Přejít k hlavnímu obsahu

Dubajská fitness výzva: připojíte se k ní i vy?

Info ikona
Dubai Fitness Challenge

Sedmý ročník Dubajské fitness výzvy (Dubai Fitness Challenge) právě začal, a my vás zveme k účasti na této největší městské fitness akci na světě! Nezáleží na tom, zda jste zkušená sportovkyně nebo začátečnice na cestě k lepšímu životnímu stylu, DFC je připravena nabídnout nezapomenutelný měsíc plný pohybu, zábavy a inspirace.

DFC, kterou v roce 2017 zahájil Jeho Výsost šejk Hamdan bin Mohammed bin Rašíd Al Maktúm, korunní princ Dubaje a předseda Výkonné rady Dubaje, je měsíc trvající celoměstskou iniciativou, která vás vyzývá k tomu, abyste se po dobu 30 dnů denně věnovali 30 minutám fyzické aktivity. Nezáleží na tom, jestli milujete jógu, běh, jízdu na kole nebo cokoliv jiného – pro všechny je něco připraveno. 

Info ikona
Dubai Fitness Challenge

Letošní ročník DFC bude dosud tím největším a nabídne tři fitness vesnice, včetně oblíbeného DP World Kite Beach Fitness Village, které je známé pro své sportovní aktivity na pobřeží Dubaje. Nově zde najdete i cyklistické centrum RTA Mushrif Park s průvodcem, pump trackem a bezplatnou půjčovnou kol. A co říkáte na Run and Ride Central prezentované společností Meraas? Je to místo, kde se můžete připojit k těm, kteří zbožňují běh a jízdu na kole.

Dáváte raději přednost komunitní atmosféře? V rámci DFC bude k dispozici 25 komunitních fitness center po celém městě, takže se můžete přidat k místním cvičencům a společně zlepšovat svou kondici. Stačí si vybrat centrum poblíž místa, kde se zrovna nacházíte.

Info ikona
Dubai Fitness Challenge

Ale to není všechno! Dubai Ride, který se koná 12. listopadu, je akcí, kterou si nesmíte nechat ujít. Projížďka na kole po dubajských památkách je opravdu nezapomenutelným zážitkem. A pokud jste spíše běžci, tak Dubajský běh je pro vás připraveným závodem na ulici Sheikh Zayed Road.

Touto výzvou bude završen letošní DFC, který nabídne rodinám, začínajícím běžcům i profesionálům možnost zúčastnit se největšího bezplatného zábavného běhu na světě. Loňský ročník zaznamenal rekordní účast, takže letos se očekává ještě větší. 

Ale pozor, na DFC nechybí ani wellness a relaxace. Nová megaakce Dubai Stand-Up Paddle vás zavede do nádherného Hatta, kde si můžete vychutnat den plný tréninků s průvodcem, jógy při západu slunce a špičkové stravování. Všechny aktivity jsou zdarma, a k tomu dostanete i dopravu z Dubaje.

Info ikona
Dubai Fitness Challenge

Tak co myslíte? V Dubaji jste z Prahy za 6 hodin, tak proč si nedopřát něco spontánního, nezvyklého a nezapomenutelného. Získejte více energie, zlepšete svou kondici a staňte se součástí fitness komunity v jednom z největších a nejaktivnějších měst na světě. Vaše cesta k aktivnímu životnímu stylu může začít právě tady.