Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie vztahů: Zjistěte, zda se k sobě s partnerem skutečně hodíte

Hodíme se k sobě, miláčku není jen oblíbený český film, ale také otázka, kterou si, v různých podobách, někdy položil snad každý pár. Skutečně se k sobě s partnerem hodíte a vydržíte spolu celý život? Takovou záruku vám asi nedá nikdo. Numerologie pomůže určit vaše číslo životní cesty a tím pádem vaši energii, nastavení a podobně. A jsou čísla, která se k sobě hodí více než jiná. Jaký partner se k vám podle čísla životní cesty hodí?

Jak vypočítat číslo životní cesty?

Zjistíte ho součtem všech číslic ve vašem datu narození. Sčítáte tak dlouho, dokud se nedostanete k jednocifernému číslu. Podobně postupujete také u partnera. Vyjdou vám dvě čísla, která poté porovnáváte, zda jsou k sobě kompatibilní či nikoliv.

Narodili jste se: 16.11.2001. 

1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3. Jde o číslo životní cesty.

Číslo životní cesty 1

Lidé s tímto číslem jsou velmi odvážní, soutěživí a mají spoustu ambicí, které si chtějí splnit a jdou si za tím velmi tvrdě, někdy až přes mrtvoly. Mohou být velmi kontrolující a v určitých případech mají sklony k agresi, která může protějšek zastrašit. Potřebují partnera, který je bude respektovat takoví, jací jsou a nechají se jimi vést.

Tito lidé jsou kompatibilní s lidmi s číslem životní cesty 1, 5 a 7.

Číslo životní cesty 2

Milující, soucitní, kreativní, podporující, takoví jsou lidé s číslem životní cesty 2. Občas mají sklony k přehnaní citlivosti a jejich emoce lítají jako na horské dráze. V lásce je pohání loajalita a náklonnost, jejich partner se musí připravit na jízdu emocí. Touží po intenzivních a intimních svazcích, partner musí být silný a spolehlivý.

Dvojky jsou kompatibilní s čísly 2, 4 a 8.

Mohlo by se vám líbit

Temné stránky podle numerologie: Jakou máte vy?

Snad každý člověk na světě má dobré, ale i ty špatné stránky, které více či méně vyplouvají na povrch. Někdo si jich je vědom a snaží se na nich pracovat, jiný má pocit, že je bez chyby. Přemýšlíte nad tím, jaké jsou ty vaše negativní osobnostní rysy? Zkuste na to jít přes numerologii. Vypočítejte si své životní číslo a odhalte podle něj své temné stránky.
svetzeny.cz

Číslo životní cesty 3

Trojkám rozhodně nechybí odvaha, nápad a vtip. Vsází na své charisma a dobře ví, že jejich společenský kredit je vysoký, umí se bavit s každým. Někdy se mohou ponořit zcela do svých věcí a podle potřeby přelétají od jednoho k druhému. Partner musí být velkorysý, povzbuzující a také soucitný.

Lidé s tímto číslem si nejvíce sedí s 3, 6 a 9.

Číslo životní cesty 4

Lidé s tímto číslem životní cesty jsou velmi pilní, svědomití a intenzivní. Umí věci skvěle organizovat a je na ně spoleh. Ne vždycky však jsou dostatečně tolerantní a jejich tvrdohlavost by jim mohl závidět snad každý Beran. Jsou oddaní svým ambicím, což je může odříznout od druhých. Jejich partner by měl mít silnou osobnost a také velký pud sebezáchovy, jinak ho čtyřky pohltí.

Jsou kompatibilní s čísly 1, 5 a 7.

Číslo životní cesty 5

Toto číslo životní cesty s sebou nese velkou svobodu, flexibilitu a také dobrodružného ducha. Jsou to lidé charismatičtí, vynalézaví, ale také nestálí, návykoví a přehnaně dramatičtí. Pokud nejsou uzemnění, mají tendence lítat v oblacích. Partner musí být silný a jistý si tím, co od života chce. Také musí pětky čas od času dostat na zem z jejich nereálných představ.

Jsou kompatibilní s čísly 2, 4 a 8.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie vaší adresy: Číslo popisné prozradí skrytou energii vašeho domova. Trojka způsobí přílišné utrácení peněz, šestka uzavírání před okolním světem

Podle numerologie ovlivňují čísla do jisté míry náš život prakticky na každém kroku. A nejde jen o datum a hodinu narození. Svoji důležitou roli hraje například i číslo popisné domu či bytu, ve kterém bydlíme. Podle něj lze už dopředu zjistit, zda se vám tam bude žít dobře, nebo se budete potýkat s energií, která vám tak úplně nesedí. Spočítejte si, o čem vypovídá to vaše.
svetzeny.cz

Číslo životní cesty 6

Péče, zodpovědnost, ochrana a soucit jsou věci, které jsou vlastní lidem s číslem životní cesty 6. Jsou velkými perfekcionisty, kteří se snaží mít vše perfektní a mohou se tak snadno stát arogantní a zasahovat druhým do jejich integrity a soudit. Potřebují k sobě partnera nezávislého a temperamentního, který si je jistý svou vlastní osobností a nenechá se pohltit.

Šestky jsou kompatibilní s čísly 3,6 a 9.

Číslo životní cesty 7

Lidé s tímto číslem životní cesty jsou velmi chytří, přirozeně zvědaví, logicky a technicky založení. Občas mohou sklouznout k tajnostem a cynismu. Když není jejich mysl plně zaměstnaná vymýšlejí různé konspirace. Jejich partner musí být odvážný a ambiciózní s dostatkem energie, kterou může vkládat do vztahu.

Nejvíce se k nim hodí lidé s číslem 1, 5 a 7.

Číslo životní cesty 8

Cílevědomé myšlení, obchodní tah na branku, organizovanost a síla jsou hlavními devízami lidé s číslem 8. Občas mohou sklouznout k panovačnému a materialistickému chování, které může druhé zastrašit. Prosazují své ambice na sílu. Potřebují partnera, který je laskavý, chápavý a uzemní je, když potřebují. Takový, který jim pomůže soustředit se na jejich cíl.

Kompatibilitu najdou u čísel 2, 4 a 8.

Číslo životní cesty 9

Lidé s tímto číslem životní cesty jsou velkorysí, humanitně smýšlející, otevření a také velmi vášniví. Občas sklouznou k agresi nebo pomstychtivosti, kterou v nich může spouštět právě vášeň. Mají v sobě pomyslný spínač, který se může otočit dobrým i špatným směrem. Potřebují tedy k sobě člověka nebojácného, nezávislého, který umí obrousit drsné hrany a udržovat je v pozitivním směru.

Devítky si nejvíce rozumí s čísly 3, 6 a 9.

Zdroj článku