Přejít k hlavnímu obsahu

„Pošli fotku a vyhraj“ má vítěze

Během srpna běžela na Facebooku Světa ženy poslední výzva „relax s Birellem“, kde jste nám posílali fotky. Podívejte se, kdo vyhrál karton Birellu, dvě registrace na zářijový RunCzech a digitální předplatné časopisu Svět ženy.

Zabavit se a zároveň relaxovat, přestože není zrovna ideální prázdninové počasí, umí paní Květa Sobodová, která s rodinou hraje hru Člověče nezlob se! Fotku popsala slovy: „Prázdninová pohoda pokračuje, i když zrovna venku leje jako z konve“.

Všechny fotky s Birellem si prohlédněte v galerii níže. Znovu jste nám do komentářů poslali plno fotek, z kterých jsme mohli vybírat. Je zřejmé, že jste relaxovali naplno. Někdo si užíval srpen v přírodě na rybách, další vyrazil na chalupu, Birell jste fotili na zahradách nebo na plážích u českých rybníků i u moře. Plno z vás využilo léta k návštěvě zámků či poznávání nových míst a nechyběli ani fotky ze zoo nebo ze skal.

Tímto vám chceme poděkovat za skvělé snímky, které nám zpříjemňovaly poslední čtyři měsíce, kdy výzvy s Birellem probíhaly!

Nezapomeňte sledovat náš Facebook Časopis Svět ženy, kde se dozvíte všechny novinky a můžete se těšit na další soutěže! 

Relax s Birellem