Přejít k hlavnímu obsahu

Nejnovější trend barvy vlasů na rok 2023: Zimní zlatá sluší ženám všech věkových kategorií

Chcete začít nový rok s novou barvou vlasů? Pak je tato trendová barva vlasů to pravé! S krásnou zimní zlatou upoutáte pozornost každého a bonus? Sluší každé ženě v každém věku. Tato univerzální barva okouzlí a zároveň je velmi praktická.

Rok se pomalu chýlí ke konci a my už se díváme na trendy pro nový rok 2023. Kromě líčení a módních trendů k nám přichází i řada nových trendů v barvě vlasů. Jedna z nich se hodí obzvláště do chladného období a je skutečným poutačem pozornosti: zimní zlato!

Zimní zlatá je trendem barvy vlasů pro rok 2023

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Winter Gold je hnědý odstín s jemnými zlatými akcenty po celé délce vlasu. Je to jemný a tlumený odstín. Melír je u brunetek v teplém zlatém odstínu, u blondýnek bývá světlejší. Trend barvy vlasů funguje obzvláště dobře na středně až tmavě hnědých vlasech, protože dodává vlasům lesk a omladí vás.

Zkuste změnu hned

Na změnu barvy na teplou zimní zlatou byste ale neměli čekat až do roku 2023, protože hezká barva vlasů se ke svátečnímu období prostě báječně hodí. Díky zlatým odleskům je Winter-Gold dokonalým společníkem pro správné ukončení roku a začátek nového svěže a s novými vlasy.

Inspirujte se
Zdroj článku