Přejít k hlavnímu obsahu

Pryč se špatnou energií: Jaké oblečení nenosit?

Vybíráte si oblečení podle toho, jak se vám líbí a jak vám sluší, to snad každá žena. I když jde pro mnohé lidi “jen” o oblečení, umí posílit sebevědomí, pomáhá k úspěchu a často podporuje nálady. A to jak ty dobré, tak ty špatné. I oblečení může vysílat určité energie. Co dělat, když je to ta negativní?

Když se podíváte do svého šatníku, skládá se z mnoha věcí. Máte v něm kousky, do kterých “jednou zhubnete”, máte tam oblíbené věci. Někdy jsou to nové věci, jindy hodně drahé a naproti všem těm jsou kousky, které byly objeveny v sekáči nebo vám je někdo daroval. Víte však, že některé věci v sobě tu negativní energii mohou kumulovat a držet? Když se pak dostanou k vám, přenáší ji na vás. Proberte tedy svůj šatník a bez milosti vyřaďte věci, které mohou v sobě držet špatnou energii. Jak na to?

Darované kousky

Znáte to. Máte kamarádky nebo sestry a běžně si mezi sebou měníte oblečení, které chcete poslat dál. Říká se, že oblečení může ukládat emoce nositele a samozřejmě, když se dostane k novému majiteli, přenášet je na ně. Nosíte-li takové oblečení, můžete pociťovat drobné změny. Nemusí se vám dařit, můžete mít špatnou náladu, lepí se vám smůla na paty a podobně.

 

Info ikona
žena

Špatná energie: Vstup do domu ovlivňuje váš život. Jak snadno prostor vyčistit podle feng shui

Říká se, že vstup do domova představuje ústa ve vašem domově. To, co spatříme při tom, kdy vcházíme do úvodní místnosti může ovlivnit následující pocity z celého prostoru. Jakými způsoby můžeme ovlivnit to, abychom se my i příchozí hosté cítili příjemně? Inspirujte se našimi feng-šuej tipy, které mohou přetvořit vaše prostředí k příjemnějšímu!
svetzeny.cz

Oblečení pojící se se špatnými vzpomínkami

Občas se ocitnete v situacích, které nejsou vůbec příjemné. Když se podíváte například na černé šaty, vzpomenete si, že jste je oblékly na pohřeb babičky nebo jiného blízkého člověka. Další kousky jste na sobě měly, když jste se rozváděly, když jste dostali výpověď, vyhodili vás od zkoušky a podobně. I takové oblečení může být nositelem špatné energie, která se kumuluje a může vás pěkně potrápit.

Oblečení a šperky po zemřelých

Máte nějaký kousek v šatníku, který patřil blízkému člověku ve vašem životě a logicky si ho chcete nechat. Jasnovidci však radí, nenechávat a raději se věcí zbavit. Nemusí vám přinést štěstí, právě naopak. Mohou vás čekat jen samé nepříjemnosti od rozbrojů v rodině, problémů se zdravím, se vztahy, v práci a další věci. Co když však máte po zemřelých šperky? Ty určitě nechcete zahodit a víckrát je nevidět. Doporučuje se je však od negativní energie očistit. Existují na to různé postupy, kdy můžete použít svěcenou vodu, vody z různých pramenů, šperky umýt a následně je nechat na slunci uschnout a podobně. Možností je několik, kterými očistíte dané šperky a můžete je bez obav nosit.

Zdroj článku