Přejít k hlavnímu obsahu

Poznali byste prostořekou Barču z My všichni školou povinní? Drsný život se Michaele Kudláčkové podepsal ve tváři

Od herectví po magii. Michaela Kudláčková (55) patřila k nejobsazovanějším dětským hvězdám. Vysněné studium na konzervatoři jí ale nevyšlo, stejně tak i manželství a na čtyři dcery nakonec zůstala sama. Herečka se musela pořádně otáčet. Náročný život a stres se Michaele vepsal do tváře, přesto umí být šťastná a našla se ve výkladu karet.

Mohlo by se vám líbit

České hvězdy, které si poseděly ve vězení: Opletačky se zákonem měl Jan Révai, Jiří Schmitzer nebo Hana Hegerová

Přešlap může udělat každý, ale mnoho našich hvězd skončilo za své prohřešky v minulosti za mřížemi. Nešlo totiž jen tak o nějaké drobné přestupky. Jan Révai (49) přepadl benzinku a další jeho kolegové si poseděli ve vězení například za smrt člověka nebo za zpronevěru.
svetzeny.cz

Kariéru odstartovala malá Míša stejně jako mnoho dětských hvězdiček. Maminka ji vzala na konkurz, holčička uspěla a pak se nabídky na role jen hrnuly. Nejslavnější byla ale rozhodně Barča z oblíbeného seriálu My všichni školou povinní. Blonďatou přidrzlou rošťandu zahrála skvěle. Všichni Kudláčkové předpovídali zářnou kariéru.

Zamítnutí nečekala

Kroky mladé dívky samozřejmě vedly na konzervatoř, kde ji dle Míšiných slov vítali s úsměvem, jako starou známou. Výsledek přijímacích zkoušek ale zněl - nepřijata. ‚‚Tak to byl opravdu pro mě a moje okolí hrozný šok. Já jsem chtěla hrát a v podstatě dodneška jsem nepochopila, proč mě nevzali. Vůbec jsem to nečekala!" svěřila Kudláčková České televizi s tím, že za rok zkusila přijímačky znovu a opět neuspěla. Tím tak skončila herecká kariéra mladé naděje. Talent Michaela rozhodně měla, ale je možné, že někomu vadila v jeho rozletu, a jak to dříve bývalo, soudruzi dokázali zařídit nemožné…

Čtyři dcery bez tatínků

Po velkém zklamání z neúspěšných přijímaček na konzervatoř šla Michaela studovat sociálně právní školu. Potkala lásku, ve dvaceti letech se vdala a porodila první dceru. Pak přišla dcera druhá a nakonec se Kudláčková zastavila u čísla čtyři. Každá dcera má jiného tatínka. ‚‚Tohle se mi v životě nepovedlo, ale nakonec je mi samotné s holkami možná lépe," přiznala v minulosti blondýna s tím, že ani jeden vztah s otci svých dcer nevyšel.

Takto vypadá Michaela dnes

Info ikona
Michaela Kudláčková dnes
Mohlo by se vám líbit

Seriál Mentalista: Hvězdný Patrick Jane se ukázal na pláži. Vousatého staříka byste těžko poznali

V světě televizního dramatu existuje málo postav, které by zanechaly takový stopu jako Patrick Jane z populárního seriálu "Mentalista". Tato kultovní postava byla nesmírně důležitá pro úspěch seriálu, a za tímto charismatem stojí talentovaný a všestranný herec Simon Baker. Jeho zářivý talent, neuvěřitelný úspěch a příběh jeho kariéry jsou nejen inspirující, ale také fascinující.
svetzeny.cz

Celý život prožívá někde, kam nepatří

Bývalá dětská hvězda se musela pořádně otáčet, aby zvládla uživit čtyři děti. Pracovala například jako taxikářka, barmanka nebo sociální pracovnice. Bojovala také s dluhy a exekucemi. Naštěstí se zvládla ze všech problémů dostat, ale stres a nelehký osud se jí navždy vepsal do tváře. Herectví už nikdy nezkoušela, ale neúspěch ji mrzí dodnes. ‚‚Nejsem v situaci, že bych denně - dvacet let - myslela na to, že bych ráda hrála a že je mi líto, že jsem se nestala herečkou. Pořád ale mám pocit, jakoby mě někdo vysadil na zastávce autobusu, na které jsem vůbec nechtěla vystoupit. Jako bych celý život žila někde, kam vůbec nepatřím a kde jsem vůbec neměla být,” přiznala Michaela České televizi. Nakonec se našla v tajemnu.

Seriálová Barča vykládá karty a pomáhá nalézt směr života převážně něžnějšímu pohlaví. „Ano, vykládám karty, ale je to lepší osobně, nemám ráda vykládání přes Skype, telefon nebo televizní obrazovku. To je byznys. Myslím si, že tyhle věci by měly mít také etiku," prozradila Kudláčková v Show Jana Krause s tím, že je ještě šéfredaktorkou dámského on-line deníku.


 

Michaela byla velmi obsazovanou dětskou hvězdou
Zdroj článku