Přejít k hlavnímu obsahu

Nejfalešnější znamení zvěrokruhu: Blíženci vás klidně zradí, Vodnáři zase pomlouvají

Falešné chování se nesetkává s úspěchem a podporou a není se čemu divit. Když je někdo falešný, ve společnosti obvykle nebude oblíbený a lidé by se od něj měli raději držet dál. Můžete se na faleš podívat i skrz horoskopy. Jaké znamení je to nejfalešnější?

Být pokrytcem, mít dvě tváře a nestydatě lhát druhým do očí, to je známka falešných lidí. Lstiví a nedůvěryhodní, takoví jsou pro druhé, kteří zjistí, že jim vlastně neříkají pravdu a vše si ohýbají tak, jak se to hodí jim samotným. Jaká znamení můžeme zařadit mezi ta nejfalešnější z horoskopu?

Blíženci

Blíženci v sobě někdy ukrývají dvě tváře a také dvě povahy. Nikdy úplně nevíte, na čem s nimi jste. Jsou velmi ambiciózní a morálka nebo hodnoty jsou pro ně dobré jen tehdy, pokud z nich mají užitek. Když se jim to nehodí, jednoduše je zahodí. Nemají zábrany opustit své ideály a dojít až na vrchol, pro své cíle. Jsou pokrytečtí, pasivně agresivní a lstiví. Snadno naruší něčí důvěru a to jen kvůli tomu, že se jim to zrovna “nehodí do krámu”.

Mohlo by se vám líbit

S Býky jednejte přímo, Štírům se naoko braňte: Jak ho nejlépe svést podle znamení zvěrokruhu

Umění svádět je staré jako lidstvo samo. A pokud víte, kdy se objekt vaší touhy narodil, půjde vám to ještě o trochu lépe. Protože to, co funguje na Berana, nemusí zabírat na Blížence nebo Kozoroha.
svetzeny.cz

Štír

Štíři jsou tak trochu záhadní a ne vždycky víte, co si myslí nebo nad čím přemýšlí. Pokud někdo nevěří na druhé šance, pak to jsou právě oni. Když někdo naruší jejich důvěru, lže jim nebo je nějak zradí, ihned s ním přeruší všechen kontakt. Nejsou z těch, kteří odpouštějí. A oni? To je jiná věc. Pro vlastní potřeby lžou i podvádí. Ale to je, alespoň podle nich, jiné. Když je někdo nachytá při lži, pak očekávají, že jim bude odpuštěno a pochopeno, proč to udělali a dělají.

Střelec

Střelcům se také někdy říká, že jsou pokrytci a možná na tom něco bude. Jsou to lidí milí, někdy až moc a snaží se ze všeho vybruslit diplomaticky a bez ztráty kytičky. Nechtějí mít na svědomí, že někomu zlomí srdce nebo řeknou něco, co druhé zraní a ublíží jim. Často tak mají dvě tváře, jen aby byli se všemi zadobře. Ve skutečnosti se však až tak nedrží své morálky, kterou se prezentují, ale mohou velmi snadno ignorovat vše, čemu věří, pokud jde o ně samotné a jejich prospěch.

Vodnář

Vodnáři jsou samý úsměv a laskavost, kterou však silně předstírají. Ve společnosti je důležité být empatický a řešit pocity druhých, brát na ně ohled, takže si Vodnáři osvojili předstírání toho, že jim na druhých záleží. Hluboko uvnitř sebe však soudí a skenují každého a dělají si na ně nelichotivé názory. Předstírají, že nikoho nesoudí, ale jsou jedni z těch, kteří nenechají na druhém suchou nit a kritizují všechny a za všechno, co se jim jen trošku znelíbí.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku