Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkratší manželství celebrit: Libor Bouček byl ženáčem pouhých pět měsíců, rekordmankou je ovšem Britney Spears

Statistiky jsou neúprosné a každé druhé manželství končí rozvodem. Nepovedené sňatky za sebou mají i známé osobnosti. Moderátor Libor Bouček (42) byl ve svazku se svou první manželkou pouhých 5 měsíců. To zpěvačce Britney Spears (41) ještě nestihl zaschnout inkoust na oddacím listě a už se rozváděla. Kdo další se unáhlil a řekl ‚‚ano” nesprávnému protějšku?

Na začátku je to vždy bláznivá, šílená láska a rychle do chomoutu či pod čepec. Vše vypadá idylicky a najednou zjistíte, že člověka vedle sebe vůbec neznáte a šup k rozvodovému soudu. U celebrit jsou takové sňatky na denním pořádku a navíc pod drobnohledem médií. Prim vedou zahraniční hvězdičky, ale i v našem rybníčku se najdou tací, kteří za svatbu utratili statisíce a po pár měsících už podepisovali rozvodové papíry. 

Libor Bouček a Marianna Ďurianová

Když si Libor bral v roce 2006 nádhernou Mariannu (46), všichni si říkali, jak se mu povedlo sbalit takovou kočku. Slovenská moderátorka a náš úspěšný moderátor měli honosnou svatbu. Za pět měsíců ale bylo po lásce a nastal celkem dramatický rozvod. Za rychlý rozchod prý mohla blondýnky nevěra s movitým podnikatelem. ‚‚K tomu se nebudu vyjadřovat. Příčinou manželské krize je nepřekonatelné citové odloučení," uvedl Bouček pro Blesk, i když si o nevěře špitali i vrabci na střeše.

Richard Krajčo a Iva Frühlingová 

Stejně nesourodě jako první dvojice působil i Richard Krajčo (46) s Ivou Frühlingovou (41). Svatba zpěváka kapely Kryštof a francouzsky zpívající modelky byla velmi nekonvenční. Iva oblékla černé šaty s bílými doplňky a Richard měl džíny. Manželství však absolutně nesplnilo jejich představy a po šesti měsících podepisovali rozvodové papíry. ‚‚Kámen úrazu spočíval v nárocích, které jsem už nestačil a ani nemohl plnit. Dostal jsem se na hranici fyzických i psychických sil a nemohl Ivě nabídnout to, co po mě vyžadovala,” přiznal Krajčo pro Idnes.cz, že se s jeho pracovní vytížeností nedokázala Iva nedokázala ztotožnit.

Lucie Bílá a Stanislav Penk

Tento sňatek si moc lidí ani nepamatuje a není se čemu divit. Zlaté slavici Lucii Bílé (57) vydrželo manželství s neznámým pozounistou Stanislavem Penkem (49) pouze rok. A opět za to mohla pracovní vytíženost. Udržet krok s energickou Lucií a jejím pracovním tempem není jednoduché. Pozounista to nezvládl a po rozchodu vydali společné prohlášení. ‚‚Najednou jsme zjistili, že nám náš vztah nesmírně ubližuje,” uvedla Lucie. Narozdíl od ostatních párů proběhl rozvod poklidně a v přátelském duchu. 


 

Slavné páry, které jsou důkazem, že pravá láska existuje: Tom Hanks a Rita Wilson, Beckhamovi a Pierce Brosnan s manželkou

Existuje vůbec pravá láska? Tyto slavné páry dokazují, že dozajista ano. Začtěte se do životních příběhů Toma Hankse a Rity Wilson, Davida a Victorie Beckham a Pierce Brosnana a jeho manželky. Jaký je jejich recept na spokojené manželství?
svetzeny.cz

Bradley Cooper a Jennifer Esposito

Hollywoodský fešák Bradley Cooper (48) skončil v chomoutu zatím jen jednou, a to s kolegyní Jennifer Esposito (50). Život s jedním z nejkrásnějších mužů planety asi nebude úplně procházka růžovým sadem, ale mnoho žen by alespoň na chvilku s herečkou měnili. I kdyby to mělo být jen na 122 dní, stejně, jako jejich manželství. „Bylo to něco, co se stalo,“ řekl Bradley v show XM Howarda Sterna. „Dobrá věc je, že jsme si to oba uvědomili. Někdy si to prostě uvědomíš,“ dodal herec a dále odmítal důvod rozebírat.

Bradley se svou ex Jennifer

Info ikona
Bradley Cooper

Carmen Electra a Dennis Rodman

Uzavření manželství maličké Carmen Electry (51) a dvoumetrového extravagantního basketbalisty Dennise Rodmana (62) proběhlo údajně pod vlivem alkoholu. Vystřízlivění s prstýnky na ruce tak muselo být celkem šokující. „Bylo to tak spontánní a mě napadlo: ‚Proboha, co jsme to udělali?” pronesl Rodman, který to s Carmen vydržel ještě devět dní, než požádal o rozvod. 

Britney Spears a Jason Allen Alexander

Bývalá popová princezna Britney Spears (41) skáče do sňatků většinou po hlavě a pak to dopadá nevalně. Na krásných 55 hodin se tak stala manželkou svého spolužáka ze střední školy Jasona Allena Alexandera (41). Vzhledem k tomu, že svatba proběhla v Las Vegas, tak soudce odklepl rozvod velmi rychle. Podle zpěvačky se jednalo o vtip, který zašel příliš daleko. „Byla jsem hloupá, vzpurná a ve skutečnosti jsem nenesla zodpovědnost za to, co jsem dělala,“ přiznala Spears později pro americká média.

Známé osobnosit neměli v minulosti šťastnou ruku na výběr osudového partnera
Zdroj článku