Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky a vztahů na březen 2024: Berany zacloumají emoce, Rakům se povede oživit stereotyp

Lásku a harmonii ve vztahu si přeje každý z nás. Je to důležitá oblast života, kterou do jisté míry může ovlivňovat i astrologie. Jak to bude na poli lásky a vztahů v měsíci březnu, do kterého jsme právě vstoupili? Čeká vás zamilovanost, nějaké hádky nebo se dokonce objeví někdo nový, kdo bude usilovat o vaše srdce a pozornost? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Milí Berani, kroťte tento měsíc své emoce. Pozor na impulzivní jednání vůči partnerovi, mohlo by se vám vymstít. Neshody se přece dají řešit i v klidu a pohodě. Nezadaní lidé by se měli mít na pozoru, březen jim slibuje možné romantické příležitosti k tomu najít spřízněnou duši.

Býk (21. 4. – 21. 5.) 

Býkům nový měsíc přináší domácí pohodu a štěstí, proto si ho važte. Možná to působí jako nuda a stereotyp, ale netoužíte po hádkách a problémech. Spíš se potřebujete věnovat i sami sobě, nejen partnerovi. Nezadaní jedinci mohou mít vedle sebe někoho, kdo jim bude stát za pozornost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

I ty nejšťastnější vztahy mohou mít občas problémy, pozor na to! Pod stabilním partnerstvím se může zatřást zem a vy budete řešit možné následky. Prohlubte své citové pouto, vyrazte někam na výlet nebo večeři. Snažte se strávit společně čas a hlavně spolu komunikovat. 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zadaní lidé objeví nové možnosti, jak oživit jejich možná trochu stereotypní vztah. Nefunguje to tak, jak má? Pokud cítíte, že jsou problémy vážné, můžete uvažovat o terapii. Pokud se vám to zdá moc, naplánujte si společný čas, kdy si o všem v klidu popovídáte. Pozor na přehnané reakce, mohou způsobit nepříjemnosti.

 

Velký horoskop na březen 2024: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu na začátku jara

Březen přinese dynamickou energii, kterou budeme moci využít v každé oblasti našeho života. Slunce vstoupí do znamení ohnivého Berana, který se do všeho pouští po hlavě a jde si za svým cílem, pokud v něm vidí skutečný smysl. Tyto tendence podpoří také planeta Merkur, jež otevírá oči a pohání nás dopředu. Nebudeme chtít sedět na místě a hořekovat nad tím, jak je život těžký, zatoužíme jednat! V březnu tedy přijdou nečekané příležitosti, nové výzvy i příliv svěží energie, abyste se do všeho mohli pustit s vervou.
svetzeny.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V březnu se Lvi zaměřují na své vztahy a to nejen ty partnerské. Musíte v nich nastolit rovnováhu, abyste byli oba spokojení. Nezadaní jedinci mohou potkat někoho působivého, který řekne ano na všechno, co vymyslíte. A to se vám bude líbit!

Panna (23. 8. – 22.9.)

Březen pro vás bude ve znamení pauzy. Neznamená to žádný prozatímní rozchod, ale není na na škodu mít chvíli, kdy se soustředíte jen na sebe. S partnerem trávíte mnoho času, ale co vy a sebeláska? Chcete-li se zaměřit na vztahy s ostatnímmi, pak zlepšete ty s dětmi a a obecně si jako rodina užijte společný čas.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Březen vám přeje a vaše vztahy budou opět plné vášně, když si to ovšem dovolíte. Nestyďte se mluvit o svých přáních, nejen těch intimních. Vaše partnerské pouto je nyní silné a podporované Venuší, takže půjde vše hladce. Pokud přijde něco k řešení, přijměte to. Neshody jsou a budou, je důležité věnovat pozornost jen těm, které za to stojí.

Štír (24.10. – 22.11.)

Březen pro ně v lásce bude znamenat diskuzi o budoucnosti vztahu a společných cílech. Máte být spolu? To se teprve ukáže. Jasná komunikace umí zabránit mnoha nepříjemnostem a nedorozumění se musí vysvětlit. Nezadaní najdou nové možnosti, jak se seznámit.

Měsíční předpověď roku 2024 podle numerologie: Únor bude o vztazích, v září se odpoutejme od minulosti

Prastaré studium čísel a jejich vibrací nabízí hluboký vhled do našich životů. Přijetím vlivu numerologie můžeme získat cenné rady a také orientační návod, jak se lépe najít a kam směřovat v různých aspektech našeho bytí. Numerologické předpovědi pro rok 2024 vám neřeknou, co kdy máte udělat, ale získáte přehled v energetických vlivech pro jednotlivé měsíce.
svetzeny.cz

Střelec (23.11. – 21.12.)

Optimismus a humor vás neopustí ani v březnu. Láska je pro vás možnost společně se smát a užívat si příjemný společný čas. Na vlně pozitivity překlenete s partnerem spoustu věcí. Na druhou stranu, pokud ucítíte, že má vaše polovička něco důležitého na srdci, nesnažte se to bagatelizovat. Raději partnera dobře vyslechněte, dost možná ho něco trápí. 

Kozoroh  (22.12. – 20.1.)

Březen přeje single Kozorohům lásku, a tak ji potkávají na každém kroku. Kdoví, možná najdete někoho, kdo s vámi propluje životem plným vášně. Páry posílí své pouto a nerozhodí je ani možná bouřky, které se tu a tam objeví. Důležité je zajímat se jeden o druhého a naslouchat. 

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Láska je ve vzduchu, stačí se jen nadechnout. Dlouhodobé vztahy dostanou nový impuls a znovu se objeví fáze zamilovanosti. Vraťte se do minulosti a dělejte všechno, co jste kdysi měli rádi. Nezadaní se rozhlédnou okolo sebe, možná v okolí je někdo, kdo vás zpovzdálí miluje.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Klíčová je pro vás harmonie a snaha udržet na uzdě své vášně. Tak zbytečně nepodněcujte hádky. Možná si to ani neuvědomujete, ale občas tyto tendence máte. Ne na všem se vždy dohodnete, proto je důležité umění kompromisu.

Zdroj článku