Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší léto čeká tato čtyři znamení: Podle horoskopu Raci zažijí emocionální bouři, Váhy potrápí finance

Jak už to bývá, hvězdy ani letos nejsou nakloněny každému. Zatímco někteří budou prožívat nejkrásnější chvíle svého života, následující čtyři znamení zvěrokruhu budou mít léto 2024 plné výzev a nepříjemných překvapení. Kdo to bude, jakým obtížím budou tato znamení čelit a kdy se situace začne zlepšovat?

Léto bývá obdobím radosti, odpočinku a nových zážitků. Avšak ne pro všechny bude tento rok příznivé. Podle astrologů čeká následující čtyři znamení v létě náročné období, plné zkoušek a nepříjemností. Přestože hvězdy nepřinesou snadné časy, pravdou je, že každé těžké období je také příležitostí ke sebezdokonalování a k poučení se z chyb. A navíc všechno špatné jednou skončí. Hledání vnitřní síly a podpory u blízkých vám pomůže překonat tyto náročné chvíle a připravit se na lepší časy, které přijdou s příchodem podzimu.

A která znamení letos podle horoskopu prožijí horké léto, ale jinak horké, než si všichni přejeme?

Beran (21. březen - 19. duben)

Berani, letošní léto bude pro vás jedním z nejtěžších období, které jste zažili. Hvězdy naznačují, že se budete potýkat s problémy v osobních vztazích i na pracovním poli. Mars, váš vládnoucí planeta, bude v nepříznivém postavení, což může vyvolat konflikty a napětí ve vašem okolí. Mnoho vašich plánů se může zhatit a budete mít pocit, že vám nic nevychází.

Tento stresující čas bude vyžadovat hodně trpělivosti a sebekontroly. Nejlepší bude, pokud se zaměříte na sebe a své potřeby, a pokusíte se najít vnitřní klid. Je důležité, abyste se vyhýbali unáhleným rozhodnutím a impulsivnímu chování, které by mohlo situaci ještě zhoršit. Vše se změní k lepšímu až po srpnu, kdy se Mars přesune do příznivějšího postavení a vám se uleví.

Mohlo by se vám líbit

Tři znamení zvěrokruhu, jejichž život začíná po 50. Budou mít pocit, že je jim svět otevřený

Říkal vám snad někdo, že život končí po padesátce? Anebo že je nudný, usedlý a nezajímavý? Omyl. Pro některá znamení zvěrokruhu to v 50 teprve začíná! Hvězdy například třem znamením zvěrokruhu předpovídají, že právě po 50. roce života chytnou druhý dech a budou mít pocit, že je jim svět otevřený. Která znamení to jsou?
svetzeny.cz

Rak (21. červen - 22. červenec)

Pro Raky bude léto 2024 obdobím plným emocionálních bouří a vnitřních rozporů. Hvězdy naznačují, že budete čelit mnoha výzvám, zejména v rodinných a partnerských vztazích. Váš vládnoucí měsíc bude často v opozici s jinými planetami, což může vyvolávat pocit nejistoty a úzkosti. Budete se muset vypořádat s nečekanými změnami a situacemi, které vás přinutí vystoupit ze své komfortní zóny.

Je důležité, abyste se naučili pracovat se svými emocemi a nenechali se jimi ovládat. Hledání podpory u blízkých přátel a rodiny vám může pomoci překonat toto těžké období. Zaměřte se na aktivity, které vás uklidňují a pomáhají vám najít rovnováhu. Nejhorší období by mělo pominout koncem srpna, kdy se situace začne stabilizovat a vy se opět budete moct nadechnout.

Váhy (23. září - 22. říjen)

Váhy budou muset čelit mnoha výzvám, zejména v oblasti finanční a kariérní. Léto 2024 vám přinese mnoho nejistot a komplikací, které mohou ovlivnit vaši stabilitu a pocit bezpečí. Vaše vládnoucí planeta Venuše bude v retrográdní fázi, což může způsobit, že vaše snahy o zlepšení finanční situace a pracovního postavení nebudou přinášet očekávané výsledky.

Toto období bude vyžadovat, abyste byli obezřetní a pečlivě plánovali své kroky. Snažte se vyhnout zbytečným výdajům a investicím, které by mohly ohrozit vaši finanční stabilitu. Hledejte nové možnosti a nezapomínejte na důležitost spolupráce s ostatními. Situace se začne zlepšovat v září, kdy Venuše opět nabere přímý směr a vy budete mít možnost začít znovu budovat svou stabilitu.

Mohlo by se vám líbit

Žebříček nejsobečtějších znamení zvěrokruhu: Na kterém místě je to vaše?

Horoskopy často umí poodhalit nejen naši oblíbenou barvu, povolání nebo lásku, ale také mnoho dalších zajímavostí. Znamení horoskopu nám přisuzuje určité vlastnosti a povahové rysy, na jejichž základě se chováme. Podobně je to i se sobectvím. Být sobec sice není zrovna nejfajnovější vlastnost, ale trocha zdravého sobectví nám někdy může v životě pomoci. Jen všeho s mírou. Jaký je žebříček sobců dle znamení zvěrokruhu? Podívejte se, na kterém místě je to vaše!
svetzeny.cz

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden)

Pro Kozorohy bude léto 2024 obdobím zkoušek a vyčerpání. Hvězdy naznačují, že se budete potýkat s mnoha překážkami, zejména v oblasti zdraví a osobního růstu. Saturn, váš vládnoucí planeta, bude v nepříznivém postavení, což může způsobit pocit, že se na vás valí jedna nepříjemnost za druhou. Budete čelit fyzické i psychické únavě a budete muset vynaložit hodně úsilí, abyste se s těmito výzvami vypořádali.

Je důležité, abyste se zaměřili na péči o své zdraví a neignorovali signály svého těla. Dbejte na dostatek odpočinku, zdravou stravu a pravidelnou fyzickou aktivitu, která vám pomůže udržet rovnováhu. Vyhledávejte podporu u blízkých a nezapomínejte, že každá krize je také příležitostí k růstu.Na lepší časy se bude blýskat v druhé polovině srpna, kdy Saturn změní své postavení a vy budete mít opět možnost se oklepat a postavit se novým výzvám.

Zajímá vás ezoterika a chcete vědět víc? Přečtěte si o čtení z dlaně a linii manželství.

Mohlo by se vám líbit

Žebříček majetnických znamení podle horoskopu: Kde se umístilo to vaše?

Každé znamení zvěrokruhu má své jedinečné vlastnosti, dobré i ty špatné. Svou vlastní osobnost, která se umí projevit. Někdo si vztah přivlastňuje více, než je zdrávo, druhý dává partnerovi absolutní volnost. Přehnaně majetnické sklony mohou působit nepříjemně, svazuje partnera a je nutné nastavit vhodné hranice. Můžete určit majetnické znamení podle horoskopu. Na které příčce bude to vaše?
svetzeny.cz
Zdroj článku