Přejít k hlavnímu obsahu

10 celebrit, které dokazují, že na dítě není pozdě ani po čtyřicítce

Některé ženy si zvolí pozdní mateřství z osobních nebo profesních důvodů, některým se to zkrátka dříve nepodařilo. Důležité je však to, že nakonec tyto ženy ve svém životě nalezly štěstí a dočkaly se vytouženého potomka. Přečtěte si, které celebrity si s mateřstvím počkaly až po čtyřicítce.

1. Naomi Watts měla obě děti v pozdním věku

Australská herečka Naomi Watts porodila své dvě děti, Sashu a Kaie, ve věku 38 a 40 let. Watts, která se věnuje jak hraní ve filmech, tak i charitativní činnosti, představuje matku, která si užívá rovnováhu mezi kariérou a rodinným životem i v pozdním věku. Toho, že neměla děti dříve, lituje jen proto, že jich mohla mít více.

2. Gwen Stefani na svůj věk ani nevypadá

Gwen Stefani, zpěvačka a módní návrhářka, porodila své tři syny ve svých 36, 38 a 44 letech. Stefani je známá svou energií a mladistvým vzhledem, takže by jí někdo sotva hádal její skutečný věk. Svého posledního syna, Apolla, považuje za zázračný dar.

3. Julianne Moore je aktivistkou podporující právo na volbu přerušení těhotenství

Oscarová herečka Julianne Moore porodila své dvě děti, Caleba a Liv, ve 37 a 41 letech. Moore se nevěnuje jen herecké kariéře, ale zároveň je aktivistkou, která podporuje právo ženy na přerušení těhotenství a zasazuje se o plánované rodičovství.

4. Christie Brinkley prodělala před narozením dcery několik potratů

Americká modelka a herečka, Christie Brinkley, porodila svou dceru Sailor Lee ve věku 44 let. Brinkley, která je známá svou nesmírnou krásou a vitalitou, přiznala, že před narozením dcery prodělala několik potratů. Nakonec se však svého vytouženého štěstí dočkala.

5. Brooke Shields se naděje na dítě nikdy nevzdala

Brooke Shields, americká herečka a modelka, porodila své dvě dcery, Rowan a Grier, ve svých 36 a 40 letech. Shields prozradila, že se prvního dítěte dočkala ve chvíli, kdy již byla na pokraji zoufalství kvůli neúspěšné léčbě neplodnosti. Poslední pokus s asistovanou reprodukcí však naštěstí vyšel.

Mohlo by se vám líbit

Svůdná Nadia z Prciček oslavila padesátku. Co dnes dělá a jak vypadá?

Usměvavou českou studentku Nadiu z komediální série Prci, prci, prcičky si zamilovali nejen teenageři tehdejší doby. Dívky toužily mít její sexapeal i plavky s motivem vlajky USA. Ztvárnila ji Shannon Elizabeth, a i když je čertsvou padesátnicí, rozhodně nepřišla o svůj půvab. Herectví už ale není její prioritou a svou energii věnuje záchraně zvířat.
svetzeny.cz

6. Salma Hayek porodila pár měsíců po zásnubách

Mexicko-americká herečka Salma Hayek porodila svou dceru Valentinu v roce 2007 ve věku 41 let, a to jen pár měsíců po zásnubách s francouzským podnikatelem Françoisem-Henrim Pinaultem. Hayek, která se na svém instagramovém účtu nebojí ukázat šedé vlasy, vypadá na svůj věk více než skvěle.

7. Rachel Zoe měla prvního syna neplánovaně

Rachel Zoe, módní návrhářka a televizní osobnost, porodila své dva syny, Skylera a Kaiuse, ve věku 39 a 42 let. Zoe později prozradila, že její první syn nebyl plánovaný, ale od jeho narození ho milovala každým dnem více.

8. Celine Dion poprvé otěhotněla díky metodě in vitro

Slavná kanadská zpěvačka Celine Dion porodila dvojčata Eddyho a Nelsona v roce 2010, když jí bylo 42 let. Svého prvního syna, kterým je René-Charles Angélil, porodila již v roce 2001, když otěhotněla díky metodě in vitro.

9. Uma Thurman měla třetí dítě po čtyřicítce

Uma Thurman, slavná herečka známá zejména ze své ikonické roli ve filmu Kill Bill, se stala matkou v pozdním věku. Thurman porodila ve své třetí dítě, dceru Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson, v roce 2012 ve věku 42 let. Své mateřství v pozdním věku popisuje jako obohacující s tím, že ani po 40 není pozdě stát se matkou.

10. Miluše Bittnerová by si prý dítě dřív neužila

Ani mezi českými celebritami není výjimka, že se stanou maminkami až po 40. Mezi nimi je i populární česká moderátorka a herečka Miluše Bittnerová, která své první dítě porodila ve 42 letech. Za svoji dceru Betynku je šťastná, ale další dítě prý již neplánuje. Přiznala, že dítě by si dřív neužila, navíc po dítěti dřív nikdy netoužila. Teď však září štěstím a pravidelně se na sociálních sítích chlubí pokroky její dcery. 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Komedie Taxi slaví 25 let. Kdo skončil ve vězení a komu se daří v Hollywoodu?

Filmovou sérii Taxi si kolem roku 2000 diváci naprosto zamilovali. Letos uplynulo 25 let od uvedení jejího prvního dílu, ale úsměv jeho hlavního hrdiny Daniela už v dalších rolích nevídáme. Kam se Samy Naceri poděl a jak dnes vypadají herci, kteří s ním před kamerou prožívali divoká akční dobrodružství?
svetzeny.cz
Zdroj článku