Přejít k hlavnímu obsahu

Jarní móda: Pomocí moderních kousků si můžete prodloužit nohy nebo zhubnout pár kilo

Pokud se snažíte vypadat hubeněji, může být oblečení velkým pomocníkem. Existuje několik triků, které vám pomohou vizuálně zmenšit postavu a vytvořit iluzi štíhlejšího vzhledu. V tomto článku vám přinášíme užitečné triky, které shrnují nejúčinnější tipy, jak vypadat hubeněji pomocí oblečení.

Mohlo by se vám líbit

Letušky soukromých letadel poskytují mnohem rozsáhlejší služby, než je obvyklé. Přečtěte si šokující zpověď jedné z nich

Zdálo se, že mladá letuška konečně dosáhla svého kariérního snu, když dostala nabídku pracovat pro ruské oligarchy, miliardáře a saúdského prince. Sen se ale v mnoha ohledech proměnil spíše v noční můru, ze které se nešlo probudit. Letuška, která nyní vystupuje pod pseudonymem Saskia Swann, napsala knihu In Above and Beyond: Secrets of Private Flight Attendants, kde popisuje roky strávené ve službách několika nejbohatších lidí na planetě včetně hrůz, které její práci doprovázely.
svetzeny.cz

10 triků, jak vypadat hubenější pomocí oblečení

 1. Noste oblečení správné velikosti - Nikdy nenoste oblečení, které je příliš těsné nebo příliš volné. Oblečení, které je příliš těsné, zdůrazní vaše nevýhody, zatímco oblečení, které je příliš volné, vám dodá na objemu.

 2. Volte tmavší barvy - Tmavší barvy jako černá, tmavě modrá nebo tmavě zelená opticky zmenšují postavu.

 3. Vyberte si jednobarevné oblečení - Jednobarevné oblečení vizuálně prodlužuje postavu a pomáhá vám vypadat hubeněji.

 4. Používejte svislé pruhy - Svislé pruhy opticky prodlužují postavu a pomáhají vám vypadat štíhleji.

 5. Noste kvalitní podprsenku - Správná podprsenka dokáže poskytnout potřebnou oporu a pomáhá vyrovnat vaši postavu.

 6. Vyberte si vhodné nohavice - Nohavice, které jsou střiženy přímo dolů a jsou dostatečně dlouhé, vám dodají na výšce a pomohou vám vypadat hubeněji.

 7. Používejte vrstvení - Vrstvení oblečení může pomoci vytvořit iluzi štíhlejší postavy. Můžete například nosit lehkou halenku pod košilí nebo kombinovat různé délky oblečení.

 8. Noste výrazné doplňky - Výrazné doplňky, jako jsou náušnice, náramky nebo náhrdelníky, odvádějí pozornost od nevýhod vaší postavy a pomáhají vám vypadat více elegantně.

 9. Používejte materiály, které padnou dobře - Vyberte si oblečení vyrobené z kvalitních materiálů, které padnou dobře a skvěle tvarují vaši postavu.

 10. Noste podpatky - Podpatky opticky prodlužují nohy a pomáhají vám vypadat štíhleji. Pokud vám ale není příjemné chodit na vysokých podpatcích, volte nižší podpatky nebo boty bez podpatku, které se vám budou pohodlněji nosit.

Mohlo by se vám líbit

Spodní prádlo podle věku: Ve 30 hledíme na tvary, v 50 na zdraví. Vyberte si to pravé pro vás

Výběr spodního prádla může být v různých věkových skupinách ovlivněn různými faktory, jako jsou individuální preference, změny v těle a potřeby a módní trendy. Zde je pár rozdílů, které mohou být relevantní při výběru spodního prádla pro ženy ve věku 30, 40 a 50 let. Vyberte si to pravé pro vás!
svetzeny.cz

Pokud hledáte způsob, jak si opticky prodloužit nohy, oblečení může být vaším tajným zbraním. V tomto článku se zaměříme na několik triků, jakým způsobem můžete vizuálně prodloužit své nohy pomocí oblečení. Vysvětlíme vám, jakým způsobem výběr správného střihu nohavic, obuvi, použití vertikálních pruhů, nude barev a další triky mohou pomoci vytvořit iluzi delších nohou. Svoje oblíbené kousky seženete v obchodem během Dnů Marianne. 

Pár triků, jak si pomocí oblečení prodloužit nohy

 1. Výběr správného střihu nohavic - Nohavice s vysokým pasem a širokými nohavicemi, které jsou delší než vaše nohy, vám opticky prodlouží postavu.

 2. Použití podpatků - Vyšší podpatky, jako jsou jehlové podpatky nebo klínové podpatky, vám dodají na výšce a prodlouží vaše nohy.

 3. Noste jednobarevné oblečení - Použití jednobarevného oblečení bez přerušení, jako jsou například vzory, pomůže vytvořit optický dojem delších noh.

 4. Použijte vertikální pruhy - Vertikální pruhy opticky prodlužují postavu, takže nohavice nebo sukně s tímto vzorem mohou pomoci vytvořit iluzi delších nohou.

 5. Použití nude barev - Nude barvy obuvi, bot nebo sandálů, které jsou co nejblíže vaší pokožce, budou vizuálně prodlužovat vaše nohy.

 6. Použití asymetrických délek - Použití asymetrických délek u sukní nebo šatů, například kratší délky na přední straně a delší délky na zadní straně, mohou opticky prodloužit vaše nohy.

 7. Noste kvalitní punčochy - Vhodně zvolené punčochy, jako jsou silonky nebo legíny, dokážou vyrovnat vaši postavu a prodloužit vaše nohy.

 

Mohlo by se vám líbit

Dny Marianne 2023

Během podzimních Dní Marianne ušetříte ve více než 3600 obchodech. Máme k dispozici přes 800 nabídek, ve kterých najdete slevy až 50 % a skvělé dárky k nákupům.
marianne.cz
Inspirujte se
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček