Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 4. do 10. března: Kdy zvládnete všechny zkoušky a kdy přestanete poznávat sami sebe?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 4. do 10. března. Dozvíte se, který den je ideální na relaxaci a snění, který den můžete dohnat všechna svá nedokončená rozhodnutí, kdy zvládnete všechny zkoušky, ale také kdy přestanete poznávat sami sebe. Podívejte se na týdenní tarotovou předpověď.

Týdenní horoskop od 6. do 12. března: Býci zajdou k lékaři, Raci zútulní domov a Panny se pustí do nových projektů

Tento týden přinese úplněk, který se tentokrát ponese ve znamení Panny. Může vám pomoci urovnat nějaké záležitosti, do kterých se vám moc nechce, a proto je odkládáte. A co čeká v následujících dnech zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu, ať máte náskok před ostatními.
svetzeny.cz
Info ikona
6 holí

4. března – Karta 6 holí

Víkend začíná krásnou tarotovou kartou 6 holí a říká, že dnešní den je o radosti ze života. Vše by se vám mělo podařit. Je skvělé načasování pro rodinné oslavy nebo společný oběd. Užívejte si krásné odpoledne spolu. Je čas, abyste si odpočinuli a poté využili vítězství pro svoje další cíle. Uvědomte si svoji spokojenost a štěstí. Zda se vám nedaří, nezoufejte a zkuste popřemýšlet, co se vám dnes povedlo nebo z čeho jste měli dobrý pocit. Co vás činí šťastnými a začněte k tomu měnit svůj život. Dnešní den zkuste prožít naplno, uvědomte si, že každý den je pro vás významný, tak ať je ten dnešní dle vašich představ. Užívejte tento den jako krásný den svého života.

Info ikona
Síla

5. března – Karta Síla

Využijte svůj potenciál a schopnosti. Tarotová karta Síla je karta pohybu, cesty, rychlosti a rozhodnutí. Síla symbolizuje výzvu osudu – zkoušku, kterou zvládnete. Síla je karta, která mluví s celým světem. Zkouší vás v sebedůvěře. Je to moc každého z vás, tzv. energetické rezervy, která se ve vás ukrývá. Podívejte se na obrázek karty, který vám sděluje, abyste zůstali klidní ale připravení. Máte při sobě svého ducha, který zvítězil nad hmotou a má odvahu se pustit do odvážných činů. Nechte za sebe jednat druhé, máte kolem sebe velmi dobré lidi, kteří se za vás postaví a ochrání vás. Nastal správný okamžik si uvědomit a prosadit, co opravdu chcete.

Info ikona
Tarot 2 pentakly

6. března – Karta 2 pentakly

Váš život plyne jako voda, je poklidný, ale přesto vnímáte, že jste jednou nahoře a potom zase dole. I když hledáte rovnováhu, tak je vždy něčím narušena. Karta Dva pentakly vám ukazuje, že je to v pořádku. Nyní není čas hledat rovnováhu, ale soustředit se na to, co je třeba změnit. Je to vaše práce nebo vztahy? Dnešní den je o vnímání vašeho života a co vás v něm naplňuje.  Vylepšujte ho, kdo potřebuje více aktivity, buďte aktivní, kdo více odpočinku, relaxujte. Uvědomte si své možnosti, ale dejte si čas, abyste je prozkoumali, než se do nich pustíte. Jako je na kartě loď, která má pevné dno, vy se máte věnovat plachtám - to je ta cesta. Uspokojivá práce je důležitá, ale uvědomění si, kam vás ta práce dovádí je další věc, kterou je třeba si uvědomit. Jste v pozici, abyste si dali vyšší cíle, i když se budou zdát vysoké. Buďte realisté, tohoto úspěchu nedosáhnete sněním, ale pečlivým plánováním krok po kroku. Když budete mít hotovo, prozkoumejte svoje zdraví. Čeho se vám dostává hodně a čeho málo? Máte hodně nevybité energie, nebo vstáváte bez energie? Karta Dva pentakly miluje fyzický pohyb, který je klidný a protáhne celé tělo. Jděte si zaplavat nebo si zacvičit s přáteli. Po zdárném zakončení dne se pochvalte, co jste vše dokázali.

