Přejít k hlavnímu obsahu

3 znamení zvěrokruhu, která by se měla tento víkend opravdu uvolnit. Pusťte se ze řetězu a odvažte se

Jste připraveni setřást ze sebe stres z celého týdne týden a vrhnout se do víkendové zábavy? Hvězdy vám napoví, jaká znamení zvěrokruhu by se měla teď o nadcházejícím festivalovém skoro letním víkendu odvázat. Zejména tato tři znamení zvěrokruhu by měla popustit uzdu fantazii a ukázat svou divokou stránku. Možná jste to už dlouho neudělali, ale teď je čas. Zjistěte, zda patříte mezi znamení, která by se měla o víkendu utrhnout ze řetězu! Jak, to necháme na vás.

Čtvrtek je už malý pátek a pátek je vlastně sobota. Víkend se blíží. A s blížícím se víkendem vesmír hýří energií a vybízí nás, abychom se odpoutali od rutiny a dopřáli si tolik potřebnou zábavu. Ať už se jedná o spontánní dobrodružství, bujarý večírek, grilovačku se spřízěnou rodinou nebo prostě jen vyzkoušení něčeho nového, hvězdy nám poskytují dokonalou kulisu pro nezapomenutelný povedený víkend.

Astrologie nabízí nejen vhled do našich osobností a osudů, ale také naznačuje, jak nejlépe využít energie okamžiku. Tento víkend jsou zejména tři znamení zvěrokruhu vyzývána, aby vystoupila ze své komfortní zóny a skutečně si užila. A proč ne? Život je příliš krátký na to, abyste víkendy trávili praním prádla a sledováním stále stejných seriálů. Je čas přijmout nečekané, tančit, jako by se nikdo nedíval, a vytvořit si vzpomínky, které vám vykouzlí úsměv na tváři ještě dlouho po skončení víkendu.

Která znamení jsou předurčena k divokému víkendu?

Mohlo by se vám líbit

Optická iluze s teniskou pobláznila celý internet: Díky ní odhalíte, jak funguje váš mozek

Jeden obrázek tenisky, několik různých názorů na to, jakou má bota na fotografii barvu. Na optickou iluzi, která pobláznila celý internet, stále neznáme jasnou odpověď - jakou má tedy teniska barvu? Zjistíte díky tomu, jak funguje váš mozek. A také informaci o tom, že muži vidí barvy jinak než ženy.
svetzeny.cz

Víkendové aktivity: Nechte to na hvězdách

Zapomeňte o tomto víkendu na všední povinnosti a pochůzky. Je na čase si rodinný život pořádně okořenit! Proč nezačít spontánním výletem? Vezměte pár přátel, vyberte si na mapě cíl a vyrazte na cestu bez plánu. Vzrušení z neznámého vás bude hřát stejně jako sluneční paprsky. Navíc se toho spousta děje - festivaly, koncerty, divadla pod širým nebem - stačí se jen rozhodnout. Víkendové dny jsou skoro tady. 

Pokud jste spíše domácí typ, proměňte svůj obytný prostor v dokonalou párty stage. Pozvěte přátele na tematický večírek - představte si tropický ráj se zlatavými plážemi, retro 80. let nebo třeba maškarní bál. Připravte si zábavné hry, namíchejte si pár luxusních koktejlů a nechte se unášet dobrou zábavou za praskání grilu.

Ti, kteří touží po něčem trochu jiném, mohou vyzkoušet adrenalinové aktivity, jako je jízda na laně, lezení po skalách nebo dokonce napínavý úkol v únikové místnosti. Překonávání vlastních limitů a zkoušení nových věcí může být dokonalým povzbuzením vašeho ducha.

