Přejít k hlavnímu obsahu

Nešťastná čísla podle numerologie: Zjistěte, která čísla vám mohou přinést smůlu

Numerologie je definována jako nauka o číslech. Každé z nich má svoji energii, která působí na mnoho oblastí našeho života. Obvykle se mluvívá o šťastných číslech, na která lidé například sází v loteriích. Napadlo vás ale, že existují i nešťastná čísla? Mohou být až děsivá, protože negativním způsobem ovlivňují náš život. Je dobré vědět, která čísla to jsou.

Číslo 4

V některých ohledech drží lidi zpátky. Nefandí síle kreativity, drží se proto velmi často při zemi a nedává průchod novým věcem a jinému způsobu myšlení. Toto číslo může značit, že jste uvízli v zajetých kolejích a dostat se z nich není zrovna jednoduché, ne-li nemožné. S ostatními čísly nefunguje moc dobře, není z těch, které umí spolupracovat, číslo 4 je hodně samostatné. Vždy však záleží na tom, v jakém životě a životní fázi se nacházíte.

Číslo 7

Má své dobré i špatné stránky, které si lidé nemusí plně uvědomit. Číslo je tak trochu tajemné, stažené a jakoby uzavřené. Má v sobě toxickou energii, která vytváří určité bariéry a prohlubuje vzdálenost. Je mezi lidmi známé tím, že je to buď “šťastná nebo nešťastná” sedmička.  V mnoha ohledech umí být také pozitivním číslem, které přinese spoustu síly, ale jeho negativní stránka je něco, co určitě nebrat na lehkou váhu. Vždy je to o dané situaci životní cestě, na které se nacházíte.

Mohlo by se vám líbit

Temné stránky podle numerologie: Jakou máte vy?

Snad každý člověk na světě má dobré, ale i ty špatné stránky, které více či méně vyplouvají na povrch. Někdo si jich je vědom a snaží se na nich pracovat, jiný má pocit, že je bez chyby. Přemýšlíte nad tím, jaké jsou ty vaše negativní osobnostní rysy? Zkuste na to jít přes numerologii. Vypočítejte si své životní číslo a odhalte podle něj své temné stránky.
svetzeny.cz

Číslo 9

Jde o číslo, které v sobě má trochu cynické energie, která se umí projevit dosti negativně. Jde o číslo představující velké změny, které mohou být pořádně děsivé. Je to doba, kdy jste na takzvaném rozcestí, což může být dobré i špatné, záleží jen na tom, jak to vidíte a v jaké situaci právě jste. Číslo devět ve vás může zanechat pocit, že se chystáte na něco nepříjemného, ale vědomě to odkládáte, protože takové věci nechcete čelit.

Číslo 13

Šťastná i nešťastná, taková je třináctka. Je opředena spoustou pověr a mýtů. I proto může být lehce kontroverzní. Jaké tedy je? Někomu přináší spoustu štěstí, jiný ho jen vidí a už ví, že bude mít smůlu. Opět záleží na vaší aktuální životní cestě.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie vaší adresy: Číslo popisné prozradí skrytou energii vašeho domova. Trojka způsobí přílišné utrácení peněz, šestka uzavírání před okolním světem

Podle numerologie ovlivňují čísla do jisté míry náš život prakticky na každém kroku. A nejde jen o datum a hodinu narození. Svoji důležitou roli hraje například i číslo popisné domu či bytu, ve kterém bydlíme. Podle něj lze už dopředu zjistit, zda se vám tam bude žít dobře, nebo se budete potýkat s energií, která vám tak úplně nesedí. Spočítejte si, o čem vypovídá to vaše.
svetzeny.cz

Číslo 18

Toto číslo poukazuje na problémy s odpuštěním a také spoustou zášti, kterou můžete cítit. Není to zrovna pozitivní a je potřeba s těmito emocemi pracovat. Ovlivňuje-li vás číslo osmnáct, pak procházíte určitými nepříjemnými věcmi, které vás staví před rozhodnutí. Způsob, jakým se s nimi vypořádáte vás pak definuje.

Číslo 39

V mnoha ohledech by mělo sloužit jako varování, takový zdvižený prst, který naznačuje, že je okolo vás něco špatného nebo že se stane něco, co dopředu nejde ovlivnit. Je dobré pracovat na tom, abyste se posunuli dopředu. Zjistěte, co můžete očekávat a podle toho se zařiďte.

Mohlo by se vám líbit

V kolik jste se narodili? Hodina narození o vás mnohé prozradí

Náš život ovlivňuje mnoho skutečností. Pokud připouštíte věci mezi nebem a zemí, dost možná věříte v sílu astrologie či numerologie, jež spolu souvisí. Naše osobnostní rysy a vlastnosti tedy do značné míry závisí nejen na datu narození. Velkou roli hraje i přesný čas, kdy jsme přišli na svět. Pokud tuto informaci od svých rodičů máte, podívejte se do našeho přehledu a zjistěte o sobě věci, o kterých jste možná neměli tušení.
svetzeny.cz

Číslo 44

Dvě čtyřky nejsou zrovna pozitivními čísly a může znamenat konec něčeho, co tak úplně nechcete pustit. Není tomu snadné čelit, ale v konečném důsledku to je správné rozhodnutí. Jen není lehké s těmito čísly dále pracovat. Odstraňuje věci, které jsou vám drahé a máte k nim nějakou vazbu. 

Číslo 71

Jde o velmi introspektivní číslo a drží se intuitivní stránky. Ukazuje, že očekáváte mnohem víc, než byste ve skutečnosti měli. Držíte se zpátky, což může mít za následek to, že přehlédnete šanci a možnost k většímu růstu. Toto číslo vás může brzdit.

Zdroj článku