Přejít k hlavnímu obsahu

Osudové ženy Filipa Blažka: Krásnou herečku Lucii Benešovou vyměnil za milovnici estetických úprav kosmetičku Jolanu

Dalo by se říci, že Filip Blažek (50) zraje jako víno. Herec s věkem rozhodně neztrácí na atraktivnosti pro opačné pohlaví a stále má početný zástup fanynek. Jeho první láskou byla kolegyně Lucie Benešová (49), s níž tvořil pár jako z katalogu. O to větším šokem byl jejich rozchod a představení hercovy nové partnerky Jolany (40), která byla naprostým opakem krásné a přirozené herečky.

Jako blesk z čistého nebe zasáhla láska Filipa a Lucii. Zamilovali se do sebe na první pohled a oba věděli, že je to osud. Mladí, krásní lidé, kteří mají celý život před sebou. Tehdy měl Blažek ještě dlouhé vlnité vlasy a společně s blonďatou krasavicí Benešovou vypadli jak z reklamy na dokonalý pár.

 

 

 

 

 

 

Filip s Lucií začali mít odlišný pohled na budoucnost

Do vztahu plného vášně se narodil syn Lucián a idylka byla povýšena na rodinné štěstí. Vše klapalo jako na drátkách a partneři si vychutnávali chvíle ve třech a nic jim nechybělo. Alespoň v začátcích nového života v rolích mámy a táty. Pomalu však doma začaly neshody a každý z herců měl jinou představu o tom, kam by se měla ubírat jejich společná cesta. Začínali spolu velmi mladí a bohužel láska už je nedokázala udržet pospolu a došlo na rozchod.

Bolestivý rozchod

Pohádka se rozplynula, ale ani jeden z obou aktérů na sebe nekydal špínu, nebyl důvod. Prožili si spolu hezká léta a navíc je spojoval a spojuje syn. Samozřejmě udělat takové rozhodnutí nebylo jednoduché. ‚‚Když se lidi rozcházejí, je to vždy bolestné. Plánujete si budoucnost a pak je to jinak. Pokud máte dítě, představujete si, že spolu budete celý život, a když to pak nejde z obou stran, nastane pád,” uvedla Lucie pro web Novinky.cz, s tím, že se ale dějí horší věci a je důležité spolu dál fungovat kvůli dětem. Což se jim podařilo a Lucián nebyl jejich rozchodem nijak poznamenaný.

Mohlo by se vám líbit

Osudová láska Soukalové a Koukala: Biatlonistka přišla téměř o vše, z manžela se vyklubal manipulátor

Biatlonová královna Gabriela Soukalová (34) zažívala ještě nedávno pořádné peklo. Pozdě zjistila, že její dnes už bývalý manžel Petr Koukal (38) je zdatný manipulátor, který svou milou obral téměř o vše. Krásná blondýnka se nestačila divit, když se podívala na svůj účet. Láska však dělá divy. Gábina neposlouchala varování svého okolí a dlouho nechtěla vidět, koho si to vlastně vzala za muže.
svetzeny.cz

Filip potkal Jolanu

Herci si tak šli každý svou cestou. Na jedné společenské akci potkal Filip tehdy černovlasou kosmetičku Jolanu, tedy úplný opak své expartnerky. O deset let mladší žena Blažka zaujala a nakonec se do ní zamiloval. Narodily se jim dvě holčičky a partneři nakonec došli společně až k oltáři. Z černovlásky se postupem času stala blondýnka a vzhledem ke své profesi se Jolana vzhlédla v různých estetických úpravách. Postupně si nechává upravovat, co se dá a necháme na vás, jestli je jí to ku prospěchu.

Kosmetička se zálibou v plastických operacích

Naposledy paní Blažková skončila pod kudlou, když si nechala operovat horní víčka. Za sebou má už ale plastiku prsou a břicha. Oproti tomu Benešová stárne s grácií a vypadá stále skvěle. I když na operaci horních víček si také zaskočila. Jinak ale zcela přírodní a nemá zapotřebí nechat do sebe zbytečně řezat. Také na Lucii se usmálo štěstí a spokojeně si žije s manželem, hercem Tomášem Matonohou (53). Společně mají dvě děti Štěpána a Laru a ještě adoptovali Sáru, díky které jsou již babičkou a dědečkem. 

Na kávu si spolu herci nezajdou

Všechny křivdy minulosti mezi Lucií a Filipem jsou dávno zapomenuty a herci spolu problém nemají, přesto úplně nevyhledávají přítomnost toho druhého. ‚‚Nemáme mezi sebou žádný vztah. Lucián je dospělý, nevidím důvod, proč chodit na kafe,“ prozradil Blažek webu Expres.cz, s tím, že mezi nimi nepanuje žádné napětí. „Nejsme kamarádi, ale respektujeme se. Jen se spolu scházet nemusíme,“ potvrdila Benešová slova bývalého partnera, jejichž syn Lucián je čerstvým tatínkem holčičky Innes. 

Posuďte sami, která z blondýnek se vám líbí více
Zdroj článku