Přejít k hlavnímu obsahu

Obilný zářijový úplněk nám přinese jeden z nejnáročnějších dní v roce. Buďte obezřetní a nenechte se zmanipulovat

Info ikona
měsíc

Konec září se neúprosně blíží a s ním i další úplněk tohoto roku. Ten připadne na poslední pátek v měsíci, tedy 29. září v 11:57, ovlivní ho energie dynamického znamení Berana a náročné kombinace čísel v numerologii. A právě proto, že nás čeká jeden z nejnáročnějších dní v tomto roce, bude třeba být obezřetní a dbát o svůj duševní klid. Co konkrétně nás tedy v tento den čeká, a jak se na něj co nejlépe připravit a ustát ho?

Obilný úplněk bude jeden z těch těžších

Desátý úplněk v tomto roce nese název Obilný, nebo také Kukuřičný. Tento den bude obzvlášť náročný kvůli složitým číselným kombinacím, ale i přesto je možné ho zvládnout a prožít ho pozitivně. Klíčem je udržet svou psychickou stabilitu a vyhnout se zbytečným konfliktům. Lidé s vyšší citlivostí na různé vlivy mohou mít tento den těžší, zatímco ti, kteří jsou zruční v manipulaci a konfliktech s okolím budou ve svém živlu. Tento den také nabízí možnost hledání pravdy a sebereflexe a někteří z těch, kteří se snaží klamat druhé, by mohli být odhaleni. Energie vášnivého Berana může urychlit některé události, což bude ideální pro ty, kteří chtějí něco ve svém životě vyřešit.

4 znamení zvěrokruhu s nejlepší osobností. Je mezi nimi i to vaše?

svetzeny.cz

Úplněk ve znamení dynamického Berana

29. září bude pod vlivem energie dynamického Berana, který je známý svou netrpělivostí a nespoutanou vitalitou. Toto znamení je plné odhodlání a touhy věci uspíšit. Berani nemají rádi zdlouhavost, raději vidí rychlý postup, bez ohledu na to, jakým směrem se věci ubírají. Jsou zvídaví, rádi objevují nové věci a prozkoumávají neznámé. Jejich nadšení a smělost mohou mnohé inspirovat, ale také zneklidnit. Berani jsou podnikaví a rádi se své plány sdílí s ostatními. Dokáží se nadchnout pro jakoukoliv zálibu a své vášni bezmezně propadnout. Jako partneři a přátelé jsou zábavní, jejich energie je nakažlivá a jejich nadšení pro věci je okouzlující. Berani mají rádi kontrolu nad směrem a tempem dění; jejich živá a dynamická povaha se nechce podřizovat žádnému nátlaku, ať už malému, či velkému. Na druhou stranu mohou být neústupným protivníky, kteří budou usilovat o prosazení svého názoru za každou cenu. Jejich nedostatkem bývá také výrazná netrpělivost a impulzivita.

Takovéto energie budou panovat právě 29. září. Můžeme pocítit nutkání tlačit na pilu a občas se chovat bez ohledu na ostatní. I obvykle trpěliví lidé mohou dočasně ztratit trpělivost a ti, kteří jsou přirozeně netrpěliví, se mohou cítit velmi napjatí. Musíme být opatrní v rámci kontroly nad sebou samými - bude to náročnější a může nás přepadnout touha vést zbytečné spory a konflikty. Nicméně, je důležité mít na paměti, že většinu situací lze vyřešit poklidně. Znamení Berana ovlivňuje hlavu, mozek a životní energii. Proto buďte v tento den obzvláště obezřetní a opatrní ve všech směrech.

Numerologie na říjen: Pro jedničky nastává období začátků, pro devítky zase konců

svetzeny.cz

Obilný úplněk z pohledu numerologie

Numerologicky vzato přinese tento den jednu z nejnáročnějších kombinací čísel. Číselné faktory spojené s úplňkovým dnem budou patřit mezi ty nejkomplikovanější. Proto bychom měli být trpěliví, i když to není typické pro znamení Berana a snažit se udržet klid za všech okolností. Snažme se udržet odstup od lidí, kteří by nás mohli manipulovat a dostat nás tak do situací, které nám nebudou komfortní. Lepší je zůstat stranou a pouze situaci pozorovat. Nejnáročnější část dne bude podle numerologie mezi půlnocí a 6. hodinou ranní. Naštěstí v tuto dobu většina z nás spí, a tak se té nejtěžší části dne směle vyhneme. Podle numerologů bude toto časové okno pro mnohé z nás velmi senzitivní, čehož by pro svůj úspěch mohli využít manipulativní jedinci. Od 6. hodiny ráno až do pravého poledne bude energie o poznání dynamičtější a bude dokonale souznít s energií vášnivého Berana. Následující část dne přinese to, že budeme příliš spěchat, ale je důležité být stále obezřetní. Není třeba riskovat nebezpečné manévry a měli bychom se naopak snažit být co nejvíce v klidu. Po třetí hodině odpoledne můžeme pocítit zpomalení a frustraci, když věci nepůjdou přesně podle našich představ. Můžeme klást nesmyslně vysoké nároky na lidi kolem nás, zejména na naše partnery. V poslední části dne bychom se měli snažit uklidnit a to zejména v tendenci dominovat. Pokuste se vyhnout všem dramatickým situacím, které by nemusely dopadnout dobře. Pakliže se vám to podaří, večer ulehnete s čistou a klidnou hlavou.

Zdroj článku