Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologická předpověď od kartářky na týden od 22. do 28. května: Odhalte tajemství čísel dnů a využijte ho ve svůj prospěch

Kartářka Alice Cross pro vás připravila numerologickou předpověď na týden od 22. do 28. května. Zjistěte, který den bude nejlepší začít s některými věcmi znovu, který den byste měli pečovat o sebe a o své blízké, nebo který den se vám odkryjí nové a dosud netušené možnosti, které odhalí kouzelná devítka.

Mohlo by se vám líbit

Hvězdné duše: Lidé, kteří mají spojení s jinými vesmírnými realitami a mají na zemi vyšší účel. Patříte mezi ně?

Ve světě duchovna se setkáváme s různými koncepty a pojmy, které odkazují na vnitřní podstatu člověka a jeho spojení s vesmírem. Koncept hvězdných duší umožňuje lidem představit si, že jejich existence není pouze omezena na tento pozemský svět, ale že existuje hlubší spojení s kosmem a hvězdnými systémy. Přečtěte si, jak můžete hvězdnou duši poznat a co dělat, pokud jste jednou z nich.
svetzeny.cz

Výpočet jednotlivých dnů

Kartářka Alice Cross připravila týdenní numerologický výklad čísel jednotlivých dnů. Při svých výpočtech sečetla všechna čísla jednotlivých dat, dokud se nedostala k jedinému číslu. Výjimku tvoří mistrovské číslo 22.

Pondělí (22.5. 2023 =16 = 7)

Pondělí je pod vládou čísla 7 a vyzývá vás, ať si nasadíte sedmimílové boty a ať je za vámi vidět kus práce. Vše, co nefunguje, se může zbortit, nesnažte se to spravit. Někdy je lepší začít od začátku. Vaše týdenní pouť vás vede k dokonalosti a v neděli ji završíte číslem 22. Je třeba pondělí prožít v duchovní, emocionální, ale i fyzické rovině.

Úterý (23.5.2023 = 17 = 8)

Úterý bude přát připraveným, mohou si začít plnit sny. Ti, kdo se teprve připravují, by si měli uchovat rovnováhu. Magické číslo 8 je číslem, které miluje úspěch, který proudí. Odhaluje, co je v životě zásadní. Pamatujte, kdo hledá, najde.

Středa (24.5.2023 = 18 = 9)

Ve středu vás čeká magická devítka, využijte její moudrost. Není třeba si dělat nereálné plány, nechte se vést vaším životem, abyste ho začali vnímat hlouběji a zjistili, kde máte rezervy. Výzvou dne je dotáhnout nedokončené. Objevujte nové a skryté možnosti. Kouzlo devítky je tu pro vás.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.
svetzeny.cz

Čtvrtek (25.5.2023 = 19 = 10 = 1)

Čtvrtek s číslem jedna vám nabízí vybrat si dnes záležitost, která je vaší prioritou, a věnovat se jí naplno. Nenechte se ničím rozptylovat. Dejte jí nový začátek a důležitost. Nechte ji prosvítit sluncem, ať je vidět. Je to vaše schopnost komunikace nebo návštěva kadeřníka? I kdyby to byla jen rutinní záležitost, prožijte ji do morku kostí a naplníte ji živostí.

Pátek (26.5.2023 = 20 = 2)

Dvojkový pátek je den, kdy si doplníte energii ve spolupráci s druhými. Každé setkání nebo rozhovor rozviňte. Může vás mile překvapit, jak je důležitou součástí života sdílení myšlenek s druhými. Pro samotáře je ideální den hledat souvislosti a propojení, které vám v řešení náročných věcí najdou jednoduché řešení. Nestyďte se zeptat na radu a ochotně rady na vyžádání rozdávejte. Smějte se a brečte, hlavně žijte, vždyť máte před sebou krásný víkend.

Sobota (27.5.2023 = 21 = 3)

Sobota je spojena s číslem tři a je dnem péče, jak o sebe, tak o druhé. Zasloužíte si ji, uvědomte si to. Sáhněte si do svědomí a ukažte sobě i ostatním, jak by měl vypadat život, kde se o sebe a o druhé staráte s láskou a bez podmínek. Najděte svoji ryzí lidskou povahu aspoň na dnešní den, nemusíte s ní jindy plýtvat. Zasaďte si kytičky nebo si jděte zaběhat, dělejte vše, co je vám milé.

Neděle (28.5.2023 = 22)

Neděle s mistrovským číslem 22 je časem zastavení, abyste se podívali, co jste za týden dokázali. Jste mistři ve svém životě!  Rekapitulace svého týdenního života je skvělý mentální trénink a objevení všeho, co můžete zdokonalit. Nezabere to moc času, zavzpomínejte si u šálku ranní kávy či čaje a naplňte dnešní den pochvalou za úspěšný týden. I kdybyste měli nějaké námitky, tak se pusťte do vylepšení, je to ve vašich rukou.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku