Promotion
Promotion

Přivítejte jaro se Světem ženy!

Promotion

 

Svět ženy 3/20 je v prodeji od 19. 2. 2020.

Je mladou a krásnou manželkou herce Hynka Čermáka. Kromě toho je už rok posilou seriálu Ulice, který letos slaví 15 let! Seznamte se v rozhovoru s Veronikou Čermák Mackovou (26). 

Oblečte baru roku. Odstín modré, který připomíná večerní oblohu, je prý symbolem klidu a sebedůvěry. Ukážeme vám, že ladí k elegantním i ležérnám kouskům.

Který je ten pravý? Pomůžeme vám vybrat make-up, který bude ladit k vaší pleti a postará se o krásně přirozený vzhled.

Dostaňte se do kondice a načerpejte novou energii. Připravili jsme pro vás 7 extra stran, kde najdete plán na detox, cviky pro štíhlou postavu i rady odborníků.

Na ulicích se tváříme jako kakabusové, na sítích si nadáváme. Proč jsme na sebe takoví a jak najít cestu k lepší náladě? 

Děti se rodí do světa, kterému vládnou technologie. Proč by rodiče měli tenhle fakt přijmout a nevnímat mobily, tablety a počítač jen jako hrozbu? 

Snadné moučníky aneb pusťte se s námi do pečení. Rodině zachutná nejen šlehačková roláda.

Pokud máte v plánu vyrazit na hory a parádně si zalyžovat, navštivte Stubaiské údolí. Proč se vám bude líbit právě tam, vám prozradí naše redaktorka Jana.

Stějne jako se probouzí příroda, zaslouží si trochu té živé vody i vaše bydlení. A tak pozvěte domů jaro!

Těšit se můžete i na příběhy ze života, které vám dodají sílu věřit, že šťastné konce existují.

Předplaťte si Svět ženy na další rok – k předplatnému získáte jako dárek kávovar Tchibo Cafissimo Easy White Happy v hodnotě 1599 Kč. 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

@svetzeny

Promotion
Promotion
Promotion