Přejít k hlavnímu obsahu

Léto 2022 bude k nezaplacení!

Info ikona
Akční léto

Říkáte si, že si už pomalu zasloužíte něco lepšího? Získat lepší fyzičku, refreshovat šatník, odlehčit mysl... prostě vzít to tak trochu z gruntu, a přitom si užít? Dopřejte si to všechno právě teď (aniž by vás to stálo víc, než chcete).

Čím intenzivněji slunce pálí, tím víc se toužíte hnout z místa a udělat svůj život zábavnějším? Nemusíte hned plánovat cestu kolem světa, stačí si do všední reality pustit trochu akce. A pokud jste navíc majitelkou karty Mastercard® (kterou můžete získat standardně od své banky při založení bankovního účtu nebo na na vyžádání), vaše letní dobrodružství můžou být snazší a hlavně levnější, www.mujmastercard.cz/akce/sport.html.

Rozjeďte to na kolečkách

Sezení u televizních show vás už dvakrát neláká? Vsaďte na pohyb. Třeba inliny představují nadčasovou zábavu, a i když jste se na nich proháněla naposledy na střední škole, nikdy není pozdě znovu se do nich obout. Jakmile překonáte start a první sjezd z kopce, jízdy za zvuku koleček, které se ostře dotýkají terénu, se nebudete moct nabažit. Navíc se přitom dá i báječně hubnout. Během třiceti minut jízdy v normálním tempu spálíte 300 kalorií, a pokud začnete líné tempo střídat s intenzivnějším záběrem, můžete za stejný čas spálit ještě o 100 kalorií víc. Tip na ozvláštnění: S kartou Mastercard můžete vyrazit na výhodnou Projížďku a trénink na inline bruslích s Karolínou Erbanovou nebo slevu 8 % na iSPORTline.cz.

Info ikona
Léto plné akcí

Plnou parou ven!

Věděla jste, že majitele chlupatých mazlíčků postihují deprese a infarkty myokardu mnohem méně než zbytek populace? Může za to samozřejmě vědomí oddaného společníka, který kromě vaší lásky prahne také po pravidelném pobytu v otevřeném prostoru. Už dlouho koketujete s myšlenkou, že si psího kamaráda pořídíte? Udělejte to právě v létě, i z praktických důvodů: Takové štěňátko si osvojí základní (hygienické) návyky uprostřed zeleně a rozkvetlé louky rychleji, a co si budeme namlouvat — vy výpravy do rozkvetlé přírody budete vyhledávat také raději než za podzimních plískanic.

Info ikona
Akční léto

... A před tím si provětrejte outdoor šatník

Že hodláte během prázdnin jezdit pravidelně na kole, věnovat se vysokohorské turistice anebo si na letošní dovolené střihnete s kamarádkou tenis? I v takových situacích vám to musí bezkonkurenčně slušet! Poohlédněte se proto po pohodlné výstroji. Tip: ZebraStore.cz, kde můžete čerpat až 10% slevu.

Výhody pro všechny

S každou běžnou kartou Mastercard získáte přístup ke slevám na sportovní vybavení, k top sportovním aplikacím nebo k hokejovým a dalším sportovním zážitkům, kterými můžete potěšit třeba svého milého. Protože sdílená zábava a radost se násobí. Více informací najdete na www.mujmastercard.cz.

Měření