Přejít k hlavnímu obsahu

Muži se shodli: Tyto kousky oblečení na ženách rozhodně nejsou přitažlivé

Info ikona
Muž sleduje ženu

Každá žena má samozřejmě právo nosit oblečení, ve kterém se cítí co nejlépe. Na druhou stranu, všechny se chceme líbit, a tak nás názor mužů na náš šatník většinou zajímá. Co bychom tedy podle nich neměly zařazovat do svých oufitů?

Leopardí vzor se mužům nelíbí

I když se v celkem pravidelných vlnách vrací, vyvolává leopardí vzor stále rozporuplné názory, stejně jako další zvířecí vzory. Je třeba brát v potaz, že řada outfitů vypadá hodně odlišně na modelce na přehlídkovém molu a v reálném životě. A tak ačkoliv my ženy můžeme mít pocit, že v oblečení s leopardím potiskem působíme svůdně, muži mají často odlišný názor. „Všímám si, že se čas od času začnou zvířecí vzory na oblečení žen objevovat ve zvýšené míře. Nevím ale, co se jim na tom líbí, na mě působí lacině a vulgárně a vyvolává ve mně myšlenky na ženy z vykřičených domů. Je spousta jiného oblečení, ve kterém mohou ženy vypadat sexy, ale ne sprostě,“ říká osmatřicetiletý Jakub.

Úchvatná herečka Sofia Vergara se ukázala v leopardích plavkách. Tahle kráska za pár týdnů oslaví padesát!

svetzeny.cz

Humpolácké platformy bot muže odpozují

Boty na vysoké platformě se těší velké oblibě a obzvlášť v létě po nich ženy rády sáhnou, aby si opticky prodloužily nohy v sukních. Jsou totiž daleko pohodlnější než klasické podpatky, a tak v nich vydržíte celý den. Muži ale pro toto nemají pochopení. Zimní boty na platformě na ně působí humpolácky a nežensky, a ani sandálky s vysokou podrážkou v nich nevyvolávají nadšení. Podle jejich názoru jsou zkrátka nejvíc slušivé klasické podpatky, když už si chcete přidat pár centimetrů. Pro to, jaké nepohodlí ženy v takových botách čeká, nemají pánové bohužel pochopení.

Muži nesnášejí vycpávky na ramenou

S masivním návratem módy 80. a 90. let, u níž jsme doufaly, že upadne v zapomnění, leč bohužel se nestalo, přišly zpátky na scénu také ramenní vycpávky. Opět platí, že tento kousek sluší jen málokomu, a většinou to jsou spíš ultra štíhlé modelky než ženy normálních tvarů. Nemusíte ale litovat, protože muže vycpávky na ramenou stejně nepřivádí v úžas. Hlavní důvod je především to, že v nich vyvolávají vzpomínky na maminky a babičky, a to opravdu není žádoucí.

Galerie: Zvonáče nebo saka s vycpávkami. Zavzpomínejte na retro módu

svetzeny.cz

Neupoutá růžová barva ve stylu Barbie

Film Barbie byl v loňském roce obrovským hitem, a tak není divu, že získal hned šest nominací na Ceny filmové akademie. Stalo se nepsaným pravidlem, že ženy na tento snímek vyrážely do kina v růžových outfitech a zájem o všemožné produkty s motivem Barbie se výrazně zvýšil. Panenka, která se v stala vzorem pro miliony malých holčiček, se vyznačuje mimo jiné výrazně růžovou barvou, do níž má sladěné nejen outfity, ale i auto či dům. Pokud si ale tento odstín vezme na sebe dospělá žena, partner zřejmě nebude nadšený. „Barbínkovská“ růžová totiž na může působí dětinsky a nepřitažlivě. Pokud ale růžovou milujete, nemusíte zoufat. Existuje tolik tónů této barvy, že si jistě snadno vyberete jiný. Co třeba pudrová nebo starorůžová?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Overzsided oblečení muže odpuzuje

Oversized kousky jsou oblíbené už řadu let, což vzhledem k jejich pohodlnému nošení není příliš překvapivé. Muži z nich ale nejásají, protože tak přicházejí o pohled na svůdné ženské křivky. „O několik čísel větší oblečení, které si ženy tolik oblíbily, mě nechává chladným. Je to beztvaré, nevzhledné a občas to vypadá, jak když žena utekla od bezdomovců. Pochopím takovou módu možná tak na doma či na chalupu, ale ne ven a do společnosti,“ vysvětluje pětačtyřicetiletý Marek. Jestli jste si oversized oblečení oblíbila a nechcete se ho jen tak vzdát, máme pro vás módní typ. Zkuste si přes šaty či svetr zapnout pásek, abyste zvýraznila pas, a hned uvidíte rozdíl.

Zdroj článku