Přejít k hlavnímu obsahu

Největší trendy v manikúře pro sezonu jaro a léto 2023: Metalické odlesky, růžová ve stylu Barbie i neonky

Info ikona
Manikúra

Ponechme teď stranou nesmrtelnou klasiku v podobě červených nebo přirozených tělových odstínů. Ty jsou aktuální prostě pořád. Co zkusit něco podle posledních trendů? Pokud se nebojíte trochu experimentovat a nevadí vám třeba ani trocha extravagance, máme pro vás souhrn těch největších nehtových trendů pro nadcházející sezonu.

Ultra tenká Francie

Pokud jste příznivkyně francouzské manikúry, můžete ji letos na jaře povýšit na další level. Trendem jsou totiž ultratenké linky, díky kterým vypadá manikúra mnohem více cool. Vyjímat se bude i na krátkých a hranatých nehtech. Pokud jde o odstín, kromě klasické bílé můžete vyzkoušet i neonové barvičky, na každém prstu může být klidně jiná barva. Fantazii se meze nekladou. Tenoučké linky si můžete zkusit nalakovat doma, ale přeci jen – pokud se vydáte do salonu, bude výsledek jistě dokonalý.   

Info ikona
Manikúra

Jako panenka Barbie

Dlouho očekávaná premiéra filmu Barbie s Margot Robbie a Ryanem Goslingem v roli Kena se blíží. Už od loňského roku, kdy se začaly objevovat snímky z natáčení je jasné, že sladce růžová je megatrendem letošní sezony. Dostala se do šatníků celebrit, ale i na módní mola. Pokud si na růžové outfity zrovna nepotrpíte, ale chcete být trendy, jděte do růžové manikúry. Povýšit ji můžete ještě na styl tzv. Barbiecore, který vystihují sytě růžové lesklé nehty v chromové úpravě.  

Info ikona
Manikúra

Kovové odlesky

Stříbrná, modrá, černá, zelená.. To jsou barvy, které patří k těm, které uvidíte v chromové úpravě na přehlídkových molech nejčastěji. Zadejte si na Pinterestu nebo Instagramu klíčové slovo „chromové nehty“. Počet příspěvků jde do milionů. Takovou manikúru si nechte udělat od profesionálů. Nebo můžete použít přímo lak s chromovým efektem, který už mnoho značek nabízí. Další variantou je nanést na nehty nalakované klasickým lakem speciální chromový prášek a zaleštit ho na povrch, který už je téměř suchý.

Info ikona
Manikúra

Je libo makronku?

Nemáte rádi extravaganci, ale chcete vyzkoušet i jiné barvy, než jsou červená nebo nude? Sáhněte po odstínech sladkostí a nápojů v pařížské kavárně, které právě v jarní kolekci Cafe Parisienne představila značka Alessandro. Vyberte si z lahodných odstínů - Petit Macaron, Chéri Delicieux, Crème Brûlée, Pain Ou Chocolat, Café au Lait, které vydrží perfektní až několik týdnů! 

Info ikona
Manikúra
Nehtové trendy jaro/léto 2023
Zdroj článku