Přejít k hlavnímu obsahu

K jakému živlu patří vaše znamení zvěrokruhu? Poznejte skrytou sílu vody, ohně, země a vzduchu

Víte, k jakému živlu patří vaše znamení zvěrokruhu? Poznejte skrytou sílu elementu vody, ohně, země a vzduchu. Každý živel má své nezpochybnitelné kvality, ale také i stinné stránky. Čím vynikáte vy?

Živel vody

Vodní znamení zvěrokruhu jsou Raci, Štíři a Ryby. Patří mezi největší romantiky a snílky z celého zvěrokruhu. Element vody vyniká svou empatií, tito lidé se dokáží vcítit do druhých a mají také velmi dobrou intuici, která jim pomůže z nesnází. Bývají to citliví jedinci, kteří ostatním slouží jako „vrby“. Jsou to „detektivové duše“, před kterými nic neutajíte. Záleží jim na tom, jakou roli zastávají ve společnosti. Své emoce prožívají velmi intenzivně. Pokud milují, tak hluboce. Skvěle se uplatní jako psychoterapeuti, forenzní psychologové, zdravotníci, pracovníci v oblasti marketingu, umělci či biologové. Někteří z nich mohou dokonce oplývat jasnovideckými schopnostmi. Jejich stinnou stránkou je dozajista náladovost a odtržení od reality.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejhorší den v roce 2022 pro každé znamení zvěrokruhu. Rak zažije peklo 3. března, Býk v půlce května

Máte dobrou náladu a jste plni motivace v novém roce 2022? To je dobře! Ale pozor, v roce 2022 je určitý den, který by vám mohl zkazit dobrou náladu. Přečtěte si, který den si vytáhnete "černého Petra" podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Živel ohně

Mezi ohnivá znamení patří Berani, Lvi a Střelci. Jsou to velmi výrazné osobnosti, které v davu rozhodně nepřehlédnete. Je jich všude plno a živí se pozorností druhých. Každé z těchto znamení touží zazářit. Jsou to temperamentní, vášnivá a sebevědomá znamení. Jejich charisma je pověstné. Je snadné propadnout jejich osobnímu kouzlu. Tato znamení jsou si dobře vědoma toho, že vědí, jak si druhé získat. Jejich největší předností je odvaha. Na rozdíl od ostatních znamení se nebojí jít do rizika. Někdy se zdá, jako by snad tato znamení neměla pud sebezáchovy. Je fascinující sledovat, že risk jim často vyjde. Další velkou předností je jejich spontánnost a schopnost bavit druhé. S ohnivým znamením se nikdy nudit nebudete. Jejich dobrá nálada je nakažlivá, umí lidi nadchnout pro věc. Jsou ambiciózní a nebojí se stanovit si vysoké cíle. Nejlépe se uplatní v šoubyznysu, zábavním průmyslu či ve vedoucí pozici. Mezi jejich negativní vlastnosti patří impulzivita a zbrklost. Pamatujte si, že oheň sice nádherně plápolá, ale ve vteřině je schopný změnit se v katastrofální požár. Proto s těmito znameními jednejte opatrně a asertivně.

Info ikona
Oheň

Živel země

Mezi zemská znamení se řadí Býci, Panny a Kozorozi. Jsou to emočně nejstabilnější znamení zvěrokruhu. Za všech okolností dovedou krotit své emoce, chovat se kultivovaně a slušně. Většinou jsou to rodinné typy a věrní partneři. Jejich velkou předností je trpělivost, o té si mohou ohnivá znamení jen nechat zdát. Tato znamení zvěrokruhu jsou velmi racionální a vědí, co v životě chtějí. Jsou to také velmi pracovití lidé, kteří svou práci dělají na výbornou. Bývají to detailisté, kterým neunikne sebemenší chybička. Není výjimkou, že se mezi nimi vyskytnou i puntičkáři. Dbají na to, aby byli vždy dokonale upravení a doma měli čisto a uklizeno. Ostatní znamení se podivují nad tím, jak zvládají být takto „perfektní“. Hodí se pro kariéru ve zdravotnictví, státní správě, designu a architektuře, inženýrství, bankovnictví a informačních technologiích. Jejich stinnou stránkou je přílišná tvrdohlavost a marnivost.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: První lednový týden bude dokonalý pro Býky, především v milostném životě

Nový rok začíná s extra porcí motýlů v břiše - alespoň pro určité znamení zvěrokruhu. Abyste si však milostný výbuch užili, musíte si dát pozor na jednu věc!
svetzeny.cz

Živel vzduchu

Blíženci, Váhy a Vodnáři – těmto znamením vládne element vzduchu. Mají neustále hlavu v oblacích a přemýšlejí. Inteligence a kreativita, to jsou jejich největší přednosti. Vzdušná znamení si snadno získají druhé lidi, jsou to mistři komunikace. Dovedou vás snadno okouzlit svými řečmi. Jsou vtipní, pohotoví, nápadití a společenští. Od přírody jsou velmi upovídaní, což někdy jiným elementům leze na nervy. Mívají skvělé nápady a snadno vymyslí hned několik řešení složitých situací. Jejich mysl nikdy nespí. Jsou zvědaví a neustále se vzdělávají. Někdy se o nich říká, že jsou přelétaví, to ale není pravda. Znamení živlu vzduchu bývají věrná a mají silný smysl pro spravedlnost. Proto jim nedělá problém navázat dlouhodobý vážný vztah. Hodí se pro kariéru projektových manažerů, pracovníků v marketingu a zákaznickém servisu, spisovatelů, novinářů, vědců, specialistů na IT, právníků, politiků, učitelů, lékařů a pilotů. Jejich stinnou stránkou je náladovost a nestálost. Často mění názory a práci, nálady se jim střídají jako na běžícím páse. Jsou to fascinující znamení, ale žít s nimi není lehké.

Zdroje: The Talko, NSS G Club, Reader´s Digest