Hvězdy vás zvou všechny, ale zejména tato tři znamení by neměla teď o víkendu sedět v koutě. Anebo na gauči s kvízy. I když kvízů pro vás máme ažaž, například o české historii.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Najedli byste se na Slovensku aneb víte, co je privarok, demikát a pečeně

Slovenština a čeština jsou sice blízké a hodně podobné jazyky, ale přesto se v některých oblastech mohou lišit. Právě gastronomie může být oblastí, ve které se snadno nachytáte. Pokud se ke slovenským sousedům chystáte na letní dovolenou, prosvištěte si pár kulinářských výrazů, ať se při objednávce v restauraci nespletete.
svetzeny.cz

Tři znamení zvěrokruhu, která by se měla teď o víkendu odvázat

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, tento víkend vás volá světlo reflektorů! Lvi jsou známí svým charismatem a láskou ke všemu, co je baví, a jsou králi nejen zvířat, ale i večírků. Tento víkend vám hvězdy přejí, abyste se dostali do centra dění a nechali zazářit svou energickou osobnost. Naplánujte si velkolepou akci, ať už se jedná o luxusní večeři nebo okouzlující večer ve městě. Váš přirozený šarm a energie k vám budou přitahovat lidi jako můry k plameni. Nevyhýbejte se tomu, abyste byli hvězdou představení - přijměte to a užívejte si pozornosti. Pamatujte, že řev Lva není nikdy příliš hlasitý, když jde o zábavu.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Dobrodružní Střelci, tento víkend je i vaším hřištěm. Vaše neukojitelná zvědavost a láska k objevování z vás dělají ideálního kandidáta na spontánní dobrodružství. Sbalte si kufr a vydejte se na cestu na místo, kde jste ještě nikdy nebyli. Ať už to bude pěší výlet po skryté stezce nebo návštěva netradičního města, vzrušení z objevování bude pohánět vašeho ducha. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste mohli zachytit vzpomínky. Pro Střelce je cesta stejně důležitá jako cíl a tento víkend je především o vytváření velkolepých příběhů, které budou vyprávět.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Inovativní Vodnáři, hvězdy vás tento víkend vybízejí, abyste se vymanili z konvencí. Vaše výstřední a svobodomyslná povaha z vás dělá ideálního hostitele pro netradiční setkání. Co takhle svérázný maškarní večírek nebo improvizovaná výstava umění u vás doma? Pozvěte přátele, kteří sdílejí vaše jedinečné zájmy a vášně. Zapojte se do hlubokých a smysluplných rozhovorů a dejte průchod své kreativitě. Pro Vodnáře jsou spojení a originalita klíčové a tento víkend je ideální příležitost ukázat svou individualitu těmi nejzábavnějšími a nejneočekávanějšími způsoby.

A že mezi těmito znameními není to vaše? Nevadí. Třeba ho najdete v doporučeních na delší dobu - například mezi třema znameními zvěrokruhu, pro něž život začíná ve 45 letech. Anebo po 50!

Mohlo by se vám líbit

Tři znamení zvěrokruhu, jejichž život začíná po 50. Budou mít pocit, že je jim svět otevřený

Říkal vám snad někdo, že život končí po padesátce? Anebo že je nudný, usedlý a nezajímavý? Omyl. Pro některá znamení zvěrokruhu to v 50 teprve začíná! Hvězdy například třem znamením zvěrokruhu předpovídají, že právě po 50. roce života chytnou druhý dech a budou mít pocit, že je jim svět otevřený. Která znamení to jsou?
svetzeny.cz

Tento víkend mají hvězdy zejména pro Lva, Střelce a Vodnáře připraveno něco výjimečného. Je čas vymanit se z obyčejnosti a přijmout neobyčejnost. Může to být opulentní večírek, nějaké spontánní dobrodružství nebo nečekané a svérázné setkání, nechte se unést a užijte si každý okamžik. Vesmír vám dává zelenou, abyste si to užili, tak se do toho pusťte a udělejte z tohoto víkendu jeden z nejlepších. Hvězdy jsou vám nakloněny.

Zajímají vás více karty než hvězdy? Pak si přečtěte andělské poselství kartářky Jany Rubešové. 

Zdroj článku