Promotion
Promotion

TIP NA VÝLET: Safari Park Dvůr Králové

Promotion

Safari Park Dvůr Králové pokládá za jeden ze svých hlavních cílů pomáhat při ochraně ohrožených zvířat v jejich původním prostředí.

Zoo Dvůr Králové i její Safari Park už zase otevřely své brány a s nimi vyrazily přímo mezi zvířata i dva vozy Toyota Yaris. Díky svému hybridnímu pohonu jsou mimořádně tiché, a tak okolo se procházející zvířata neruší. Téměř celou trasu navíc projedou na elektřinu, a tak nemají téměř žádné emise, díky němuž neničí okolní vzduch.

Safari Park Dvůr Králové
Info ikona

„Pro návštěvníky safari parku, ale i pro ubytované hosty v Safari Park Resortu jsou i letos připravena k zapůjčení dvě hybridní vozidla Toyota Yaris pro projížďky do Afrického a Lvího safari. Doba projížďky je stanovena na 45 minut. Zapůjčení vozu je pro veřejnost zdarma, hradí se pouze jízdenka do safari. Rezervace vozu je pak možná na webových stránkách Safaripark.cz,“ vysvětluje ředitel Safari Parku Dvůr Králové Přemysl Rabas, jak celý projekt funguje.

V loňském roce byly vozy zlaté a ozdobené stylovými zvířecími motivy. Letos však dorazí malá změna: „Safari Park od nás letos dostane dva vozy Yaris bílé barvy a s novými safari motivy,“ prozrazuje Jitka Jechová, PR manažerka českého zastoupení Toyoty.

Přímo z oken vozů si návštěvníci z bezprostřední blízkosti prohlédnou zebry, žirafy nebo třeba lvy. Projížďka Safari Parkem tak patří mezi nejoblíbenější místní zážitky. Mezi ně patří například také den v roli ošetřovatele, návštěvníci se také mohou stát kuchařem a krmit zvířata nebo se podívat do zákulisí zoo. Pořádají se tu také zahradnické či sochařské workshopy.

Safari Park Dvůr Králové
Info ikona

Safari Park Dvůr Králové je pro vás otevřen každý den od 9:00 včetně svátků. Pokladny jsou otevřeny do 18:00. Pozor - vjezd vlastním vozem do safari je možný pouze do 17:15. Nadále je možné zakoupit i zvýhodněnou elektronickou vstupenku on-line zde.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

@svetzeny

Promotion
Promotion
Promotion