Přejít k hlavnímu obsahu

Osudový muž Stelly Zázvorkové: Záletný Miloš Kopecký se o herečku vsadil a prohrál. Vítěz si pak jeho milou odvedl na pokoj

Manželství Stelly Zázvorkové (†83) s Milošem Kopeckým (†73) trvalo pouze rok, ale o to více bylo intenzivní. Nejen, že herec nedokázal přestat se svými zálety, ale dokonce svou ženu prohrál v šachách a musel pak sledovat, jak si ji vítěz odvádí na pokoj!

Mohlo by se vám líbit

Seriál Ranč U Zelené sedmy po letech: Oblíbený fešák Štěpán skončil u filmů pro dospělé, po Matějovi se slehla zem

Na konci devadesátých let slavil seriál největší úspěch. Vtipné příhody rodiny Kudrnových na jejich statku bavily všechny věkové kategorie. Prim hráli především dětští představitelé. Seriálový Štěpán chvilku u filmu zůstal, ale ve zcela jiném, šokujícím žánru.
svetzeny.cz

Soužití dvou oblíbených herců bylo plné bujarých večírků, zábavy a alkoholu, který občas dokáže pořádně zatemnit mysl. Během jednoho hereckého zájezdu, kdy se u partičky šachů popíjelo, se Kopecký jen tak z hecu vsadil o svou milou.

Bušil hlavou do zdi

Ze začátku vtipná sázka ale skončila pro herce šachovým matem. Kopecký prohrál a nezbylo mu nic jiného, než trpce sledovat, jak Stella odchází na hotelový pokoj s výhercem nesmyslné sázky. „Teta mi jednou vyprávěla, jak ji Kopecký na nějakém zájezdu prohrál v šachách! To tak ilustrovalo ten jejich vztah. Vítěz si ji odvedl,” prozradil hereččin synovec Jan Zázvorka mladší webu Blesk.cz. ‚‚Řekla Kopeckému, že když byl tak blbej a vsadil ji, tak ať si to užije! Miloš pak běhal po celém hotelu a bušil hlavou do zdi,“ doplnil Jan, že Kopecký pak hořce litoval svého ega ohledně hráčských schopnost. 

 

Info ikona
Kopecký se Zázvorkovou.

Povrchní vztahy bez citů

Přesto, že manželství s Milošem rozhodně nebylo procházkou růžovým sadem, Stella ho vroucně milovala i po rozvodu. Nic na tom nezměnily ani Kopeckého nevěry. „Vždycky říkala, že Miloš ji poznamenal rukou mistra, jako Stradivariho housle, a že už nebude nikdo lepší. S nikým nežila, nějaké vztahy měla, ale nikde to neventilovala. Pánové byli, ona když si někoho vybrala, tak si ho vybrala,“ dodal synovec. Partneři se ale nerozešli ve zlém. Zůstali přátelé až do konce života a sehráli bok po boku mnoho filmových komedií. Krátké manželství ale nebylo pro Stellu jedinou hrou osudu.

‚‚Nejsi ani stín mé krásy”

Herečka neměla díky své chladné matce lehké dětství. Stellina maminka byla krásnou ženou a těžce nesla, že její dcera má poněkud korpulentnější tvary a jednou jí to vmetla do tváře. „S tatínkem neměla šťastný vztah, a tak se mstila na mně. Jednou mi řekla: Nejsi ani stín mé krásy!“ vzpomínala kdysi Zázvorková, která pro změnu měla s otcem krásný vztah. Na televizních obrazovkách a plátnech kin pak rozdávala herečka radost a smích. Diváci a kolegové ji milovali pro její dobrosrdečnost a neuvěřitelné kouzlo osobnosti. Ve skutečnosti si ale Stella v srdci nesla obrovskou bolest. 

Mohlo by se vám líbit

Krize v manželství: Veronika Arichteva a Biser údajně prožívají těžké životní chvíle

Zná to každý! Žádný vztah není dokonalý a krize přicházejí a v lepších případech i odcházejí. Své o tom ví i herečka Veronika Arichteva (37) a režisér Biser (46). V srpnu letošního roku oslaví 10 let od svatby, ale zdá se, že na růžovém obláčku dvojice zrovna nepluje.
svetzeny.cz

Smrt dcery

V pouhých patnácti letech spáchala její dcera Jana, kterou měla s Kopeckým sebevraždu. Dospívající dívka těžce nesla, že na ni pracovně vytížení rodiče nemají čas. Demonstrativně se tak pokusila o sebevraždu několikrát, aby alespoň na chvilku připoutala pozornost rodičů na svou stranu. Tak měl nejspíš vypadat i poslední Janin pokus. Tentokrát to ale díky nešťastné shodě okolností vyšlo a dcera slavných rodičů zemřela. Jana věděla, kdy maminka chodí domů z divadla a tak si krátce před jejím příchodem pustila plyn ze sporáku a spoléhala na to, že za chvíli zachrastí matčiny klíče v zámku. 

Bohužel se tak nestalo… Stella se venku zapovídala s další hereckou legendou Natašou Gollovou (†76) a když přišla domů, našla Janino bezvládné tělo, kterému už ani přivolaní lékaři nedokázali pomoci. Zázvorková se pak ještě více ponořila do práce a na stříbrném plátně předváděla excelentní výkony, dokud jí to zdraví dovolilo. 

Stella Zázvorková patřila k našim nejoblíbenějším herečkám.
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon