Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězdičce Burešové došla trpělivost: Na útočníka, jenž ji slovně napadl, podává herečka žalobu. Nadávky si už nenechá líbit ani Arichteva

Není jednoduché být známou osobností v dobách sociálních sítí. Své o tom ví Eva Burešová (30), jež se mnohokrát stala obětí nechutných útoků ze strany nejen anonymních pisálků. Hvězdička primáckých seriálů se čas od času vyjádřila ke sprostým zprávám, které jí chodí, ale nyní už herečce došla trpělivost a jednoho takového internetového „hrdinu” posílá k soudu.

Lidé mají v poslední době dojem, že sociální sítě snesou vše. I to, že mohou libovolně nadávat vybrané celebritě a je to v podstatě normální. Eva je bohužel v hledáčku „hejtrů” velmi oblíbená, protože je dle nich neskutečně protěžována a její výsadní pozice na televizi Prima je do očí bijící. Ať už je to pravda, či ne, nenávistné komentáře neberou konce a poslední sprostou zprávu už Burešová nerozdýchala. A bohužel není jedinou známou osobností, která musí snášet urážky...

Burešová se prý ke svým úspěchům „prokouřila”

Zpívající herečka nebo chcete-li hrající zpěvačka dostala nabídku porotcovat v show, jež ji proslavila. O skvělou zprávu se samozřejmě Eva podělila se svými fanoušky a mezi záplavou pozitivních komentářů se dočkala také hodně studené sprchy. „Ta se dobře prokouřila,” napsal jeden z hejtrů Burešové. A to byla pro ni poslední kapka. Eva zveřejnila mužův profil s tím, že se uvidí, jestli se útočník chytí za nos a omluví se. Samozřejmě se tak nestalo a zamindrákovaný pán se tak možná konečně dočká setkání se zpěvačkou tváří v tvář. Jen to nebude příjemný sedánek, ale oba aktéři se potkají u soudu!

Eva předala žalobu svým právníkům

Dvojnásobná maminka totiž už neváhala a podala žalobu za urážku na cti a pomluvu. „Je to v úplně počáteční fázi. Měla jsem první schůzku s právníky a řešili jsme, jestli se s tím dá něco dělat. A zjistili jsme, že dá! Předalo se to policii, aby se k tomu člověku vůbec dostali, což je v této době už velmi jednoduché,“ prozradila zpěvačka deníku Aha! s tím, že teď je vše v rukou jejích právních zástupců a na výsledné řešení si musí všichni ještě počkat. Rozhodně však Eva není jedinou známou osobností, které veřejnost „nakládá”. Je však první vlaštovkou, která se do toho pořádně opřela a nenechala si líbit hulvátské chování.

Mohlo by se vám líbit

Namyšlená hvězdička Eva Burešová? Pro fanoušky světice se srdíčkem na dlani, pro štáb herečka, co neumí pozdravit a chodí pozdě

O tom, že Evě Burešové (30) narostl ze slávy nosánek nahoru se všeobecně ví. Herečka ale vše popírá a na sociálních sítích se projevuje jako světice, které chtějí některé osoby ublížit. Lidé ze štábu ovšem hovoří jinak.
svetzeny.cz

Blažkova manželka také pořádně přestřelila

Nedávno také rozbouřila stojaté hladiny našeho šoubyznysu Veronika Arichteva. Herečku pro změnu „napadla” manželka oblíbeného herce Filipa Blažka. Kudrnatá Johana si ke své smůle zapomněla přepnout pracovní profil na svém Instagramu a ostuda byla na světě. Za vše mohl Veroničin snímek v šatech, pod které si nevzala podprsenku. „Tvl ty kozy – hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže,“ nechala se slyšet Johana, jež má sama silikonem napěchované vnady, ale bohužel mozek nelze něčím napíchat, aby svému nositeli jen nepoletoval v hlavě. Svůj nechutný útok ještě doplnila slovy, ať si Veronika zajde na plastiku, když má na to stavět domy. Že by závist? Veronika má krásnou, spokojenou rodinu, úspěšného manžela a skvělou kariéru. Zatímco Johana brousí nehty zákaznicím a její jedinou denní náplní je drbat a pomlouvat ostatní. Občas by to však chtělo pohlédnout do zrcadla… 

Bohužel za hloupost své ženy to nejvíce odnáší oblíbený herec, jenž byl žhavým želízkem v ohni v nadcházejícím ročníku show StarDance. Po zveřejnění urážlivého komentáře se na něho snesly hromy, blesky a sázkové kanceláře postupně snižují kurzy na jeho vítězství. Ne nadarmo se říká, že na každého jednou dojde, a nenávist na sociálních sítích alespoň na chvíli přestane.

Nenávisti bylo dost a dost, ale závist je špatný sluha, o čemž se paní Blažková přesvědčila na vlastní kůži. Víte, jak vypadá zmiňovaný dům snů Veroniky, na kterém se s manželem pořádně namakali?

Eva je velmi úspěšnou a oblíbenou herečkou a zpěvačkou
Zdroj článku