Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Ulice: Co se stane v nové sezóně. Tereza zůstává a Magda má nové plány

Devatenáctá sezóna seriálu Ulice odvysílala minulý týden svůj poslední díl a oblíbení herci se dočkali zasloužené letní pauzy. Již nyní se ale spřádají osudy postav pro jubilejní dvacátou sezónu, z níž největší radostí je návrat Terezy Kučerové v podání Patricie Pagáčové. Na co všechno se můžete po pauze těšit?

Devatenáctá sezona dlouhodobě oblíbeného denního seriálu Ulice se s diváky rozloučila ve velkém stylu – nádhernou svatbou Gábiny a Jirky Hermana. Byla to ohromná událost pro všechny zúčastněné i fanoušky seriálu, navíc přinesla i spoustu překvapení. Rozruch na ní způsobili Tereza Kučerová, která se s Ulicí rozloučila před více než pěti lety, a plukovník Mikeš se svou zásahovou jednotkou. Hlavně to ale byla svatba, jakou si Gábina kdysi vysnila – s rodinou a přáteli, se všemi, se kterými chtěla sdílet své štěstí, lásku a tento úžasný den. Nyní si už Gábina zvyká na nové příjmení a spolu s ním i na nové výzvy. Jednou z nich bude třeba i svatební cesta, na kterou dojde až po prázdninové pauze ve vysílání Ulice.

Tereza je zpět nastálo

Jen co se Tereza přiřítila na poslední chvíli na Gábinin obřad, všechny fanoušky Ulice napadlo to samé. „Uvidíme ji i v dalších dílech?“ Ti, kterým Tereza chyběla, si nyní mohou oddychnout. Počítá se s ní i ve dvacáté sezoně seriálu. Zatím je obestřeno tajemstvím, zda bude jen součástí příběhů svých kamarádek, Gábiny a Magdy, anebo Ulice začne vyprávět po prázdninové pauze i její nový vlastní příběh. „Bydlela jsem tady spoustu let,“ přiznává Tereza s mírnou nostalgií, když po dlouhé době znovu vdechne neopakovatelnou atmosféru snad nejznámější ulice u nás. Tvůrci tím leccos naznačují. Nebudeme napínat, Tereza je zpět a znovu se bude pravidelně objevovat v nových dílech seriálu. 

Soňa v nemilosti, Magda plná plánů

Z první ochutnávky z jubilejní dvacáté sezony seriálu se zdá, že zákeřná Soňa upadne v nemilost přímo u ředitelky školy Ireny Landové, která jí dá kapky hned v prvních dnech. Znamená to tedy, že Magda má vyhráno? Podle toho, jak se bude po prázdninách vítat s Otou Puklickým tomu vše nasvědčuje. Navíc má i společné plány s Eddiem, jež se budou rodit na trochu netypickém místě – v její ložnici. V posteli spolu opět skončí i Soňa a Prokop, ale tady taková pohoda jako u Magdy očividně panovat nebude. Aby také ano, když Soňa přizná, že dovolenou u moře strávila s manželem.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Blanka na novém místě, Vanda přistižena při činu

Blanka již brzy nastoupí na Komoru zubních lékařů jako ředitelka vzdělávacích programů. Prezident komory Luděk Volák tak bude paradoxně šéfovat jak své bývalé manželce Blance, tak i současné manželce Vandě. Aby to bylo ještě pikantnější, ty dvě jsou navíc i nevlastní sestry... Jak jim to bude společně fungovat na komoře a jací budou Blančini další kolegové? Samotná Vanda bude mít také spoustu starostí sama se sebou, protože Luděk ji přistihne při něčem, při čem by rozhodně neměl…

Vyděšená Vendula

Vendula zažije několik šoků, jen co se vrátí do bistra po dvouměsíční dovolené, během které pečovala o nemocnou dceru Elišku. Bistro bere pomalu jako své druhé dítě, záleží jí na něm víc, než kdokoliv tuší. Když ji Lumír začne vehementně přesvědčovat: „Ale hlavně tady nehořelo. Rozumíš? Nehořelo,“ v klidu opravdu nezůstane. Jak se říká, na každém šprochu…

Nové příběhy i dalších hrdinů

V Ulici prostě bude po prázdninách zase pěkně živo. Nové osudy čekají také Karlu a Kryštofa Marečkovy i jejich blízké, Ivu a Vítka Klímovi včetně Michala, jeho Žofky i všech rodinných přátel a další uliční hrdiny. Kdy? Po pravidelné prázdninové pauze ve vysílání Ulice, která opět uteče jako voda…

Podívejte se, co vás čeká v nové sezóně seriálu Ulice:
Mohlo by se vám líbit

Lucie Vondráčková: S postavou Soni v Ulici je to dobrodružství, někdy mě překvapí. Památné scény teprve přijdou

Lucie Vondráčková má za sebou bohatou hereckou i hudební kariéru a momentálně se již rok objevuje pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje potvoru Soňu. Jak se do role vžila, s čím se ztotožňuje a jak zvládá každodenní natáčení? To vše prozradila v následujícím rozhovoru.
svetzeny.cz
Zdroj článku