Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 10. do 17. června: Váhy nebaví sedět doma, Střelci si sáhnou na dno svých sil

Slunce stojí ve znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení nyní podporují planety Jupiter, Merkur i Venuše, což je ve výsledku pozitivní kombinace i pro ostatní znamení zvěrokruhu. Bude se nám obecně dařit v oblasti komunikace, takže se mnohé naše vztahy mohou zlepšit. Co dalšího čeká právě na vás? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tenhle týden budete miláčky společenského života. Dobrá nálada a váš šarm vás předurčují k tomu, že budete středem pozornosti, kam přijdete. Můžete se i snadno seznamovat, zejména s mladšími lidmi. Budete mít chuť pustit se o učení něčeho nového nebo zkusit v práci něco, co vás zatím míjelo. V každém případě můžete očekávat úspěch. Pozor si dejte snad jen na nedorozumění, která se mohou týkat financí.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

Býk (20. dubna – 20. května)

Pokračuje vaše úspěšné období, pokud jde o peníze a majetek. Můžete dostat i nějaké nápady, díky kterým se dostanete k dalším příležitostem, jak finance zhodnotit. Na hlubší úrovni ale budou mnozí z vás přemýšlet nad svými životními hodnotami. Jinými slovy, budete přemýšlet nad tím, na čem vám v životě skutečně záleží, co nejlepšího pro sebe chcete a hlavně můžete udělat. Malá rekapitulace vztahů ale i priorit vám jedině prospěje a posune dál.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

Blíženci (22. května – 21. června)

Slunce právě stojí ve vašem znamení a to znamená jediné. V těchto dnech slavíte narozeniny! Všechny důležité planety jsou vám nakloněny, což znamená jediné. Máte-li v plánu ve svém životě něco změnit, udělejte to teď. Podívejte se na sebe do zrcadla a zeptejte se sami sebe, kdo jste a co si přejete. Chcete něco změnit na své vizáži? Nebo snad ve vztahu k sobě či ostatním? Směle do toho. Pozor si dejte na falešné přátele, spoléhejte se spíše na svou intuici.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

Čtěte také: Posvátné stromy mají léčivé schopnosti a odhánějí kouzla: Souvisí i se znameními zvěrokruhu

Posvátné stromy jsou po tisíce let uctívány v různých kulturách po celém světě. Tyto stromy nejsou jen významnými přírodními prvky, ale nesou i hluboké duchovní a kulturní významy. Pro mnoho lidí představují posvátné stromy spojení mezi zemí a nebem, mezi fyzickým a duchovním světem.

Rak (21. června - 22. července)

Tento týden očekávejte směsici různých emocí, které ve vás vyvolají dojem, že jste na horské dráze. Propady může přinést zklamání zejména v pracovní oblasti, nebo tam, kde jsou i další případné zdroje vašich příjmů. Nenechte si líbit, pokud vás někdo doběhne a ozvěte se. V těchto dnech se také vyplatí plánovat budoucnost pokud jde o vaše zázemí. Přemýšlíte nad koupí nemovitosti, stěhováním nebo větší úpravě bydlení? Nyní by mohly vaše plány padnout na úrodnou půdu. Udělejte první krok.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

 

Lev (23. července - 22. srpna)

Máte romantickou náladu a chuť vyrazit za kulturou. Nechte se zlákat výstavou, divadlem nebo třeba jen novou knihou. S výběrem teď nemůžete šlápnout vedle. Postavení planet nyní do vašeho života přiláká i nové přátele, kteří vám mohou být prospěšní také v pracovní oblasti. Obezřetní buďte pokud jde o zdraví. Chraňte se zejména před nastydnutím dýchacích cest, jež by vám mohlo překazit víkendové plány.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

 

Panna (23. srpna – 22. září)

Ve vašem profesním životě se mohou objevit nové výzvy, které vás zcela pohltí. Dávejte jim však jen tolik energie, kolik si zaslouží. Stále mějte na paměti, že nejdůležitější jste vy a vaše zdraví. Zkuste se zamyslet nad tím, kam směřujete a zda je to v souladu s tím, co skutečně chcete. Občas máte tendence dělat věci hlavně kvůli druhým a sebe dáváte na druhé místo, což vám škodí na všech úrovních.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

 

Čtěte také: Totemové zvíře: Pomůže vám najít sebe sama i své místo v životě. Jaké je to vaše

Totemová zvířata mají dlouhou historii v mnoha kulturách po celém světě. Slouží jako duchovní průvodci a symboly, které nám mohou pomoci lépe porozumět sami sobě a našemu místu ve světě. Ale co přesně je totemové zvíře, jak si ho vybrat a co to pro nás znamená? Pojďme se na to podívat.