Horoskop: Nejhorší březen 2023 čeká dvě znamení zvěrokruhu. Panny, mějte se na pozoru

Březen je tady! Mnozí se již těší na oficiální začátek jara 20. března 2023, ale i když se někteří možná těší a dostanou svou první jarní horečku, některá znamení zvěrokruhu budou ve třetím měsíci roku čelit nepříjemným výzvám. Horoskop prozrazuje, pro která znamení zvěrokruhu se blíží náročný březen 2023.
svetzeny.cz
Info ikona
Páže pohárů

7. března – Karta Páže pohárů

Páže pohárů vám nabízí, abyste dnešní den prožili ve snění a relaxaci. Popusťte uzdu své fantazie a zasněte se. Přemýšlejte nad tím, co všechno jste již prožili a zavzpomínejte si. Najděte ve své minulosti krásné vzpomínky, které vás obohatily a rádi se k nim vracíte. Užívejte si představivost, kterou často obdivujete u dětí, které umí snít s otevřenýma očima. Je nádherné na chvíli odložit realitu a zasnít se. Období mezi zimou a jarem vás povzbuzuje v lenošení u doušku čaje, což vám přesně tato karta radí. Bývali jste kdysi plní síly a odhodlání? Připomeňte si to, jelikož jste stále silní, jen se musíte naučit vnímat změnu síly, její vývoj a zda ji správně doplňujete. Vzpomínky vám mohou pomoci chytnout druhý dech, když se cítíte vyčerpaní. Dnešní den k sobě buďte laskaví, můžete se cítit i přecitlivěle. Citlivým lidem se proto dnes nedoporučuje podstupovat bolestivé zákroky, pokud to není nezbytně nutné. Pokud vás potká nějaký zdravotní problém, zkuste se na něj podívat trochu s odstupem a nepropadejte hned panice. Ve vztazích se nenechte emocionálně zaplést do hádky či sporu, které by mohly mít dramatický závěr. Páže pohárů vám přeje krásný den, který si nenechte utéct. Dnes bude vše tak, jak má být. Pokud ukápne slza smutku či smíchu, věřte, že vše bude opět v pořádku.

Info ikona
2 hole Tarot

8. března – Karta 2 hole

Dnešek využijte k rozhodnutí všeho, co máte nejasné. Myslíte, že se rozhodnete špatně? To se vám dnes nemůže stát, karta 2 hole je totiž o tom, abyste se naučili neodkládat záležitosti, u kterých si nevíte rady. Vaše rozhodnutí je správné, někdy je třeba si uvědomit, že existuje více dobrých možností a neustále hledat další varianty může být vyčerpávající. Velké plánování odložte a zkuste se zaměřit na to, co je nyní aktuální. Více než cíl jsou důležitější kroky, které k cíli vedou. Dnes nelenošte, je to den o aktivitě, tak nastartuje svůj den na plný pohon. Bude to krásná jízda, při které se vám bude dařit ve všech odvětvích, když budete postupovat plánovaně a konat. Žádné velké přemýšlení, jednoduchý krok a nezapomenout na okamžitou realizaci, takže nic složitého, ať toho dnes hodně stihnete!

Info ikona
Deset mečů

9. března – Karta 10 mečů

Karta 10 mečů vám ukazuje, že už se nevidíte a říkáte si: To přeci nejsem já. Tolik se snažíte a stále nenalézáte cestu, kterou máte jít. Raději zůstanete na místě, kde vám nic nehrozí? Je to ale složitější, protože dnešní den vás varuje, ať neustrnete na stejném místě, kde se cítíte nepříjemně až bolestně. Není čas na obviňování ani na hádky. Je třeba vzít situaci pevně do rukou, neřídit se jen hlavou a vzchopit se. Vůbec není důležité, abyste věděli, co máte dělat. Dnes se po vás jenom chce, ať se nelitujete, to vám stejně nepomůže. Dejte sbohem svému starému já, i když nevíte, jak bude vypadat to nové. Karta vybízí, abyste se otevřeli neznámému, nemusíte mít vždy plán, ale někdy je třeba jednat krok po kroku. Někdy je třeba jenom zvednou hlavu, a to udělejte právě dnes. Zklidněte své emoce. Co navštívit místo, kde je ticho a klid, abyste si mohli dopřát chvilku jenom sami pro sebe a doplnit energii? Návštěva oblíbeného místa nebo i kostela je úžasný nápad. Dnešní den zažijete pocit mrazivé zimy, ale teplo a horký nápoj rozpustí všechny chmury, tak si ho v klidu a bezpečí užijte a zítra budete silnější.

Info ikona
Velekněžka

10. března – Karta Velekněžka

Lidské nitro je klíčem ke všem tajemstvím, ale ukáže se jen vyvoleným. To je krásné moudro, které v sobě nosí tarotová karta Velekněžka. Sděluje vám, že nové informace vám pomůžou v rozvoji a rozhledu. Hledejte pravdivé informace. Buďte odvážní, objevujte nové poznatky a studie. Tato karta je symbolem všeho neznámého, co znáte z doslechu, ale nikdy jste si neutvořili svůj vlastní názor. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Lidské nitro vás učí poznávat tajemství, které je ostatním skryto. Velekněžka je karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Otestujte svou intuici procházkou, zastávkou v knihkupectví a otevřením náhodné knihy, zda nenaleznete sdělení, které patří pouze vám. Dnešní den je výborný na studium a odhalování již dávno zapomenutých informací.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku