Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna čelí kritice kvůli retuším a filtrům: Grafik ukázal, jak by vypadala bez nich

Info ikona
Placeholder image

Madonna již delší čas čelí kritice kvůli množství úprav, které má používat pro retušování svých fotografií. Grafik Hidreley vám ukáže, jak by Madonna vypadala, kdyby neexistovaly filtry a retuše. Změna je to skutečně velká.

Madonna čelí kritice kvůli přílišným úpravám svých fotografií

Madonně je 63 let, ale na svůj věk vůbec nevypadá, alespoň tedy na svých sociálních sítích, kde byste jí řekli klidně i o 20 let méně. Kritici jí vyčítají, že přespříliš používá filtry a retuše. Dle nich až do té míry, že je k nepoznání. I pro některé její fanoušky je toto určitým překročením hranice, kdy by byli radši, když by královna popu na svém Instagramu ukázala realitu. Grafik Hidreley ukázal, jak by slavná zpěvačka vypadala bez filtrů – a je to tedy velký rozdíl. Její obličej filtry dokonale „vyžehlí“, zbaví vrásek a omladí.

Lindsay Lohan se bude vdávat: Své ano řekla tomuto pohlednému bankéři. Po jeho boku neuvěřitelně zkrásněla

svetzeny.cz

Napravo můžete vidět grafikovu verzi, kde je zřetelné, že bez nich by měla Madonna v obličeji viditelné známky stárnutí. Také by neměla tak výrazné obočí, oči a plné rty. Celkově by vypadala o dost starší než její uměle vytvořená image na Instagramu. „Těmi všemi filtry zakrýt její poslední neúspěšnou plastickou operaci. Měla vynechat posledních pár plastických operací, její zfalšované selfie jsou potupné a otravné,“ píše jedna fanynka grafika pod instagramovým příspěvkem. Mnozí fotografie nazývají „absurdními“ a tvrdí, že zpěvačka je na nich k nepoznání. Občas někdo z diskutujících Madonnu vyzve, aby zveřejnila fotografie bez retuší, ale k tomu se královna popu nemá. Dokonce se ke kritice ani veřejně nevyjadřuje a nemá potřebu se obhajovat.

Julia Roberts sdílela dojemný vzkaz věnovaný dětem k narozeninám: Dvojčata slaví sladkých 17, jak dnes vypadají a co dělají?

svetzeny.cz

Úpravy nejsou jen digitální

Dalším tématem jsou plastické operace, které zpěvačka podstoupila. Oficiálně se k tomuto tématu Madonna nevyjadřuje, ale jen těžko lze uvěřit tomu, že žádné plastické operace nepodstoupila. Hovoří se o implantátech v obličeji, botoxu a dalších zákrocích. Komentátor časopisu Closer Magazine Dr. Amar Suchde si myslí, že má Madonna za sebou zákroků hned několik. Dokonce má mít upravené i oči. „Madonna měla vždy pěkný tvar očí, ale možná podstoupila nějaký druh ošetření následující trend liščích očí, protože jsou více zvednuté. Ale mohla to být i injekce botoxu, která zvedla koutky očí a vytvořila hladší vzhled čela," říká Dr Amar Suchde. Také hovoří o výplních, o kterých se domnívá, že je Madonna ve tváři má: „Je možné, že do jejích lící byla vstříknuta náplň, která je nadula a zvětšila, jak vidíme. Její tvář získala mladistvější vzhled a tvar obráceného trojúhelníku, opaku typického trojúhelníkového tvaru, který obvykle začínáme vidět, když je nám přes čtyřicet. Špičatá brada a vysoké lícní kosti naznačují, že má nějakou výplň v bradě.“
A obličej nemá být tím jediným, co si měla nechat zpěvačka upravit. Spekuluje se také o tom, že v roce 2019 prošlo „rekonstrukcí“ i její pozadí, kdy si měla Madonna údajně nechat vložit implantáty do zadečku. Procedura se používá k vytvarování hýždí bez práce. Grafik Hidreley udělal i jednu zajímavou proměnu Madonny, kdy ukázal, jak by vypadala bez plastik. Podívejte se na ni níže.

Zdroje: World Today News, The Sun, Glowday

Inna Puhajková i Nikol Švantnerová ukázaly zadečky na Costa Rice. Místní mají dokonalou podívanou

svetzeny.cz