Přejít k hlavnímu obsahu

Julia Roberts sdílela dojemný vzkaz věnovaný dětem k narozeninám: Dvojčata slaví sladkých 17, jak dnes vypadají a co dělají?

Info ikona
Julia Roberts

Hollywoodská herečka Julia Roberts včera sdílela na svém Instagramu dojemný vzkaz věnovaný svým dětem k narozeninám. Herečka má celkem tři děti - dvojčata Hazel a Phinnaeuse, nejmladším z rodiny je čtrnáctiletý Henry. Jak dnes vypadají a co dělají a které z dětí je jí nejvíce podobné?

Dojemný vzkaz k narozeninám

Julia Roberts včera udělala výjimku, když nasdílela fotografii svých dvojčat na sociální síť. Herečka je pověstná tím, že si soukromí své rodiny střeží jako oko v hlavě. Tentokrát však světu ukázala archivní fotku, na která jsou její dvojčata Hazel a Phinnaeus. „17 nejsladších let života,“ napsala ke snímku Julia Roberts a přidala ještě 17 ikonek narozeninových dortů. Kromě dvojčat má ještě herečka čtrnáctiletého syna Henryho. Otcem všech dětí je kameraman Danny Moder. Pár v červenci tohoto roku oslavil 19. výročí svatby. Fotografie byla již jednou zveřejněna, v roce 2004. „Zveřejňujeme tyto fotografie, abychom se podělili o naše štěstí, ale zajistíme, aby naše miminka měla soukromí, bezpečí a respekt, který si zaslouží,“ oznámil tehdy pár v prohlášení.

Finalisté první řady Superstar po 17 letech: Jak dnes vypadají a co dělají?

svetzeny.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jak řekli, tak také udělali, jako rodiče odvedli skvělou práci, podařilo se jim soukromí dětí uchránit. Rodina střídavě pendluje mezi Novým Mexikem a Malibu. Otázkou je, zda děti herečky mají vůbec potuchy o tom, jak moc je jejich maminka známá. V roce 2018 totiž přiznala, že se jí vyptávali na to, zda je slavnější než zpěvačka Taylor Swift. Julia Roberts jim na to odvětila, že „si myslí, že hodně lidí vidělo nějaký film, ve kterém hrála nebo by mohli vědět, kdo je“. Své děti slavná hollywoodská hvězda rozhodně nerozmazluje, přiznala se, že mají omezený čas, kdy se mohou dívat na televizi i limitovaný přístup k sociálním sítím.

Hazel již debutovala na červeném koberci

V červenci tohoto roku dcera Julie Roberts Hazel debutovala na červeném koberci. Objevila se zde po boku svého otce, stalo se tak na nejslavnějším filmovém festivalu, který se každoročně koná v Cannes. Pro svůj premiérový nástup zvolila broskvové šaty jednoduchého střihu, které kontrastovaly s černými lakovanými botami. Vlasy si sepnula do culíku a nechala vyniknout svou přirozenou krásu. Hazel je spíše podobná svému otci než své slavné matce, po které podědila snad jen široký úsměv. Dost možná však půjde v maminčiných stopách. V roce 2016 debutovala malou rolí v Juliině filmu Den matek. Po boku maminky se také zapojila do pochodu žen v roce 2017. Ve škole je pilnou studentkou, je tedy otázkou, zda ji zláká filmový průmysl, nebo se vydá jinou cestou.

Miroslav Etzler posílá fanouškům dojemné video z nemocnice: "Tohle je osobní zpověď o nezodpovědném chlapovi, který se měl nechat očkovat"

svetzeny.cz

Phinnaeus a Henry jsou sportovní nadšenci

O Phinnaeusovi toho moc nevíme. Je však známo, že je to nadšenec do sportu. Paparazzi jej vyfotili jak se svým otcem vyráží skateovat, tento sport je jejich společným koníčkem. Rovněž oba mají rádi také surfování. I nejmladší Henry má zájem o sport. Jeho otec zveřejnil na svém Instagramu videa, kde ukazuje, jak to Henrymu na skatu jde. V květnu 2019 také světu ukázal Henryho dovádění na trampolíně. Henry je ze všech dětí jednoznačně nejvíce podobný své slavné mamince.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Lindsay Lohan se bude vdávat: Své ano řekla tomuto pohlednému bankéři. Po jeho boku neuvěřitelně zkrásněla

svetzeny.cz