Váhy (23. září - 22. října)

Toužíte teď po akci a dobrodružství. Sedět doma vás nebaví. Pokud se zrovna nemůžete sbalit a vyrazit na dovolenou, dopřejte si alespoň objevování míst v okolí nebo jednodenní výlety. Své blízké můžete vzít s sebou, upevní to vaše vztahy, do kterých ohnivý Mars může přinést nepříjemnosti a napětí. Optimismus a pozitivní pohled na svět je něco, co budete potřebovat ze všeho nejvíc. A přidejte i špetku trpělivost, milé Váhy.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Milí Štíři, čeká vás dost intenzivní týden. Ohnivý Mars vás navíc nabádá, abyste tvrdě pracovali a dosáhli co nejlepších výsledků. Vaším tématem je právě nyní majetek, přesněji řečeno vše, co se týká pojištění, daní či dluhů. Je příhodná chvíle vyřešit vše, co jste odkládali. Nebo počítejte i s tím že se vynoří něco, o čem jste neměli tušení. Radost vám udělá novinka, která se bude týkat vašeho bydlení nebo místa, kde často pobýváte.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

 

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Tento týden si sáhnete na dno svých sil, za což ale budete ve výsledku osudu vděční. Díky rychlému sledu nepředvídatelných událostí totiž zjistíte, kdo stojí při vás a kdo je ve vaší blízkosti jen kvůli vlastnímu prospěchu. Venuše otevře pomyslné dveře vašemu šarmu. Pokud dostanete pozvání do společnosti, určitě je využijte. Víkend slibuje klid a možnost aktivně odpočívat. Naplánujte si ideálně výlet či sport někde v přírodě.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

 

Čtěte také: 6 znaků, že jste stará duše a žili jste už v mnoha životech

Cítíte se někdy jako starý moudrý soví prarodič v těle mladého člověka? Možná jste stará duše. Když se řekne, že je někdo stará duše, obvykle to znamená, že se narodil v jiné době a vyznává jiné hodnoty, než jsou běžné právě teď. Nové trendy vám nedávají smysl, vsázíte stále na slušné chování a pomoc druhým. Nebo ne? Pojem stará duše může také znamenat, že je vaše duše na světě už dlouho a prožila si hned několik životů. Jak poznat, že jste stará duše? Zkuste se zaměřit na signály, že jste žili už v mnoha životech.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Vaší předností je pracovitost a ochota snášet nepohodlí, abyste dosáhli svých cílů. Pokud jde o práci a kariéru, nyní pro vás pracuje pět planet, které doslova roztočí vaše motory a poženou vás vpřed. Štěstí vám přeje, tak se nebojte pustit se i do riskantních akcí. Zároveň se zaměřte na efektivitu. Merkur vám dává vynikající energii pro duševní práci a Venuše vám pomůže navázat vztahy se spolupracovníky a projednat dohody. Zamyslete se také nad svým zdravím a co pro něj můžete udělat.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Planety teď podporují vaši svobodomyslnou stránku osobnosti. Podpoří vaše touhy cestovat, objevovat, bavit  se a být kreativní. Zdrojem radosti a zábavy pro vás budou také děti, sportovní akce a výlety. Kromě toho pocítíte touhu projevit i svou nezávislost, což by vám mohlo přinést potíže s autoritami. Budou vás také přitahovat společenské akce, kde je naděje na seznámení s někým, kdo bude důležitý pro vaši kariéru.  

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

Ryby (19. února - 20. března)

Právě teď jsou pro vás důležitá témata, jež souvisí s domovem a rodinou. Máte chuť pustit se do oprav, rekonstrukcí nebo alespoň výzdoby vašeho bytu či terasy. Kolem vás bude stále živo, budou vás potřebovat všichni členové rodiny a blízcí přátelé najednou, jako by se snad domluvili. Užívejte si chvíle se svými blízkými a věnujte jim svůj čas a pozornost. Konec týdne je ideální příležitostí uspořádat posezení třeba spojené s grilováním. 

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii na konci článku.

 

 

Pokud vás zajímá astrologie a charakteristika jednotlivých znamení zvěrokruhu, mohl by se vám líbit článek o nejlépe oblékaných znameních podle zvěrokruhu.

Co vás v týdnu od 10. do 17. června čeká v oblasti lásky a vztahů
Zdroj článku