Přejít k hlavnímu obsahu

Velikonoční magické rituály, které vám splní tajná přání

Info ikona
Velikonoční magické rituály

Co se týče přírodní magie, Velikonoce se pojí se svátkem Ostara, kdy 21. března nastává jarní rovnodennost. Toto období je vhodné pro provádění nejrůznějších kouzel, ať už si chcete přičarovat lásku, peníze či štěstí. Vyzkoušejte dva jednoduché rituály, které vám splní vaše tajná přání a umožní vám žít dle vašich představ.

Kouzlo s vajíčky

Tohle kouzlo, které vám splní vaše tajná přání, už jste asi někdy vyzkoušeli, ale vsadíme se, že jste jej nedotáhli do konce. Jedná se totiž o foukání vajec a jejich následné dekorování, kdy si ale musíte dávat záležet s výběrem barev a ozdob, aby se vám přání splnilo. Nejprve vyfoukněte vajíčka. Zavěste je na větvičky do vázy, můžete použít tradiční „kočičky“, nebo i větvičky jiných stromů a keřů. Vyberte si barvu, do které budete celý svazek s vajíčky ladit, je to velmi důležité z hlediska toho, co si chcete přičarovat.

Pro lásku – Pokud si přejete opětovanou bezpodmínečnou lásku, vsaďte na bílou. Pokud si přejete potkat svou první lásku, je pro vás ta pravá barva růžová. Pro zažehnutí nové jiskry ve stávajícím vztahu zvolte červenou.

Pro úspěch – Barvou úspěchu je modrá. Pokud si přejete dlouhodobý úspěch a sílu, volte odstín královsky modré. Pokud vám chybí nápady, doporučujeme zvolit tyrkysovou.

Pro peníze – Barvou bohatství je zelená. Pokud si chcete přivábit do života více peněz, vsaďte tedy na ni.

Pro štěstí – Červená barva je schopná přičarovat štěstí i lásku. Pokud toužíte po novém začátku, slaďte vše do žluté. Pro duševní pohodu volte odstíny fialové.

Fantazii ve zdobení se meze nekladou, můžete použít různé stužky, mašle, kamínky a papíry ve zvolené barvě. Také je dobré přání sepsat na papír, nebo jím pomalovat vajíčka. Poté vázu s dekoracemi umístěte na viditelné místo v domě a pokaždé, když projdete kolem, si své přání zopakujte.

Magie čaker. Naučte se určité afirmace a změní se vám život

svetzeny.cz

Kouzlo se svíčkou pro život dle vašich představ

Toto velikonoční kouzlo se hodí pro všechny, kteří mají pocit, že v životě plní přání někoho jiného (typicky rodičů), nejsou ve svém nitru šťastní a cítí se být k něčemu tlačeni. Kouzlo je vhodné provádět venku, protože pracuje s ohněm. Budete potřebovat jednu čajovou svíčku, kalíšek na ni, malý talířek, dva listy papíru, propisku, lístky a semínka květin a popelník. Na talířek umístěte lístky a semínka. Pár lístků a semínek dejte i na čajovou svíčku. Není potřeba vybírat semínka a lístky konkrétních rostlin, použijte to, co máte doma. Svíčka postačí bílá.

Semínka reprezentují přítomnost, okvětní lístky budoucnost. Svíčku vložte do kalíšku. Poté na papír sepište, co vás v životě trápí, omezuje, nečiní vám radost. Papír pevně uchopte a opakujte si, že toto vám bylo vtisknuto někým jiným, že to nejsou vaše sny a myšlenky. Čtěte věty nahlas a za každou z nich zopakujte: „Toto není moje víra.“ Zapalte svíčku a papír spalte, poté co začne hořet, jej umístěte do popelníku. Na další papír pak napište, co si v životě opravdu přejete a nahlas tyto myšlenky čtěte. Po každém důležitém bodu, co jste sepsali, opakujte: „Toto je pravda, toto je skutečně mé. Jaro je tady a nastavuje rovnováhu. Zbavím se toho, co mě omezuje, jdu dopředu. Znovu se zrodím, je tu nový začátek.“ Z papírové karty, na které máte zapsána svá přání pak udělejte podložku pod svíčku, kterou jste použili pro rituál. Svíčku už znova nezapalujte, ponechte tento oltář jako dekoraci v domě.

Tajemství tarotu: Jak jeho prostřednictvím můžeme nahlížet do budoucnosti i minulosti?

svetzeny.cz

Kouzla a rituály: Věštění z barevných kamínků

svetzeny.cz