Přejít k hlavnímu obsahu

Fotka Anety Vignerové a Kolečka rozdělila fanoušky na dva tábory: Jedni ho nazývají trotlem, druzí Bradem Pittem

Málokterý pár vzbuzuje tolik kontroverze jako právě Aneta Vignerová (35) a Petr Kolečko (39). Jejich intimní život se stal, i jejich zásluhou, veřejnou záležitostí a od té doby je stíhá jeden skandál za druhým. Nyní stačila pouhá fotka, která fanoušky rozdělila na dva tábory a pustili se do sebe.

Manželství za všechny prachy: Kolečko řval na Vignerovou jak pominutý. Aneta neudržela sprostá slova

To je nadělení! Vztah Petra Kolečka (39) a Anety Vignerové (35) byl divoký před svatbou a zdá se, že se nic nemění ani teď. Jejich italská domácnost jim zřejmě vyhovuje. Jak jinak si vysvětlit scénu na akci, kde musela nakonec zasáhnout policie. Co se stalo?
svetzeny.cz

Vignerová, Kolečko, Nesvačilová

Skandál s milostným trojúhelníkem s Denisou Nesvačilovou je pravděpodobně u konce, ale pár si rozhodně neužívá zamilované chvilky a bezchybný život. Krátce po svatbě se hned několikrát spekulovalo o jejich „spokojeném“ životě. Dvojice se veřejně hádá a zdá se, že jejich vtah je spíše pěkná Itálie. Co se stalo tentokrát?

Společná fotografie rozdělila fanoušky na dva tábory

Stačila společná fotka, kde to dvojici extrémně sluší a problém byl na světě. Řeší se, jak moc je fotografie upravená, jelikož na fotce vypadá Kolečko i Vignerová výrazně jinak. Anet, ty jsi kočka a manžel vypadá jak Leonardo, napsala fanoušek a další se hned přidal. Já už potřebuji očního lékaře. Já viděla Angelinu a Brada Pitta, nešetřila chválou další fanynka dvojice.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Takhle se změnili herci z filmu Účastníků zájezdu po 17 letech! Poznali byste je?

Oblíbený film Účastníci zájezdu znají mnozí z nás nazpaměť. A kdo by si nepamatoval lehce naivní Pamelu v podání Jitky Kocurové (44), o kterou se snaží svůdník Max, jehož ztvárnil slovenský herec Ondrej Kovaľ (44). Co dělají a jak vypadají dnes? Budete se divit.
svetzeny.cz

Fanoušci nejdou pro ostrá slova daleko

Škoda tak skvělé a krásné ženy pro takového trotla,napsala drsný vzkaz další fanynka a nutno podotknout, že pod společnou fotografií páru se to ostrými výrazy jenom hemžilo. Taková krásná ženská a takovým blbem, zní v komentářích. Zastánci Anety samozřejmě modelku hájí v komentářích a píší, ať si každý hledí svého. Dvojici ale pozornost médií evidentně nevadí a z veřejného života se stahovat rozhodně neplánují.

Zdroj článku