Přejít k hlavnímu obsahu

Tři znamení horoskopu, které čeká nejlepší červenec: Pannám se lepí smůlua na paty

Léto je tady a s ním přichází i horké dny plné popíjení studených nápojů a vodních radovánek. Některým znamením horoskopu se bude v červenci mimořádně dařit a léto si tak užijí se vším všudy. Přečtěte si, která znamení čeká v červenci štěstí v oblasti financí, zdraví i vztahů.

Červencový tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Berany čeká radikální změna, Panny se budou cítit osaměle

Co vám předpovídají karty pro měsíc červenec? Tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu vám napoví, co vás čeká následující měsíc. Berany například čekají zásadní změny, Panny zase budou mít melancholickou náladu.
svetzeny.cz

Znamení, kterým červenec podle astrologů přeje

Do července vstupujeme s úplňkem v Kozorohu 3. července, desátého dne vstoupí Mars do Panny a den poté vstoupí Merkur do Lva. Tyto astrologické události nejvíce přejí Blížencům, Lvům a Střelcům. Naopak Berany potrápí kašel, Býci budou pociťovat napětí ve vztahu, Raci budou čelit zklamání v práci, Panny zažijí nedorozumění ve vztazích a pocítí pády ve své kariéře, Váhy nebudou spokojené v práci, Štíři mohou mít žaludeční problémy, Kozorohy čekají spory s partnerem, Vodnáři budou čelit následkům stresu a Ryby může potkat bolest kloubů. Co čeká na znamení, která měla v červenci štěstí?

Blížencům se v červenci otevřou nové podnikatelské příležitosti

Lidem, kteří jsou narozeni ve znamení Blíženců, se bude v červenci dařit ve všech aspektech jejich života. Co se týče kariéry, budou sice muset vynaložit větší úsilí a pracovat tvrdě, ale v červenci se jim otevřou nové podnikatelské příležitosti, nebo se naskytne nabídka lepšího zaměstnání. Astrologové předpovídají Blížencům v červenci pevné zdraví. Může se sice objevit menší úzkost či nejistota, ale stačí se nechat rozptýlit letními radovánky. Ve vztazích budu Blíženci zažívat klid a harmonii. Porozumění s blízkými osobami se prohloubí a Blíženci si tak budou užívat příjemné chvíle s rodinou i přáteli. Nezadané čeká romantické dobrodružství, které možná vyústí v pevný vztah.

Velký horoskop na červenec 2023 pro všechna znamení: Rakům ujedou nervy, některá znamení si musí hlídat zdraví

Prožijete měsíc červenec v klidu, radosti a pohodě, nebo vás čekají nějaké nástrahy a stres? Pokud jen trochu věříte na věci mezi nebem a zemí víte, že hvězdy nelžou a astrologie pomůže leccos odhalit předem. Nahlédněte s námi do našeho zábavného horoskopu a zjistěte, co můžete očekávat a čemu se raději vyhnout..
svetzeny.cz

Lvům nastal v červenci ideální čas na svatbu či zasnoubení

Lvi mají v červenci příznivé vyhlídky v kariéře. Mohou očekávat povýšení nebo zvýšení platu či odměny. Jejich kreativita dosáhne vrcholu a mohou se tak těšit uznání od svých nadřízených. Podnikatelé budou zažívat růst a úspěch. Z finančního hlediska to bude pro Lvy velmi dobrý měsíc, ale je třeba se vyvarovat zbytečného utrácení. Co se týče zdraví, první polovinu měsíce si Lvi nemusí vůbec dělat starosti. Koncem měsíce se můžou cítit unavení a vyčerpaní, což může vést k mírnému neklidu, ale vše lze dohnat kvalitním spánkem. V červenci si budou Lvi užívat harmonii ve vztahu s partnerem. Ačkoliv mohou nastat nějaké rodinné neshody, vše se v druhé polovině měsíce zlepší. Červenec je také zcela ideálním časem pro zasnoubení či dokonce svatbu.

Střelce čeká v červenci zcela harmonický vztah

Střelci mají v červenci podle astrologů velmi příznivé období v jejich kariéře. Podnikatelé se mohou těšit na nové podnikatelské příležitosti, které jim přinesou dobré zisky a umožní jim rozšířit jejich podnikání. Po zdravotní stránce na tom Střelci budou velmi dobře, ale ke konci měsíce se mohou objevit drobné zdravotní problémy. Těm předejdou prevencí a správnou péčí o své zdraví. V rodinném životě Střelců bude panovat harmonie a spokojenost. Jejich partner bude podporující a láskyplný a červenec tak prohloubí jejich vztah. Nezadaní se mohou setkat s někým zvláštním, kdo zaplní prázdné místo v jejich srdci.

Zdroj článku