Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení, která mají předurčený šťastný život: Panny a Štíry mezi nimi nehledejte

Někteří lidé mají prostě v životě víc štěstí. Možná někoho takového máte ve svém okolí. Na co sáhne, to se mu daří. Když si kupuje losy, obvykle vyhrává, když dobíhá autobus, ten má obvykle chvíli zpoždění. Zkrátka na co sáhne, to se mu daří. Jsou jedinci, kteří se narodili pod šťastnou hvězdou a ostatní mohou závidět. Která znamení zvěrokruhu to jsou?

Spokojený život některých znamení zvěrokruhu

Tato znamení to mají zkrátka napsáno v osudu. Budou žít spokojený a šťastný život, který se jim bude líbit. Co si zamanou, to také dostanou a mnohdy se ani nemusí moc snažit. Je to zkrátka pohoda. Neznají obvykle prohry nebo snahu o něco, co stejně nezískají. Narodili se pod šťastnou hvězdou. Podívejte se, možná je to právě vaše znamení!

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani jsou soutěživí a mají velmi rádi vítězství, kterého se jim ostatně v životě dostává vrchovatě. Nesmíří se jen tak s prohrou a osud jim výhry dopřává vrchovatou měrou. Berani nejsou z těch, kteří se snaží bojovat s druhými, vybírají si své bitvy a vyhrávají tam, kde se cítí jistí. Jsou to inteligentní jedinci, kterým nedělá problém mluvit na veřejnosti a žene je kupředu motivace, jež posiluje jejich osobnost. A ta se narodila pod velmi šťastnou hvězdou.

Mohlo by se vám líbit

6 nejinteligentnějších znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kdo oplývá analytickým myšlením, sociálním cítěním či kreativní duší

Inteligence se projevuje mnoha způsoby – analytickým myšlením, kreativitou, sociálními dovednostmi či intuicí. Každé znamení zvěrokruhu přináší do života své jedinečné vlastnosti a schopnosti, které ovlivňují způsob myšlení a chování jedinců. Proč právě tato znamení vynikají svým intelektem, jak se jejich inteligence projevuje a jaké nevýhody mohou z těchto vlastností plynout?
svetzeny.cz

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci vypadají jako jedno z nejšťastnějších znamení zvěrokruhu a to zejména proto, že mají velmi dobrodružnou a optimistickou povahu. Jejich dobrá nálada se velmi snadno přenese i na druhé. Na svět se dívají pozitivníma očima a umí být velmi vynalézaví. Chytí příležitost, když ji vidí. Velmi rádi zkouší nové věci a jsou ochotni riskovat. Potřebují být šťastní po fyzické i duševní stránce a velmi často se jim to daří. Narodili se zkrátka pod šťastnou hvězdou.

Býk (21. dubna - 21. května)

Štěstí? To čeká za každým rohem! Alespoň pro Býky. I když se jim třeba v životě objevují nějaká úskalí, umí je vyřešit a vymyslet tak, aby se brzy opět cítili šťastní. Překonají všechno, co jim osud hodí do cesty, protože jsou optimisté a věří, že se vše v dobré obrátí. Spoléhají se na zdravý rozum a vlastní vynalézavost, která jim pomáhá překonat cokoliv, co se stane.

Mohlo by se vám líbit

Těchto 5 znamení zvěrokruhu nemá srdce: Jsou krutí a často zraňují city ostatních. Patříte sem i vy?

Tipnete si, která znamení zvěrokruhu patří k těm nejkrutějším? Těchto 5 znamení zvěrokruhu se umí zachovat opravdu zle ke svému okolí. Manipulují s lidmi, jejich jedovaté poznámky dokážou člověka ranit a skoro se zdá, že snad nemají srdce. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi jsou zrozenci Slunce a rádi se vyhřívají pod šťastnou hvězdou. Jejich sebevědomí a touha po obdivu jim často přináší do života drama, které umí pěkně rozmáznout. Mají talent být ve správný čas na tom správném místě a vytěžit z daných situací přesně to, co potřebují. Možná i díky tomu proplouvají životem velmi spokojení a šťastní. Jejich přirozené vedoucí schopnosti jim často pomáhají dosáhnout všeho, co chtějí a tím pádem mají důvod ke štěstí.

Váhy (23. září - 23. října)

Věční optimisté a šťastlivci! Přesně tak se prezentují Váhy, které se cítí neustále dobře a spokojeně. Jejich život je často protkán bohémskými radovánkami, protože si rádi dopřávají všech požitků, které jsou jim k dispozici. Dívají se na svět optimisticky a cítí se obecně docela šťastně. Mohou mít občas špatný den nebo období, kdy mají pocit, že jim hvězdy nejsou nakloněny, ale je to obecně jen zdání, které brzy vyprchá. Váhám se zkrátka daří!

Zdroj článku