Promotion
Promotion
Promotion

Kartářka, která předpověděla pandemii opět promluvila: Opatření potrvají ještě 2 roky, vzpamatovávat se z toho budeme 30 let

Promotion
Promotion

Roxanne Furnival

Roxanne Furnival u nás není tolik známá, ale ve Velké Británii jí lidé naslouchají. Od roku 2016 působí jako médium a kartářka, od roku 2017 se této činnosti věnuje naplno. Zlom v její kariéře nastal v roce 2018. V tomto roce totiž Roxanne Furnival vykládala karty jedné zdravotnici pracující v nemocnici. Náhle uzřela velkou změnu týkající se zaměstnání ženy. „Viděla jsem, jak všichni nosí masky. Nastala pandemie, já si tehdy myslela, že se stane i teroristický útok,“ hovoří Roxanne o tom, jak svou vizi, kterou viděla v kartách i své mysli, interpretovala. V lednu roku 2019 ji zachvátil ohromný pocit strachu. Tehdy už věděla, že se blíží pandemie.

Začala jsem vidět černý mrak pohlcující svět, což mě přimělo panikařit kvůli mým dětem a mé smrtelnosti. Bylo to děsivé. Když jsem pak sledovala zprávy o Covidu-19 v Číně, věděla jsem, že to jsem vídala,“ vypráví kartářka Roxanne Furnival. Svůj dar jasnovidectví objevila v roce 2013 po rozvodu s manželem. Rozhodla se vydat se tímto směrem a ovládla i věštbu z tarotových karet. Zásadně změnila svůj život, opustila práci v pohostinství a nyní se věnuje alternativní medicíně a předpovídání budoucnosti. Roxanne Furnival věří, že ví, proč se jí schopnosti naplno projevily až po 30. narozeninách. „Zejména u žen dochází po třicítce ke změně čaker, energetických center v těle. Vize se staly opravdu silnými, když jsem dosáhla tohoto milníku,“ tvrdí kartářka a jasnovidka.

Co nás v dalších letech dle Roxanne Furnival čeká?

Předpověď na další roky není vůbec pozitivní. V první řadě nedoporučuje, abychom si plánovali dovolenou na roky 2022 a 2023. Její proroctví pochopitelně souvisí s pandemií, Roxanne Furnival je přesvědčená, že ještě nějakou dobu potrvá, než se svět vrátí do normálu. I o tom promluvila: „Myslím, že den svobody nastane jinak, než jsme si ho představovali. Mám vizi, že ještě další dva roky potrvají omezení. Také si myslím, že dojde k mnoha změnám a mnoha občanským nepokojům.“

Jedno pozitivum, ale Roxanne Furnival vidí: „Během příštích let budeme muset být všichni na sebe hodní a starat se jeden o druhého, protože ještě dlouho budeme platit daň za Covid.“ Její ekonomická předpověď asi nikoho nepotěší. Ve svých vizích prý vidí, jak nás dluhy vzniklé v době pandemie pronásledují a splácí je i další generace. „Bude to trvat 30 let, než se vzpamatujeme z následků pandemie,“ varuje Roxanne Furnival. Také vidí čím dál větší podporování konspiračních teorií, pocit nespravedlnosti ve společnosti a občanské nepokoje. Uklidnit nás může fakt, že další pandemii zatím ve svých vizích nevidí. Naopak zneklidnit by nás měly její vize o globálním oteplování a extrémním počasí. Připravit bychom se měli na bouře, hurikány a hlavně devastující záplavy. Svým viděním důvěřuje, ale lidstvu klade na srdce, že svůj osud stále může změnit.

Zdroje: Spiritually Being, Mirror

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion