Přejít k hlavnímu obsahu

Roztomilý klučík ze seriálu Báječná léta se stal postrachem žen: Fred Savage byl obviněn z nevhodného chování při natáčení

V devadesátých letech si Freda Savage (47) všichni zamilovali. Příběhy malého chlapce, který se zamiloval do krásné Winnie a jeho potrhlé rodiny v seriálu Báječná léta, sledovali diváci po celém světě. Roztomilý kluk je ale pryč a herec nyní čelí obviněním, že na place obtěžoval kolegyně více, než by si mohl ze své pozice dovolit.

Seriál Báječná léta Freda proslavil a už jako dospělý muž se ujal jeho pokračování. Usedl za režisérské křeslo a podílel se na něm i po producentské stránce. Své velké moci ale začal zneužívat a pozapomněl na základy slušného chování. 

Fred byl postrachem žen ve štábu

Na první pohled vzorný manžel a tatínek třech dětí, který ani po letech neztratil ‚‚klukovský kukuč” čelil problémům už v roce 2018, kdy ho kostymérka obvinila, že ji praštil do ruky a ječel na ni. Savage vše popřel a žádné důkazy, které by vedly k jeho usvědčení, se nenašly, a tak Fred pokračoval dále ve své kariéře. Až v loňském roce spadla nad hercem klec.

Takto vypadá Fred dnes

Info ikona
Fred Savage

Obvinění z nevhodného chování 

Společnost Disney, pod které natáčení seriálu spadá pouze uvedla, že byl Savage obviněn z nevhodného chování, ale dále to odmítla komentovat. Ozvaly se ovšem poškozené ženy. Jednu z nich měl Fred následovat na toaletu, kde ji začal osáhavat. Když toto prasklo, opět se herec řídil známým heslem zatloukat, zatloukat a zatloukat. ‚‚ Jsou hlášeny některé incidenty, které se absolutně nestaly a nemohly stát. Budu pracovat na řešení a změně jakéhokoli chování, které kohokoli negativně ovlivnilo, protože nic na tomto světě pro mě není důležitější než být skvělým kolegou, přítelem, manželem, otcem a osobou," uvedl Savage pro The Hollywood Reporter, že rozhodně nikdy žádné z kolegyň nezpůsobil psychickou újmu. 

Představitel pana Božského byl nařčen ze znásilnění: Herec tvrzení žen označil za lživá. Nyní se však objevilo další svědectví

Představitel pana Božského Chris Noth čelí vážnému obvinění. Údajně se měl v letech 2004 a 2005 dopustit znásilnění dvou žen. Herec obvinění odmítá a tvrdí, že jsou lživá. Nyní se však objevilo svědectví třetí ženy, která tvrdí, že se herec v minulosti choval „sexuálně nevhodně“.
svetzeny.cz

Herec je jako Jekyll a Hyde

Z režírování seriálu byl ovšem propuštěn a často se z úst kolegyň ozývá, že je Savage něco jako Jekyll a Hyde. ‚‚Má dvě strany, které se neustále obracejí tam a zpět. V jednu chvíli je podporující a charismatický režisér a najednou se projeví jeho temné a rozzlobené alter ego,” uvedla jedna z žen pod podmínkou anonymity pro THR s tím, že se měl herec mimo jiné i zaplést s mladičkou herečkou, jejíž jméno, ale uvést nechtěla.

Celkem obvinilo Savage šest žen a zatím dosáhly pouze jeho stažení ze seriálu na pozici režiséra. Jak to s hercem dopadne dál, je stále ve hvězdách.


 

Savage se proslavil především jako zamilovaný Kevin. Vzpomínáte si na seriál?
Zdroj článku