Přejít k hlavnímu obsahu

Utečte od starostí všedních dní do Karlových Varů!

Info ikona
Hotel Thermal

Představte si, že stojíte na vyhlídce v tomto proslulém lázeňském městě a kocháte se neuvěřitelným výhledem na tento historický klenot, který je ukrytý mezi zelenými lesy a kopci. Víte, že nikam nemusíte pospíchat ani o ničem konkrétním přemýšlet. V tomto městě, které se chlubí pevnou pozicí na seznamu UNESCO a kde voda má léčivou sílu, se vám bude odpočívat tak nějak samo.

Harmonie a klid jde ruku v ruce s luxusem a elegancí

Karlovy Vary v sobě ukrývají spoustu pokladů. Můžete se ponořit do historie, obdivovat architektonické umění nebo si vychutnat nekonečné wellness zážitky, třeba v Hotelu Thermal. Ať už se řadíte mezi nadšené golfisty, cyklisty nebo milovníky tenisu, přijdete si tady na své.

Hotel Thermal – brána k luxusu

Pro dokonalý zážitek plný absolutního pohodlí a luxusu si zajeďte do Hotelu Thermal. Tento hotel s legendární historií je situován přímo v srdci lázeňského města, jen pár kroků od krásných kolonád. V létě se zde mísí atmosféra filmového festivalu s hollywoodským glamourem a můžete tady potkat filmové hvězdy. Ale pozor, cítit jako celebrita se tu budete i vy, a to díky prvotřídním službám a stylovému zázemí, jaké hotel nabízí. 

Info ikona
pokoje Hotel Thermal
Pokoj Superior

Jako královna každý den?

V nově zrekonstruovaných pokojích Hotelu Thermal zažijete, co znamená luxus. Den můžete začít snídaní a pokračovat výběrem z několika relaxačních procedur – od regeneračních masáží, po osvěžující koupele. A co teprve plavání v bazénu s teplou vodou po celý rok a úchvatným výhledem na město! Venkovní bazén patří mezi největší lákadla hotelu, protože teplota vody 30 °C je v době chladného podzimu a zimy velmi příjemná záležitost. Pod širým nebem se můžete ponořit i do 100% vřídelního bazénu, který má 38 °C. Jen pár kroků odsud se nachází Saunia Thermal Resort, kam můžete vyrazit jen v hotelových pantoflích bez nutnosti vylézt ven, se šesti druhy saun a oblíbenými saunovými ceremoniály.

Info ikona
bazen
Venkovní vyhřívaný bazén

Elegantní historie

Den plný rozmazlování můžete zakončit procházkou po historických kolonádách a ochutnat léčivou minerální vodu, kterou si dával už císař Karel IV. Ať už toužíte po odpočinku, kultuře nebo po gastronomických zážitcích, Hotel Thermal v Karlových Varech bude skvělou volbou při výběru vaší dovolené. Tady jste totiž v centru pozornosti a na prvním místě – a to nejen během filmového festivalu.

Info ikona
jidlo hotel thermal
Restaurace
Měření