Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se novoluní ve znamení Raka: Soustřeďte se na rodinu a domov. Je šance vyřešit, co ve vztazích nefunguje

V pondělí 17. července ve 20:31 hodin proběhne novoluní, které se tentokrát odehrává ve znamení citlivého a empatického Raka. Tento den bude vhodnou příležitostí prohloubit mezilidské vztahy a vyřešit, co nám v nich nefunguje. Jak nás novoluní ovlivní? Na co si dát pozor a čemu se v tento den věnovat?

Rak je vodní znamení, které patří k nejcitlivějším v celém zvěrokruhu. Raci bývají velice citliví a empatičtí. Často a rádi pomáhají ostatním. Nesnášejí nespravedlnost a ubližování slabším. Jejich životní hodnoty stojí na tradicích spojených s rodinou, láskou a teplem rodinného krbu. To je pro něj nejdůležitější.

Všechny tyto hodnoty samozřejmě nejsou cizí ani zrozencům jiných znamení. Proto se právě v průběhu novoluní otevře toto téma v různé intenzitě pro každého z nás. Za rodinu a zázemí přitom můžeme považovat nejen pokrevní příbuzné a místo, kde bydlíme, ale také blízké přátele a místa, která pro nás znamenají útočiště a bezpečí.

Poselství andělů: Jedna z karet určí vaší budoucnost pro příští týden a archanděla, který nad vámi bude bdít

Vyberte si jednu ze tří andělských karet, která určí vaši budoucnost pro příští týden. Jaké události vám vesmír sesílá a který z archandělů nad vámi bude bdít? Zjistěte to díky poselství andělských karet.
svetzeny.cz

Soustřeďte se na domov

Během novoluní v Raku se doporučuje být co nejvíce s rodinou, s vašimi blízkými, ideálně doma. Nebo se alespoň na tyto hodnoty soustředit v myšlenkách. Zamyslete se nad tím, jak můžete zlepšit vztahy v rodině, posílit emoční vazby a případně i dořešit nějaké otázky, které visí ve vzduchu.

Energii a pozornost věnujte domovu i z praktického hlediska. Místo výletů mimo zůstaňte v tento večer doma. Uvařte si něco dobrého, udělejte si s partnerem nebo i dětmi jako rodina hezké chvíle  a naslouchejte si navzájem, ideálně bez telefonů v ruce. Užívejte si, že máte své spřízněné duše a poděkujte za to Vesmíru. Není to samozřejmost.

Numerologie: Zjistěte, jak jeho číslo pokoje ovlivní vaší dovolenou. Pozor na číslo 4!

Jedete na dovolenou a těšíte se, jak si ji užijete? Ovlivnit ji, alespoň podle numerologie, může například i číslo pokoje, které dostanete na recepci. Číslo 13 bývá obvykle nešťastné a ne každý by v takovém chtěl bydlet. Zjistěte, jak číslo pokoje umí ovlivnit celou vaší dovolenou. Existují totiž čísla nešťastná, kterým je dobré se raději vyhnout.
svetzeny.cz

Pozor na zdraví

Novoluní podobně jako úplněk představuje zvýšené energie, na které reaguje i naše fyzické tělo. Blížící se novoluní v Raku bude působit na kardiovaskulární orgány, zejména pak na srdce a aortu. Souvisí s tím také krevní oběh a krevní tlak. Pokud se léčíte s vyšším krevním tlakem, hodně odpočívejte a snažte se být v klidu. To platí zejména v případě, že budou venku panovat vysoké letní teploty a bio zátěž bude tím pádem vyšší.   

Dovolte si prožívat emoce

Součástí našeho celkového zdraví je i to duševní. Protože Rak je hodně spojen s emocemi a je velmi citlivý, můžete takové tendence pozorovat i u sebe. Dost možná vás budou dojímat věci, které vás jinak nechávají v naprostém klidu. Přijměte to jako fakt. Nepotlačujte své emoce.

Pokud se vám bude chtít plakat, vztekat se nebo se smát, dělejte to bez zábran. Jestliže vám bude úzko a přepadnou vás silnější negativní emoce, neutíkejte před nimi. Spíše se snažte pochopit, co vám mají ukázat, na jakou cestu se vás snaží navést. Naslouchejte své intuici a vnitřnímu hlasu, který může být v den novoluní obzvlášť silný a naléhavý.  

Zdroj článku