Přejít k hlavnímu obsahu

Tip na dárek: Potěšte maminky a babičky!

Maminky a babičky se o nás starají od narození a nekonečné péči o své nejbližší věnují spoustu času a energie. Kvůli tomu pak často nemají čas samy na sebe. Jednou z příležitostí, kdy jim můžeme za veškerou láskyplnou péči poděkovat, jsou vánoční svátky. Snad každou ženu totiž potěší pod stromečkem kosmetika, a pokud má navíc ověřenou účinnost a krásné balení, radost je hned dvojnásobná

Maminkám i babičkám nejednou, třeba během dospívání, “pomůžeme” k nějaké té vrásce, na vánoce jim tedy zkusme od vrásek prostřednictvím ježíška odpomoci. Takže super tip na dárek: expertní řada Age Specialist od L´Oréal Paris vyvinutá vždy pro specifický věk.

Stárnoucí pleť potřebuje něco jiného po třicítce než třeba po šedesátce, proto nabízí Age Specialist několik produktových linií pro ženy od 35. roku a výše: denní, noční a oční krémy nebo třeba textilní masky.

Přípravky Age Specialist přesně odpovídají potřebám pleti v daném věku: po třicítce pomáhají redukovat první vrásky, po čtyřicítce navíc obnovují pružnost a vypínají obličejové kontury, po padesátce a šedesátce redukují pigmentové skvrny a sjednocují barevný tón pleti, v každém věku intenzivně hydratují a vyživují.

Vyzkoušejte denní i noční krém

Textilní masky Age Specialist jsou určené speciálně pro věkové kategorie 45 a 55 +. “Přidrží” všechny aktivní složky a ingredience pěkně přímo na pokožce, takže mají dostatek času proniknout do jejího nitra a dostatečně působit. Masky Age Specialist jsou bohaté hlavně na kyselinu hyaluronovou, olejový komplex a adenozin, proto pleti dodají pořádnou dávku hydratace, zároveň ji za pouhých 15 minut pěkně napnou a rozjasní.

Jako dárek můžete vybrat i novinku – řadu Hyaluron Specialist určenou pro vyhlazování vrásek a intenzivní hydrataci. Právě hydratace je pro prevenci vrásek klíčová, dehydratovaná pleť totiž nedokáže dobře přijímat další látky určené k prevenci jejího stárnutí. Kombinace denního, nočního a očního krému je tak dárkovou trefou do černého. Tato řada je určena pro ženy od 25 let.

Nějaká ta vráska k věku sice patří, ale díky dobře vybranému dárku jich bude naše maminka či babička mít podstatně méně. A když už, tak od úsměvu.