Přejít k hlavnímu obsahu

Kamarád do deště Lukáš Vaculík do toho praštil: Všem vzal vítr z kapsy a tajně se oženil s krásnou producentkou

V 80. letech snad nebylo ženy, které by se nepodlamovala kolena z pohledu do pomněnkových očí Lukáše Vaculíka (61). Kouzlo herec neztratil ani dnes a stále na něho letí dámy všech věkových kategorií. Bohužel mají smůlu, jak se provalilo, z idola se stal novopečený ženáč! Před oltář ho dostala sympatická brunetka z Primy.

O vztahu výrobní ředitelky a producentky Lucie Kršákové (46) a oblíbeného herce se začalo špitat před dvěma lety. Jak je ale u Lukáše známo, své soukromí si až úzkostlivě tají a jakékoliv dotazy na partnerský život naprosto ignoruje. Skvěle se mu tak podařilo utajit svatbu, ke které mělo dojít již před několika týdny. 

Vaculík nasadil snubák pohledné brunetce

Novomanželé však novinku do světa nevykřičeli. Za provalení mohou všímavé kolegyně nové paní Vaculíkové. "Nedalo se nevšimnout toho, že do práce už pár týdnů chodí s prstýnkem,“ prozradila spolupracovnice z Primy webu Extra.cz. Proč by také měla Lucie snubák schovávat, když ulovila jednoho z největších krasavců osmdesátých let. "Je to tak, Lucka si Lukáše vzala. Úzkostlivě se to snažili ututlat, jejich svatba byla jak akce tajných služeb,“ potvrdil informaci zdroj z blízkého okolí krásné producentky.

Lukáše okouzlila úspěšná producentka

Na rozdíl od některých svých kolegů Vaculík nechytá druhý dech, aby uháněl ‚‚dvacítky” na známou tvář, ale pro život si vybral zralou a velmi úspěšnou ženu. Kršáková se pohybuje ve vysokém managementu a zná se s mnoha vlivnými osobnostmi. Dříve také pracovala na televizi Nova, než přeběhla ke konkurenční Primě. Zde měla pod palcem například seriál Na vlnách Jadranu nebo Temný kraj, kde hrál také Lukáš. Herec si tak může být jistý, že Lucie rozhodně není žádnou vychytralou dámou, která by měla potřebu se vedle něho zviditelnit. 

Mohlo by se vám líbit

Legendární film Kamarád do deště II slaví 31 let: Idolové Vaculík a Tofi byly snem každé ženy. Krainové se podlomila kolena

Od natočeni filmu uběhlo neuvěřitelných třicet jedna let. Na Lukáše Vaculíka (61) se Sagvanem Tofim (58) se tehdy stály fronty a nejedna žena toužila skončit v jejich ložnici. Jak dnes herci vypadají a stáli by i ve svém věku pořád za hřích?
svetzeny.cz

Utajený rozvod, utajená dcera

Pro vyhlášeného krasavce, jenž mohl společně s kamarádem do deště Sagvanem Tofim přehazovat fanynky vidlemi, se jednalo již o druhý sňatek. V roce 2006 si vzal maminku svého osmnáctiletého syna Lukáše, ale svazek po několika letech vyhořel. Vaculíkovi se podařilo dokonce několik let rozvod utajit. Herec je také otcem dcery Alex (35), o jejíž existenci dokázal mlčet skoro celou dobu. Veřejnost se o nemanželské dceři dozvěděla poměrně nedávno. S její matkou Lukáš prožil románek během výkonu vojenské služby na Slovensku. Lucie má mít pro změnu, podle informací deníku Blesk, syna školního věku. 

Ani jeden z aktérů utajené svatby se nechce k ničemu vyjadřovat a svůj velký den si chtějí nechat jen pro sebe. A není se čemu divit, na nějaké okázalosti si novomanželé nepotrpí a své soukromí si jako jedni z mála hodlají dále hlídat. 

Z jednoho z nejoblíbenějších herců se stal ženatý muž
Zdroj článku