Přejít k hlavnímu obsahu

Tipy na originální dárky pro muže

Info ikona
Tipy na originální dárky pro muže

Vymýšlíte dárek pro muže, ale žádný z vašich nápadů se vám nelíbí? Máme pro vás několik tipů, kterými se můžete inspirovat.

Držel už někdy v ruce zbraň?

Již jako malí kluci si hrají na vojáky, s oblibou koukají na akční filmy a zbraně hojně používají v počítačových hrách. Muže to zkrátka ke zbraním přirozeně táhne. Jen málo z nich mělo ale možnost si zbraně skutečně osahat. Kupte svému muži voucher na střelnici a umožněte mu si zastřílet z opravdových zbraní v dokonale bezpečném prostředí.

Jde o nezapomenutelný zážitek, který váš muž zcela jistě ocení, pokud víte, že jej akční tematika podobně jako většinu dalších pánů láká.

Lahev opravdu kvalitního alkoholu

Pokud patříte k těm, kteří na poslední chvíli koupí lahev alkoholu, ale máte pocit, že z takového dárku není obdarovaný příliš nadšený, není to důvod na alkohol rezignovat. Většina chlapů dokáže alkohol ocenit, nesmí ale jít o lahev, kterou jste na poslední chvíli koupili ve slevě v supermarketu.

Podívejte se po alkoholu z limitovaných edicí, alkoholu zrajícího ve speciálních dřevěných sudech, nebo nápojích vyrobených z unikátních surovin. Lahev – resp. alkohol v ní – zkrátka musí být něčím unikátní a zajímavá. Muž si pak takovou lahev nechá na speciální příležitost a bude se těšit na to, až si ji vypije.

Totéž platí i o dalších dárcích, které často používáme jako záchranu. Luxusní čokoláda, dobrá uzenina a mnoho dalších potravin rozhodně nejsou banálním a neoriginálním dárkem – právě naopak. Jen zkrátka musíte najít ten správný obchod s těmito delikatesami.

Naplánujte si společný víkend

Kdo by nerad cestoval? Ať už půjde o cestu po Česku, nebo třeba výlet do zahraničí, obdarovaný jistě s nadšením tento nápad přijme. Pokud navíc půjde o místo, ke kterému má nějakou speciální vazbu, nemůžete udělat chybu. Vezměte jej třeba na lokalitu z dětství, na kterou s oblibou vzpomíná, nebo na místo, kde máte nějaký společný zážitek.

Možností je i naplánování hromadného výletu s partou přátel, se kterou jste již delší dobu neměli příležitost dobře strávit společný čas.

Trocha klidu a času pro sebe

Možná vám to zní na první pohled trochu paradoxně. Jestliže ale víte, že váš muž je tak trochu introvert a samotář, můžete mu darovat to, čemu se mu kvůli rozrůstající rodině nedostává – tedy samotu, ticho a klid. Prostě sbalte děti, odjeďte k rodičům a nechte muže doma. Anebo naopak jeho vyšlete někam pryč. Samozřejmě se nehodí, aby šlo o „hlavní dárek“, ale jako vtipný „vedlejší dárek“ může velice dobře posloužit. Jde o malou pozornost, kterou dáte najevo, že pro obdarovaného introverta máte i v tomto směru pochopení.