Přejít k hlavnímu obsahu

Svědění různých částí těla ukazuje na potlačené emoce: Čelo má souvislost s intuicí a třetím okem

Nejrůznějšími nepříjemnými jevy, jako je právě svědění, dává tělo často najevo, že něco není v rovnováze. V ezoterickém světě se různé části těla často spojují s určitými emocemi, situacemi nebo energetickými bloky. Podívejte se na to, co může svědění na různých částech těla znamenat z pohledu ezoteriky a jak s tím pracovat.

Svědění na nose

Svědění na nose může být spojeno s mnoha věcmi, ale v ezoterickém smyslu se často považuje za signál, že se blíží něco nového. Některé zdroje naznačují, že svědění na nose může být spojeno s tím, že na vás někdo vzpomíná. Pokud vás nos svědí, můžete se pokusit soustředit na své myšlenky a otočit svou pozornost k okolnímu světu.
Rada: Pečlivě se soustřeďte na své dýchání a uvědomte si, co právě prožíváte. Praktikování meditace a vizualizace může pomoci uvolnit případné energetické bloky spojené se svěděním na nose.

Svědění na čele

Svědění na čele je často spojováno s třetím okem nebo s intuicí. Z ezoterického hlediska se často interpretuje jako signál, že byste měla být více pozorná ke svým myšlenkám a intuici. Může to být také známka toho, že procházíte duchovním růstem, nebo že se vaše vědomí rozšiřuje.
Rada: Zkuste se spojit se svou intuicí a sledovat své sny. Jóga, meditace nebo vizualizace vás dokáže odblokovat od zábran spojených s třetím okem a snížit svědění na čele.

Mohlo by se vám líbit

Tajemný středověký zápisník odhalil věštbu pro rok 2024: Krásné a teplé jaro, ale i nárůst nemocí

Z roku 2024 se ukrojil sotva první měsíc a vy už máte pocit, že to nebude právě nejsnazší rok? Podle tajuplného zápisníku ze 14. století se nemýlíte, měl by vás čekat rok plný nástrah a těžkostí.
svetzeny.cz

Svědění v oku

Pocit svědění v oku může znamenat energetické zablokování v oblasti vidění nebo vnímání reality. Podle ezoterických pramenů se může interpretovat jako signál, že byste měla prozkoumat své vnitřní vidění a vnímat svět kolem sebe s větší pozorností.
Rada: Udělejte si čas na reflexi a meditaci. Praktikování vizualizací a očistných technik dokáže pomoci uvolnit energetické bloky spojené se svěděním v oku a obnovit vaše vnímání.

Svědění na rukou

Svědí-li vás ruce, může to být znamení, že něco děláte špatně se svým životem a nenásledujete své touhy. Ezotericky vzato, svrbění na rukou se často považuje za signál, že byste měla více využívat svou energii a kreativitu k manifestaci vašich cílů a snů.
Rada: Zkuste se soustředit na své cíle a na to, co chcete dosáhnout. Praktikování afirmací a vizualizací posílí vaši schopnost jednat.

Mohlo by se vám líbit

Tajemná ptačí znamení: Potkala jste sovu či vlaštovku? Všímejte si věštby, kterou vám na křídlech přináší ptáci z okolí

Věděla jste, že znamení jsou doslova všude? Stačí si všímat svého okolí. Je tomu tak i v případě ptáků, kteří byli symboly pro věštění budoucnosti už od pradávna. Naši předci dříve předpovídali, co se jim přihodí i podle toho, jaké druhy ptáků se zrovna vyskytovaly v jejich blízkosti. Přiletěla vám za okno vlaštovka nebo sojka? Zjistěte, co to pro vás znamená.
svetzeny.cz

Svědění na zádech

Svědění na zádech bývá propojené s pocitem, že vás něco tíží nebo omezuje. Toto svrbění bývá interpretováno jako signál, že byste měla zaujmout větší důvěru ve své schopnosti a nechat za sebou minulost.
Rada: Důležité je se uvolnit a přijmout situaci tak, jak je. Opět pomůže meditace, která dokáže bojovat s bloky spojenými se svěděním na zádech a osvobodit vaši energii.

Svědění na nohách

Svědění na nohách může být spojeno s pocitem, že se nemůžete posunout vpřed nebo že jste vázána na minulost. Možná je to signál, že byste se měla odpoutat od věcí dávno minulých, důvěřovat své intuici a naslouchat svému nitru.
Rada: Pokuste se na chvíli zastavit a zamyslet se, proč se v nitru k minulosti stále vracíte. Máte-li nevyřešené bloky, zapracujte na nich, abyste se mohla pohnout vpřed.

Mohlo by se vám líbit

Věštba ze tří run: Vytáhněte si jednu z nabízených a zjistěte, co je nyní potřeba udělat

Jak na tom letošní zimu budete, co se týče vaší psychické a fyzické kondice? Na tuto otázku vám dovedou odpovědět runy, vyberte si jednu ze tří a zjistěte, co je potřeba udělat pro pevné zdraví. Výklad si pro vás připravila zkušená alchymistka Alice Cross.
svetzeny.cz
Zdroj článku