Přejít k hlavnímu obsahu

Zeštíhlete si svou tvář: Pomocí tvářenky si můžete ubrat přebytečná kila a vypadat úchvatně

Info ikona
tvářenka

by váš obličej vypadal štíhlejší, nepotřebujete nový účes a dokonce ani bleskovou dietu. Okamžitě vypadá štíhlejší s tímto rychlým trikem s tvářenkou, který můžete vyzkoušet okamžitě a výsledek se dostaví do pár vteřin. Přečtete si, jak na to.

Štíhlejší díky tvářence

Ať už jde o oční stíny, korektor nebo dokonce líčidla: mnoho make-upů jednoduše zdokonaluje naši pleť a pomáhá nám cítit se lépe ve svém těla (obličeji) a zapomenout na drobné nedokonalosti, které trápí každou ženu. Tady platí jediné důležité pravidlo: vědět, jak se to správně dělá! Proto vás nechceme ochudit o tento důmyslný trik s tvářenkou, díky kterému budeme během chvilky štíhlejší. Vsadíte se, že budete v budoucnu používat svou tvářenku tímto způsobem častěji? My totiž rozhodně ano!

Jak vypadá ideální žena dle mužů: Hubené modelky u nich obvykle nemají šanci, preferují určitý typ tváře

svetzeny.cz

Díky videu se naučíte jednoduchý trik

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Trik je v "pozvednutí" obličeje

by obličej působil štíhlejším a užším dojmem, musí se rysy obličeje trochu pozvednout. Nepotřebujete botox, ani žádné složité procedury. Jednoduše si pomozte tím, co máte doma: tvářenku.

Tvářenka zastoupí hravě botox

Jak je vidět na videu, rozdíl, jak aplikujeme tvářenku je markantní. Je lepší aplikovat kosmetický přípravek jako ležící V pouze na zadní část lícních kostí a na spánky, aby se obličej opticky zvedl nahoru. Nakonec tvářenku zapracujte houbičkou nebo štětcem a je hotovo!

Info ikona
tvářenka

Vyberte si správnou tvářenku

Je také důležité, abyste použili tvářenku, která dobře ladí s tónem vaší pleti. Následující barvy ladí s vaší pletí:

  • Světlá pleť: růžová, broskvová, meruňková
  • Střední tmavá pleť: Berry, Lila, Rosewood
  • Tmavá pleť: hroznová, terakotová, pomerančová
Zdroj článku