Přejít k hlavnímu obsahu

Smrt zpěváka ze SuperStar je obestřena záhadou. Semifinalista soutěže se rozloučil podivným vzkazem

Zpěvák Jozef Rakyta (†33) napsal vzkaz plný zoufalství a rozhodl se ukončil svůj mladý život. Semifinalista SuperStar, který byl velmi talentovaný, zemřel za záhadných okolností a celé Slovensko je od pondělí, kdy se událost stala, v šoku.

Svoje poslední slova zveřejnil na sociálních sítích a rozhodl se navždy ukončit svůj život. Účastník slovenské SuperStar, Jozef Rakyta, spáchal sebevraždu v pondělí brzy ráno. O úmrtí informoval slovenský web Nový Čas.

Vzkaz, ze kterého mrazí

Záhadný vzkaz, ze kterého mrazí, napsal v pondělí ve 4:27 ráno. „Radši se zabiju sám, než aby to měli udělat jiní,“ napsala. Poté poděkoval svým blízkým a kamarádům. Po pár hodinách začaly pod příspěvkem přibývat kondolence, které popisují Jozefa jako milého, hodného a talentovaného kluka.

Mohlo by se vám líbit

Znaky nízkého sebevědomí: Zdaleka nejde jen o nedostatek sebedůvěry

Nízké sebevědomí vám výrazně ovlivňuje život. Ovšem znaky absence sebevědomí není pouze stydlivost... Znáte i ty další? Zároveň se díky Světu ženy dozvíte, jak si svoje sebevědomí zvýšit a zlepšit si výrazně kvalitu svého života.
svetzeny.cz

Veselí lidé bývají ti nejsmutnější

Kamarádi a diváci pěvecké soutěže vzpomínají na Jozefa Rakytu jako na usměvavého a veselého zpěváka. Nikoho by ani ve snu nenapadlo, že si mladý talent sáhne na život a ukončí ho.

Zdroj článku