze, jsou nejraději v klidu. A to se nesetkává s úspěchem. Váhy podle mnohých mohou být nudné, ale mají velké přirozené kouzlo a jejich diplomacie je přesně to, co pomáhá předcházet konfliktům. Jejich cílem je tvořit harmonické prostředí. Jejich smysl pro spravedlnost a poctivost je velmi silný. Mají bystré oko pro estetiku, lásku k umění a všemu krásnému. Jsou podceňovaným znamením zvěrokruhu. Jejich schopnost vidět více úhlů pohledu a najít se všemi společnou řeč může být velmi ceněná.

Kozoroh

Zemské znamení je vážné a docela rezervované povahy a ne vždycky je lidé vidí jako schopné a silné jedince. Mají velmi neochvějné odhodlání, ambice a silnou pracovní morálku, což rozhodně není k zahození. Přirozená schopnost stanovit a dosáhnout svých cílů je dělá klidnými a úspěšnými vůdci a šéfy. Jejich praktické myšlení a smysl pro zodpovědnost možná nevyniká tak, jako vlastnosti u ostatních znamení, ale jsou to lidé zodpovědní, kteří se jen tak něčeho neleknou a jsou zde pro vás, když potřebujete. Jejich disciplinovaný přístup k životu je často nedoceněný.

Zdroj článku