Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází březnový červí úplněk: přináší do vašeho života jasno a řád

Info ikona
úplněk

Březnový úplněk, kterému se také jinak říká červí, nastane 7. března v Panně a označuje konec zimního období. Přichází i s dalšími různými přezdívkami, jako je orlí měsíc, cukrový měsíc a velikonoční měsíc. Přečtěte si, co můžete podle horoskopu během tohoto posledního úplňku v zimním období očekávat.

Březnový horoskop lásky: Hvězdy přejí seznamování. Největší štěstí potká Blížence, Panny a Ryby

svetzeny.cz

Úplněk mnoha jmen

Počínaje vlčím měsícem v lednu a sněhovým měsícem v únoru až po růžový měsíc v dubnu, sklizňový měsíc v září a nakonec chladný měsíc v prosinci, tyto úplňky dosahují nejvyššího osvětlení. Březnový úplněk nastane 7. března a podle Almanachu starého farmáře se mu říká červí měsíc.  Podle almanachu se březnový úplněk nazývá červím měsícem s tím, že tento měsíc začínají vylézat žížaly a zvou tak červenky a další ptáky, aby se jimi krmili. Pozdější výzkum odhalil, že název je spíše vázán na larvy brouků, které se každé jaro vynoří z kůry stromů. Červí měsíc má mnoho dalších jmen, jako je orlí měsíc, cukrový měsíc nebo velikonoční měsíc. Severní kmeny severovýchodních Spojených států nazývají tento úplněk jako vraní měsíc kvůli krákání vran, které signalizuje konec zimy.

Přináší jasno a řád

Jarní úklid se pomalu přiblížil a je mu nakloněn i tento úplněk, který je umístěn v domě Panny, šestém znamení v kole zvěrokruhu. Toto umístění umožňuje člověku, aby si udělal ve věcech a ve svém životě jasno a dal jim jasný řád. Panna je v souladu s produktivitou, zaměstnáním a zdravím. Toto znamení je považováno za praktické a při jarním úklidu se hodí více než jakékoliv jiné znamení. Během úplňku pocítíte lehkost jednoduchých fyzických úkolů, které mohou posloužit i jako jistá forma meditace.

Horoskop: Od 7. března čeká čtyři znamení zvěrokruhu hotové peklo. Střelci, máte smůlu

svetzeny.cz

Jak ovlivní úplněk jednotlivá znamení

Červí měsíc v Panně přináší ohnivému Beranovi mnoho pracovních povinností. Berani by si měli hlídat především své zdraví a stravu a v případě potřeby navštívit lékaře.

Pro Býky přináší úplněk zásobu lásky a štěstí, což znamená pro svobodné jedince ideální čas na to, aby si udělali jasno při výběru partnera.

Blíženci by se měli zaměřit na zdraví svého milovaného člověka. Během tohoto úplňku by se měli po návratu z práce věnovat rodinnému životu.

Raci si musí dát pozor, aby během úplňku nevyvolali emocionální drama. Problémy mohou nastat v komunikaci s ostatními, když se budou Raci pokoušet někoho obviňovat.

Lvi si udělají během úplňku jasno ve své finanční krizi. Mohou být ohroženi ztrátou zdrojů příjmů, ale na druhou stranu je čekají nové pracovní příležitosti nebo bonusy.

Během tohoto úplňku potřebují Panny otevřít brány své mysli a nechat plynout své touhy. Poté mohou použít svoji logickou mysl, aby získaly zpět pevnou půdu pod nohama.

Váhy se musí zaměřit především na odpočinek. Pokud se objeví potíže v práci, může být dobrým krokem si vzít na chvilku volno.

Štíři budou během březnového úplňku poznávat nové lidi a budou se skvěle bavit. Naopak do jejich již zaběhlých vztahů může tato lunace vnést drobné konflikty.

Střelci by mohli být odměněni průlomem v kariéře. Březnový úplněk také Střelcům připomíná, aby se zaměřili více na rodinu.

Kozorohové se mohou dostat k zajímavým kreativním projektům a akademickým příležitostem. Pro ty, kteří řeší právní záležitosti, je stěžejní konzultace s právníkem.

Vodnáři by měli postupovat vpřed opatrně a dávat pozor na hrozící neshody. Pokud k nim dojde, měli by zachovat zdvořilý přístup.

V tomto úplňku budou Ryby řešit především vztahy, ať už v oblasti obchodu nebo lásky. Je vhodná doba na jakýkoliv další krok, jako je třeba svatba, zásnuby, ale dokonce i rozchod.

Zdroj článku