Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Soukalové a Koukala: Biatlonistka přišla téměř o vše, z manžela se vyklubal manipulátor

Info ikona
Gabriela Soukalová a Petr Koukal

Biatlonová královna Gabriela Soukalová (34) zažívala ještě nedávno pořádné peklo. Pozdě zjistila, že její dnes už bývalý manžel Petr Koukal (38) je zdatný manipulátor, který svou milou obral téměř o vše. Krásná blondýnka se nestačila divit, když se podívala na svůj účet. Láska však dělá divy. Gábina neposlouchala varování svého okolí a dlouho nechtěla vidět, koho si to vlastně vzala za muže.

Když spolu Soukalová s Koukalem začínali v roce 2014 randit, někteří jejich vztahu nedávali šanci. Zamilované hrdličky ale všechny převezli, když si o dva roky později řekli ‚‚ano”. Tehdy měla Gábina ještě růžové brýle a na svého manžela se dívala jak na svatý obrázek.

Koukal začal s manipulací už před svatbou

Byla si svou láskou tak jistá, že nedala na pověry ohledně májové svatby. Aby toho nebylo málo, partneři se vzali v pátek třináctého. Velmi úspěšná sportovkyně byla natolik zaslepená, že před sňatkem nesepsala předmanželskou smlouvu. Respektive ona chtěla, ale Petr začal už tehdy rozjíždět své manipulátorské hry. „V momentu, kdy jsem s takovou smlouvou přišla, se Petr nejprve několikrát omlouval ze schůzek s právníkem z různých malicherných důvodů, a nakonec doma brečel, že nás chci rozdělovat, a to jsme se ještě nevzali,“ přiznala zklamaně Soukalová webu Idnes.cz s tím, že Koukal vždy věděl, jak jí zahrát na city, aby mu věřila. 

Peníze Gábině na účtu jen cinkaly 

Zatímco se královna bílé stopy vznášela na obláčku zamilovanosti a vyhrávala jeden závod za druhým, v Petrově hlavě se už nejspíš rodil plán, jak z manželky vytřískat co nejvíce peněz. Soukalová byla v biatlonu velmi úspěšná, o čemž mluví i tři medaile z olympijských her a finanční odměny za vyhrané závody se pohybují ve velmi zajímavých částkách. Díky své krásné tváři cinkaly Gábině peníze na účet také z reklam. Tehdy ještě zrzka neměla čas se o své finance starat a vše nechala na manželovi. Soustředila se na svou skvěle rozjetou kariéru a netušila, že brzy přijde konec nejen biatlonové královny

Gaslighting: Jak poznat, že vás někdo manipuluje, aniž byste to věděla

Dnes a denně se setkáváme s různými typy manipulace. Zatímco některé druhý dokážeme jednoduše rozpoznat, jiné jen tak lehce nedohalíme. Jedním z nejnebezpečnějších a nejzákeřnějších typů manipulace je tzv. „gaslighting”. A o co se jedná?
svetzeny.cz

Koukalova touha po slávě

Společně manželé navštěvovali různé sportovní či kulturní akce a Koukal konečně zažíval svých pár minut slávy. Bývalý badmintonista, který sice reprezentoval na olympiádě, ale žádné zářné výkony nepředváděl, se po boku mnohem slavnější ženy usmíval na všechny strany. Jeho jediným mediálním obrazem byl boj s rakovinou varlat, kterou porazil a pak se všemožně snažil, aby se o něm psalo, jak statečně se s nemocí popral. Poté po něm neštěkl ani pes a ‚‚slávy” se opět dočkal po boku biatlonistky. Pečlivě si tak svou krásku hlídal, a jakmile zahlédl hledáček fotoaparátu či kamery, začaly nekonečné objímačky a pusinkování. Kdo už Petra znal, věděl, jak moc velké divadlo hraje na okolí. Jediný, kdo to neviděl, byla zamilovaná Gábina. 

Biatlonistka zveřejnila rozchod na sociálních sítích

Postupně však začalo Soukalové vše docházet a najednou se začala na akcích objevovat sama. Zpočátku všechny spekulace o manželské krizi vyvracela, ale nakonec v roce 2020 kápla božskou. „Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil,“ stálo v dlouhém prohlášení na sociálních sítích. 

Slavné páry, které podlehly pokušení: 5 nejvíce skandálních nevěr, které otřásly světem

Nevěra patří k nejčastějším důvodům rozchodů. Nevyhýbá se ani slavným osobnostem, které kdysi tvořily páry snů, ale nakonec jeden z partnerů podl pokušení. Nemusíme chodit daleko, známe to z českého showbyznysu, ale i ze zahraničí. Dramatické rozchody se dějí i v Hollywoodu. Které slavné manželky musely řešit partnerovy zálety a jak se s tím vyrovnaly?
svetzeny.cz

Skvělý manipulátor připravil Gábinu o peníze

V tu dobu se biatlonistka ještě snažila hrát na přátelskou notu. To se však rychle změnilo. ‚‚Přišly pochybnosti o tom, kam odešla spousta mých finančních prostředků z účtů nebo ze společných investic,” přiznala Gábina po roce, kdy vypuklo peklo a ona začala zjišťovat, o co vše ji vykutálený manipulátor připravil. Dokonce prý Koukal nechal vyměnit bezpečnostní kódy u domu a Soukalová se nemohla dostat dovnitř pro své věci. Pomohla až výzva právníka. „Nikdy bych nečekala něco takového od člena nejbližší rodiny. Je to pro mě velká škola. Rozhodně jsem si jistá, že tak důvěřivá už nebudu,“ uvedla sympatická blondýnka, která postupně odkrývala osobnost muže, s nímž žila.

Monogamie je pro Petra sprosté slovo

Finanční podvody a uražené podrazy nebyly totiž to jediné, co badmintonista prováděl Gábině za zády. „Manžel mě také podváděl, stejně, jako všechny svoje partnerky,“ svěřila Soukalová s tím, že stejným peklem si prošla i jeho bývalá přítelkyně, moderátorka Lucie Šilhánová. „Expřítel byl skvělý manipulátor a nejspíš se najde část lidí, která jeho schopnosti bude obdivovat, protože v tom byl fakt třída. Byl chytrý, uměl mluvit, navíc vynikal v intimních záležitostech, kde se nebál být absolutně otevřený,” uvedla Lucie pro Idnes.cz. Koukal prý hrál hodně na city, partnerku ovládal a jeho manipulační prostředky ji nakonec po rozchodu dohnaly k návštěvě psychoterapeuta. 

Jak se exmanželé nakonec vyrovnali, není známo, ale o otevřené válce a dalších lží marného badmintonisty se napsalo mnoho. Gábina přišla o dům, ale to je to nejmenší, důležité je, že ji hyena po jejím boku neměla čas vysát psychicky. Dnes je z oblíbené sportovkyně maminka dvouleté holčičky a je velmi šťastná po boku přítele Miloše Kadeřábka. O své nejen biatlonové cestě napsala velmi upřímnou knihu a do kin také míří dokument o jejím životě. 


 

Gábina si po prožitém pekle vychutnává chvíle štěstí s novým partnerem a dcerkou
Zdroj článku