Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu knihu moudrosti na obrázku: Ukáže vám, jaká vás čeká budoucnost

Přemýšlíte nad tím, zda váš život a životní cesta vede k naplnění? Někdy můžete pochybovat, jindy cítíte, že to není ono, někdy naopak máte pocit, že jdete správným směrem. Knihy bývají zdrojem poznání a umí dát rozhřešení složitějším životním křižovatkám. Vyberte si knihu moudrosti, která vám ukáže cestu vašeho naplnění.

Info ikona
Vyberte si knihu moudrosti

Jak najít cestu k naplnění?

Někdo hledá celý život, jiný přesně ví, co chce a jde si za tím. Pobízíte své děti, aby dělaly přesně to, co chtějí? A vy to děláte? Možná je to těžší cesta, narazíte na odsouzení druhých nebo nepochopení, bude to na začátku těžší, ale cesta k naplnění bývá klikatá. “V životě jsou zdánlivě malé události, které se při zpětném pohledu ukáží jako katalyzátor kataklyzmatické transformace” uvádí Barrie Davenport, certifikovaná osobní koučka a zakladatelka Live Blod and Blom, pro tinybuddha.com. Z obrázků si vyberte pocitově první knihu, která se vám líbí nebo vás něčím přitahuje

Kniha moudrosti 1

Vybrali jste si první knihu? Tak ještě předtím, než najdete skutečnou cestu, která vás povede kupředu, musíte se vrátit. A to na začátek. Během života se můžete ztratit, vzdát se toho, čemu věříte a co chcete. Ocitáte se tak v kruhu, který vás drží a nikam neposouvá. A v takovém případě musíte dojít na začátek. Osvojit si dostatečnou pokoru a to nepůjde bez toho, aniž byste odsunuli své ego stranou. Najděte cestu ke své mysli, duši a srdci, zeptejte se sami sebe, co potřebujete, co máte dělat, kam se v životě ubírat, aby bylo vše v souladu s vašimi vnitřními hodnotami a touhami. Pokud dáte na vnitřní hlas, najdete lepší cestu k životu.

Test osobnosti: Vyberte jeden ze stromů na obrázku a poznejte svoje pravé já

Vyzkoušejte si zcela jednoduchý test osobnosti, ke kterému vám stačí jen vybrat si strom, který se vám líbí nejvíce. Tento unikátní a krátký test je založený na vašem vnímání přírody, v tomto případě stromů. Klíčem je nad výběrem příliš nepřemýšlet. Vybírejte instinktivně, aby byl výsledek testu co nejpřesnější.
svetzeny.cz

Kniha moudrosti 2

Vybrali jste si druhou knihu moudrosti? Tak vězte, že jste pánem svého života! Je to zcela ve vašich rukou a je tak jen na vás udělat to nejdůležitější životní rozhodnutí. Nikdo ho za vás neudělá. Nenechte se ovlivnit druhými, ti nejsou ve vaší kůži. Váš klid, čas a prostor, abyste přemýšleli nad tím, co je pro vás správné, vám dopřejí správnou odpověď. Držte se dál od vnějších vlivů, i když to někdy může být těžké. Nedovolte si uhnout z cestu. Vaše myšlenky mohou být zmatené, proto se je snažte utišit a nechte k sobě promlouvat svůj vnitřní hlas, svou duši. Vaše intuice vám nabídne tu správnou odpověď tehdy, kdy jste připraveni ji slyšet.

Kniha moudrosti 3

Vybrali jste si knihu třetí? Váš život nemusí být úplně konstantní, někdy je to k dobru, jindy zase ne. Máte však to nejcennější, svobodu to změnit. Můžete si říct, co chcete a podle toho taky začít žít. Objevujte v životě sami sebe, svou podstatu, nové způsoby, jak dělat věci tak, aby vám přinášeli radost a štěstí. Nová perspektiva vám ukáže, co dělat. Nelíbí se vám realita ve které žijete? Změňte to! Vaše strachy, nejistoty a všechno okolo toho vás brzdí. Zbavte se jich postupně a stanete se tak lepším člověkem, spokojenějším a šťastnějším. Vystupte z komfortní zóny a učte se, jak to dělat častěji. Názory a sny se během života mění, neváhejte je změnit. Problémy tady budou vždycky, ale člověk spokojený a šťastný v životě se jim umí postavit čelem a vyřešit je tak, aniž by vás to položilo.

Zdroj článku