Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Od 7. března čeká čtyři znamení zvěrokruhu hotové peklo. Střelci, máte smůlu

Info ikona
horoskop

Mezi planetami v astrologii je Saturn považován za nejobávanější a zároveň nejuctívanější. Vládne nad hranicemi, omezeními, disciplínou i samotnou karmou. Když vstoupí do některého ze znamení zvěrokruhu, dá se předpokládat, že tlak v životě výrazně vzroste. Tomu se od 7. března nevyhnou zejména čtyři z dvanácti znamení zvěrokruhu. Saturn v tento den přechází do znamení duchovních, otevřených a nostalgických Ryb a zajistí jim náročnou životní fázi různými způsoby.

Saturn zůstane v Rybách do roku 2026

Pokud doufáte, že astrologická událost bude jen dočasná, musíme vás zklamat: Suma sumárum, Saturn zůstane v Rybách další tři roky. Speciální konstelace během této doby zvýší povědomí ve všech znameních zvěrokruhu, že se v některých věcech nechali oklamat fantaziemi a pocity. Jelikož jsou Ryby také posledním znamením zvěrokruhu, je toto setkání také symbolem uzavřené kapitoly a nového začátku. Saturn vyzývá k vytvoření zdravého odstupu od minulosti, aby byla znamení zvěrokruhu připravena přijmout budoucnost.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 4. do 10. března: Kdy zvládnete všechny zkoušky a kdy přestanete poznávat sami sebe?

svetzeny.cz

Kdo z astrologického hlediska pocítí Saturn ve znamení Ryb zvláště intenzivně od 7. března 2023? Jsou to Blíženci, Střelec, Panna a samotné Ryby.

1. Blíženci

Blíženci pocítí kosmickou událost intenzivněji v březnu ve svém 10. domě kariéry, kde je Saturn podnítí, aby byli disciplinovanější a vynikali v práci. Berete svou kariéru vážně a jdete si dostatečně za svými cíli, milí Blíženci? Pokud ne, Saturn se postará o to, abyste opustili sny a vrátili se s plným nasazením do práce. Některým vzestupům a pádům se v blízké budoucnosti nevyhneme, ale nakonec tento tranzit posílí vaši profesionální pozici jako nikdy předtím. Saturnova pomocná ruka je tvrdá, ale zároveň odmění vzdušné znamení.

ČTĚTE TAKÉ: Horoskop 2023: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Býci mění priority, Střelce čekají hádky s vedením

Test osobnosti: Vyberte jeden ze stromů na obrázku a poznejte svoje pravé já

svetzeny.cz

2. Střelec

V případě Střelců se vše bude brzy stále více odehrávat v kruhu rodiny, přátel a také u vás doma. Saturn v Rybách osvětlí váš čtvrtý dům a přinese věci, kterým se ohnivé znamení dlouho snažilo vyhnout. Pravdy o nezdravých přátelstvích nebo dokonce o rodinných příslušnících, kteří spolu nevycházejí dobře, by mohly vyjít najevo a vyvolat diskuzi. Ale jakkoli je konfrontace nepříjemná, může být pro vás, milí Střelci, také velmi osvobozující. Konečně můžete uzavřít svou minulost a podívat se do budoucnosti společně s lidmi, na kterých opravdu záleží.

3. Ryby

Žádné jiné znamení zvěrokruhu nepocítí energii od 7. března tak intenzivně jako Ryby, které mají planetu také ve znamení zvěrokruhu. Saturn se zaměří na váš 1. dům identity a bude vyžadovat, abyste k sobě byli v blízké budoucnosti extrémně kritičtí. Už žádné výmluvy a snížené standardy! Saturn je na vás tvrdý, milé Ryby, ale při pohledu do budoucnosti to bude stát za to. Uvidíte, čeho jste opravdu schopni a že byste se za určité věci neměli podceňovat. I když tento proces nebude snadný, o to silnější poté vyjdete – včetně větší sebelásky, důvěry a sebepřijetí.

Týdenní horoskop od 6. do 12. března: Býci zajdou k lékaři, Raci zútulní domov a Panny se pustí do nových projektů

svetzeny.cz

4. Panna

Panna se může připravit na to, že Saturn bude v blízké budoucnosti velmi náročný, zejména v sedmém domě partnerského vztahu. Budou zvýrazněny dobré i špatné stránky a zemské znamení bude moci vidět, zda s jejich láskou existuje budoucnost, nebo ne. Saturn je planeta, která odměňuje oddanost, což může znamenat, drahá Panno, že jste připraveni se brzy oženit, nebo vdát, nebo udělat další krok ve vztahu s někým výjimečným. Ale protože Saturn je také planeta, která netoleruje nezralost a špatné chování, může vám také ukázat, do jaké míry je vaše současná dynamika vztahů zdravá nebo ne. Určitě vás čeká nelehká fáze, ale poté budete přesně vědět, co je pro vás dobré a co ne.

Zdroj článku