Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologická předpověď od kartářky na týden od 22. do 28. května: Odhalte tajemství čísel dnů a využijte ho ve svůj prospěch

Info ikona
Numerologie

Kartářka Alice Cross pro vás připravila numerologickou předpověď na týden od 22. do 28. května. Zjistěte, který den bude nejlepší začít s některými věcmi znovu, který den byste měli pečovat o sebe a o své blízké, nebo který den se vám odkryjí nové a dosud netušené možnosti, které odhalí kouzelná devítka.

Hvězdné duše: Lidé, kteří mají spojení s jinými vesmírnými realitami a mají na zemi vyšší účel. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Výpočet jednotlivých dnů

Kartářka Alice Cross připravila týdenní numerologický výklad čísel jednotlivých dnů. Při svých výpočtech sečetla všechna čísla jednotlivých dat, dokud se nedostala k jedinému číslu. Výjimku tvoří mistrovské číslo 22.

Pondělí (22.5. 2023 =16 = 7)

Pondělí je pod vládou čísla 7 a vyzývá vás, ať si nasadíte sedmimílové boty a ať je za vámi vidět kus práce. Vše, co nefunguje, se může zbortit, nesnažte se to spravit. Někdy je lepší začít od začátku. Vaše týdenní pouť vás vede k dokonalosti a v neděli ji završíte číslem 22. Je třeba pondělí prožít v duchovní, emocionální, ale i fyzické rovině.

Úterý (23.5.2023 = 17 = 8)

Úterý bude přát připraveným, mohou si začít plnit sny. Ti, kdo se teprve připravují, by si měli uchovat rovnováhu. Magické číslo 8 je číslem, které miluje úspěch, který proudí. Odhaluje, co je v životě zásadní. Pamatujte, kdo hledá, najde.

Středa (24.5.2023 = 18 = 9)

Ve středu vás čeká magická devítka, využijte její moudrost. Není třeba si dělat nereálné plány, nechte se vést vaším životem, abyste ho začali vnímat hlouběji a zjistili, kde máte rezervy. Výzvou dne je dotáhnout nedokončené. Objevujte nové a skryté možnosti. Kouzlo devítky je tu pro vás.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

svetzeny.cz

Čtvrtek (25.5.2023 = 19 = 10 = 1)

Čtvrtek s číslem jedna vám nabízí vybrat si dnes záležitost, která je vaší prioritou, a věnovat se jí naplno. Nenechte se ničím rozptylovat. Dejte jí nový začátek a důležitost. Nechte ji prosvítit sluncem, ať je vidět. Je to vaše schopnost komunikace nebo návštěva kadeřníka? I kdyby to byla jen rutinní záležitost, prožijte ji do morku kostí a naplníte ji živostí.

Pátek (26.5.2023 = 20 = 2)

Dvojkový pátek je den, kdy si doplníte energii ve spolupráci s druhými. Každé setkání nebo rozhovor rozviňte. Může vás mile překvapit, jak je důležitou součástí života sdílení myšlenek s druhými. Pro samotáře je ideální den hledat souvislosti a propojení, které vám v řešení náročných věcí najdou jednoduché řešení. Nestyďte se zeptat na radu a ochotně rady na vyžádání rozdávejte. Smějte se a brečte, hlavně žijte, vždyť máte před sebou krásný víkend.

Sobota (27.5.2023 = 21 = 3)

Sobota je spojena s číslem tři a je dnem péče, jak o sebe, tak o druhé. Zasloužíte si ji, uvědomte si to. Sáhněte si do svědomí a ukažte sobě i ostatním, jak by měl vypadat život, kde se o sebe a o druhé staráte s láskou a bez podmínek. Najděte svoji ryzí lidskou povahu aspoň na dnešní den, nemusíte s ní jindy plýtvat. Zasaďte si kytičky nebo si jděte zaběhat, dělejte vše, co je vám milé.

Neděle (28.5.2023 = 22)

Neděle s mistrovským číslem 22 je časem zastavení, abyste se podívali, co jste za týden dokázali. Jste mistři ve svém životě!  Rekapitulace svého týdenního života je skvělý mentální trénink a objevení všeho, co můžete zdokonalit. Nezabere to moc času, zavzpomínejte si u šálku ranní kávy či čaje a naplňte dnešní den pochvalou za úspěšný týden. I kdybyste měli nějaké námitky, tak se pusťte do vylepšení, je to ve vašich rukou.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku